Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос свързан с работа и любов!

Започната от Reni8, Ноември 29, 2018, 03:02:58 PM

« назад - напред »

Margarita

Здравейте, Синева!
Според една от прогнозите Ви ме очаква промяна в любовен план през пролетта. Предстои ли ми среща и запознанство с мъж през този период?
Напоследък все повече мисля за това, че съм необвързана и търся подходящ човек. Познатите ми си остават познати. Не съм влюбена, а ми се иска да изживея силна любов.

Activis

@Margarita силната любов е само в приказките. В реалността е коренно различно.

синева

Цитат на: bianka - Декември 12, 2018, 09:25:31 AM
Цитат на: синева - Декември 08, 2018, 11:18:03 PM
Цитат на: bianka - Декември 08, 2018, 11:12:13 AM
Здравей @синева, много ще се радвам ако погледнеш какво ме очаква в любовта през 2019г. Ще имам ли сериозна веъзка с мъж, ще заживея ли с мъж с когото да сездадем семейство заедно? Искам и дете, а вече съм на 33г. И ме притеснява това, че времето напредва. Виждам се от време на време с един мъж, Момчил на 33г., но не е нищо сериозно, той ще направи ли нещо за да се задълбочат отношенията ни, да станем истинска двойка? Благодаря!
Изглежда, че Момчил има чувства към вас, но все пак липсва добра комуникация между вас, както и общи съвместни планове за изграждане на семейство. Както казвате, вие вече искате нещо конструктивно и сте готова да обърнете страницата и това поражда неразбиране от негова страна. Излизат и малко проблеми с близките свързани с тази връзка. Излиза, че след този период на размисъл връзката няма да се развие по желаният начин. Вие сте и малко и изморена да се борите за нея. Вероятно ще има ново позитивно начало в сантиментален план към април 2019. Познанство чрез общи познати или приятели.
Здравей @синева, вчера Момчил ми каза , че ще заминава да живее и работи в Благоевград, което е на 300км далеч от тук. Не знам подробности, ще се видим и ще ми каже повече, но той ще остане ли там за постоянно или ще се върне отново във Велико Търново? Там ще му хареса ли и това ли е краят на отношенията ни? Благодаря!
Излиза, че мотивацията му е най-вече финансова. Няма да му хареса живота там по тази причина. Бих казала, е все пак се очертават няколко години там или поне е такова договорното споразумение. Може и разстоянието да окаже влияние на взаимоотношенията ви с него.

mery_j

Здравей Синева! Искам да те попитам за приятеля ми който буквално ме изостави от раз. Той живее в Норвегия.На 38 год.кестеняв.Аз съм на 36 с матова кожа ,тъмни очи и коса. Аз дори незнам причината поради която спря да звъни.Има ли друга жена?

синева

Цитат на: Margarita - Декември 12, 2018, 07:47:08 PM
Здравейте, Синева!
Според една от прогнозите Ви ме очаква промяна в любовен план през пролетта. Предстои ли ми среща и запознанство с мъж през този период?
Напоследък все повече мисля за това, че съм необвързана и търся подходящ човек. Познатите ми си остават познати. Не съм влюбена, а ми се иска да изживея силна любов.
Нещо като на обществено място ще е запознанството, но все пак за първи път контакта може и да е чрез Интернет. Излиза нещо като към март - април 19. С конкретен човек ще може да се задълбочи по-точно какво ще бъде естеството на връзката.

синева

Цитат на: [email protected] - Декември 13, 2018, 01:08:38 PM
Здравей Синева! Искам да те попитам за приятеля ми който буквално ме изостави от раз. Той живее в Норвегия.На 38 год.кестеняв.Аз съм на 36 с матова кожа ,тъмни очи и коса. Аз дори незнам причината поради която спря да звъни.Има ли друга жена?
Връзките от разстояние са по принцип по-сложни, особено ако става въпрос за по-официално развитие. Излиза, че той няма друга връзка, но е искал да обърне страницата. Вие искате да създадете дом и може би той да не се е почувствал готов и е решил да не ви затваря в тази връзка. "От раз" си е въпрос на характер.

mery_j

Благодаря Синева.Искам да те попитам има ли вероятност той да се върне при мен?

Bruja

Синева,дали можете да ми кажете какво ме очаква в личен план. С кестенява коса и кафяви очи съм на 31 светла кожа. Благодаря предварително

синева

Цитат на: [email protected] - Декември 13, 2018, 04:48:21 PM
Благодаря Синева.Искам да те попитам има ли вероятност той да се върне при мен?
Ако наистина очаквате нещо в повече от тази връзка, по-добре така да привършат нещата. Изглежда, че е все пак окончателно. Опитайте се все пак да го потърсите за обяснение на ситуацията, въпреки че не сте много ентусиазирана от идеята.

синева

Цитат на: Bruja - Декември 13, 2018, 04:59:30 PM
Синева,дали можете да ми кажете какво ме очаква в личен план. С кестенява коса и кафяви очи съм на 31 светла кожа. Благодаря предварително
За мен е прекалено общ въпроса и ще ми е трудно да отговоря. Ако желаете ще се опитам да видя коя по -точно област да разгледам и впоследствие да открием проблема за разрешаване ако има такъв. Не съм от тези, които виждат в "холограмен тип" бъдещи неща.

