Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос свързан с работа и любов!

Започната от Reni8, Ноември 29, 2018, 03:02:58 PM

« назад - напред »

синева

@Nom  излиза, че ще ти трябва поне ниво С1, за да можеш да се запишеш отново там. Няма друг начин. В преводаческата дейност трябва да владееш езика с всичките особености и т.н. Другата година излиза, че към юни ще успееш да го потвърдиш това ниво и ще можеш да се запишеш отново в групата.

Nom

@синева незнам да има връзка нивото ми с тази група. Аз нямам достъп до нея, нито пък мога да кандидатствам за влизане в тази група. За нивото не е изискване.
Не отговарям на лични съобщения!

bianka

Здравей @синева, може ли да ми кажеш, ще имам ли деца, може да звучи глупаво, но питам защото съм на 33г. И времето минава, а дори приятел нямам и ме притеснява възрастта и че това би било по сложно когато годините напредват. Благодаря!

синева

@Nom  аз проверих фейсбук страницата и искат препоръки от някого, така че това може да ти даде отговор и решение за кандидатурата ти там.

синева

@Бианка  нещо към 2020 година ще ти подпомогне по-конкретно в тази ти мечта. Бъдещата ти половинка ще е за в началото на годината, а бебето - сравнително бързо след това, до месеци може би.

Nom

@синева Не мога да кандидатствам за влизане в тази група. Когато опитам да вляза в нея през търсачка, получавам съобщение - Страницата която търсите, не съществува. Това през моя профил. Но страница има. Аз не мога да я видя защото съм умишлено блокирана. Препоръка има от кого да взема. Иначе.
Не отговарям на лични съобщения!

синева

Пробвай така - с препоръка им пишеш на лични да те запишат. Все пак ми се струва, че са там най - вече преводачи за специализирани преводи.

Nom

@синева нямам достъп дори и до администраторите на тази група. Ще опитам през моя позната, но на никой лични от там не мога да пиша. Лека нощ и сладки сънища!
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@синева, въпросът ми е необичаен. Този месец ме потърсиха двама човека за превод на две статии, който съм направила в кратък срок. Тази вечер изпратих втората, но съм притеснена. Първият е мъж, вторият жена. Първият ми изпрати, потвърди че ще направи плащането, и  не го е направил до днес,  и въпросът е ще получали и в какъв срок плащането и от двамата. Момичето е потвърдила и тя, и съм я помолила, но  все пак в какъв интервал от време да очаквам това плащане и дали първият ще си плати услугата най-накрая.
Не отговарям на лични съобщения!

синева

@Nom  до средата на следващата седмица излиза че ще получиш и двете плащания.

Ави

Здравей @синева  :). Ще може ли да ви помоля за прогноза как ще ми се развие работата и любовта? Благодаря предварително :)

синева

Ави в любовен план нещата ще са същите, въпреки караниците, които значително ще намалеят през тази година чувствата ви са силни, но като че ли няма да има ново попълнение, бебе, в семейството. В работата и там няма да има промяна в скоро време. Вие се разбирате добре с колегите и с началниците. Доколкото си спомням имахте проект за повишение на пост управител - като че ли лека-полека и там нещата ще се нареждат.

Ави

Цитат на: синева - Януари 22, 2019, 10:38:20 PM
Ави в любовен план нещата ще са същите, въпреки караниците, които значително ще намалеят през тази година чувствата ви са силни, но като че ли няма да има ново попълнение, бебе, в семейството. В работата и там няма да има промяна в скоро време. Вие се разбирате добре с колегите и с началниците. Доколкото си спомням имахте проект за повишение на пост управител - като че ли лека-полека и там нещата ще се нареждат.

Здравей @синева. Да обича ме се доста въпреки че доста се караме. Лесно и бързо си прощаваме след всеки скандал. Силно се надявам да спрем изобщо да се караме а що се отнася до това за ново попълнение в семейството. Твоя колежка от тука - форума ми каза че ще имаме бебе някъде август месец. Май имаше предвид тогава да се роди. Иначе с колегите се разбирам чудесно. А за управителите да кажа че само с двама не се разбирам добре с него или по точно той със с мене. Та заради него ме преместиха на друго място да работя. Иначе адцки много се надявам да ме повишът във длъжност управител. Много ще се радвам да се случи. Извинявай много ще може ли да те питам какво виждаш за финансовата стабилност ще се подобри ли ще се оправим ли от цялата каша?

синева

Ави ще има леко покачване в доходите на семейството през тази година, но няма да е значително. Вие сте сравнително внимателни с разходите.

Ави

Цитат на: синева - Януари 22, 2019, 11:37:05 PM
Ави ще има леко покачване в доходите на семейството през тази година, но няма да е значително. Вие сте сравнително внимателни с разходите.

Честно да ти кажа не съм много внимателна с разходите. Става по зле. За това попитах дали ще имам стабилизиране във финансите. :)