Bruja

Цитат на: синева - Декември 13, 2018, 09:19:47 PM
Цитат на: Bruja - Декември 13, 2018, 04:59:30 PM
Синева,дали можете да ми кажете какво ме очаква в личен план. С кестенява коса и кафяви очи съм на 31 светла кожа. Благодаря предварително
За мен е прекалено общ въпроса и ще ми е трудно да отговоря. Ако желаете ще се опитам да видя коя по -точно област да разгледам и впоследствие да открием проблема за разрешаване ако има такъв. Не съм от тези, които виждат в "холограмен тип" бъдещи неща.
Интересува ме,дали ще се стабилизирам финансово и дали ще срещна някой,с който сме на една вълна да създадем семейство. До сега не ми върви и в двете сфери.

синева

Цитат на: Bruja - Декември 14, 2018, 08:50:30 AM
Цитат на: синева - Декември 13, 2018, 09:19:47 PM
Цитат на: Bruja - Декември 13, 2018, 04:59:30 PM
Синева,дали можете да ми кажете какво ме очаква в личен план. С кестенява коса и кафяви очи съм на 31 светла кожа. Благодаря предварително
За мен е прекалено общ въпроса и ще ми е трудно да отговоря. Ако желаете ще се опитам да видя коя по -точно област да разгледам и впоследствие да открием проблема за разрешаване ако има такъв. Не съм от тези, които виждат в "холограмен тип" бъдещи неща.
Интересува ме,дали ще се стабилизирам финансово и дали ще срещна някой,с който сме на една вълна да създадем семейство. До сега не ми върви и в двете сфери.
Излиза, че сте безработна и си търсите усилено работа, на напразно засега. Финансово ситуацията е блокирана и незадоволителна. Има малко, но недостатъчни парични постъпления. Липсва достатъчно подкрепа от близките. Ще си намерите работа, коята ще ви удовлетворява към февруари.

Bruja

Цитат на: синева - Декември 15, 2018, 08:14:25 PM
Цитат на: Bruja - Декември 14, 2018, 08:50:30 AM
Цитат на: синева - Декември 13, 2018, 09:19:47 PM
Цитат на: Bruja - Декември 13, 2018, 04:59:30 PM
Синева,дали можете да ми кажете какво ме очаква в личен план. С кестенява коса и кафяви очи съм на 31 светла кожа. Благодаря предварително
За мен е прекалено общ въпроса и ще ми е трудно да отговоря. Ако желаете ще се опитам да видя коя по -точно област да разгледам и впоследствие да открием проблема за разрешаване ако има такъв. Не съм от тези, които виждат в "холограмен тип" бъдещи неща.
Интересува ме,дали ще се стабилизирам финансово и дали ще срещна някой,с който сме на една вълна да създадем семейство. До сега не ми върви и в двете сфери.
Излиза, че сте безработна и си търсите усилено работа, на напразно засега. Финансово ситуацията е блокирана и незадоволителна. Има малко, но недостатъчни парични постъпления. Липсва достатъчно подкрепа от близките. Ще си намерите работа, коята ще ви удовлетворява към февруари.
Благодаря Ви,не съм безработна имам работа,но е зле платена,наистина има като блокаж с парите. Относно другия ми въпрос нищо ли не ви се дава.

синева

Цитат на: Bruja - Декември 15, 2018, 09:55:30 PM
Цитат на: синева - Декември 15, 2018, 08:14:25 PM
Цитат на: Bruja - Декември 14, 2018, 08:50:30 AM
Цитат на: синева - Декември 13, 2018, 09:19:47 PM
Цитат на: Bruja - Декември 13, 2018, 04:59:30 PM
Синева,дали можете да ми кажете какво ме очаква в личен план. С кестенява коса и кафяви очи съм на 31 светла кожа. Благодаря предварително
За мен е прекалено общ въпроса и ще ми е трудно да отговоря. Ако желаете ще се опитам да видя коя по -точно област да разгледам и впоследствие да открием проблема за разрешаване ако има такъв. Не съм от тези, които виждат в "холограмен тип" бъдещи неща.
Интересува ме,дали ще се стабилизирам финансово и дали ще срещна някой,с който сме на една вълна да създадем семейство. До сега не ми върви и в двете сфери.
Излиза, че сте безработна и си търсите усилено работа, на напразно засега. Финансово ситуацията е блокирана и незадоволителна. Има малко, но недостатъчни парични постъпления. Липсва достатъчно подкрепа от близките. Ще си намерите работа, коята ще ви удовлетворява към февруари.
Благодаря Ви,не съм безработна имам работа,но е зле платена,наистина има като блокаж с парите. Относно другия ми въпрос нищо ли не ви се дава.
Излиза, че ще е малко по-далече запознаването. Лека - полека и там нещата ще се понаредят.

KIARA

@синева , бих искала да помоля за прогноза за месец януари. Какви събития ме очакват?