Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Разискване на любовни въпроси

Започната от pevicata, Ноември 30, 2018, 01:43:24 PM

« назад - напред »

pevicata

Здравейте влюбена съм в един И... 42г.а аз съм на 38г. Той се държи понякога като студен, отбягва ме. А понякога иска да се виждаме и комуникираме. Доста е странен. Защо така се държи, когато той иска тогава се виждаме. Не е женен, няма деца, аз също не съм женена, нямам деца. Защо се държи така? Имаме ли шанс да изградим някаква връзка. Ще има ли подобрение на нещата. Струва ли си с него. Какво му е мнението за мен. Аз го уважавам много и не искам да прекратявам комуникациите и срещите с него. Защо така се държи? Благодаря ви предварително за отговора

Activis

Този човек ми се струва, че не е неко много искрен с вас. И няма кой знае какви чувства към вас. Един вид ви използва, когато няма, какво да прави и да се разнообрази.

pevicata

Цитат на: pevicata - Ноември 30, 2018, 01:43:24 PM
Здравейте влюбена съм в един И... 42г.а аз съм на 38г. Той се държи понякога като студен, отбягва ме. А понякога иска да се виждаме и комуникираме. Доста е странен. Защо така се държи, когато той иска тогава се виждаме. Не е женен, няма деца, аз също не съм женена, нямам деца. Защо се държи така? Имаме ли шанс да изградим някаква връзка. Ще има ли подобрение на нещата. Струва ли си с него. Какво му е мнението за мен. Аз го уважавам много и не искам да прекратявам комуникациите и срещите с него. Защо така се държи? Благодаря ви предварително за отговора
Цитат на: Activis - Ноември 30, 2018, 03:31:48 PM
Този човек ми се струва, че не е неко много искрен с вас. И няма кой знае какви чувства към вас. Един вид ви използва, когато няма, какво да прави и да се разнообрази.
Цитат на: pevicata - Ноември 30, 2018, 01:43:24 PM
Здравейте влюбена съм в един И... 42г.а аз съм на 38г. Той се държи понякога като студен, отбягва ме. А понякога иска да се виждаме и комуникираме. Доста е странен. Защо така се държи, когато той иска тогава се виждаме. Не е женен, няма деца, аз също не съм женена, нямам деца. Защо се държи така? Имаме ли шанс да изградим някаква връзка. Ще има ли подобрение на нещата. Струва ли си с него. Какво му е мнението за мен. Аз го уважавам много и не искам да прекратявам комуникациите и срещите с него. Защо така се държи? Благодаря ви предварително за отговора
А ще ме потърси ли виждате ли и кога?

pevicata

АЗ ИМАМ ЧУВСТВА КЪМ НЕГО. ВСЕОТДАЙНА СЪМ, НО ТОЙ УВИ НЯМА ТАКОВА НЕЩО. И ВСЕ ПАК ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ ЛИ ТОЗИ ЧОВЕК КЪМ МЕН.  И КОГА ЩЕ МЕ ПОТЪРСИ ТОЙ, КОГА ЩЕ ПОЖЕЛАЕ

Activis


pevicata

Аз имам чувства към този човек. Всеотдайна съм. Подавам му ръка, когато се нуждае от мен. Все пак ще си промени ли отношението си към мен? Прави се понякога на загрижен. В момента имам малък здравословен проблем, притеснява ли се за мен. Ще пожелае ли той самия да ме потърси и кога?
Може ли да ми отговори Синева и Activis

Странен

Цитат на: pevicata - Ноември 30, 2018, 04:19:23 PM
Аз имам чувства към този човек. Всеотдайна съм. Подавам му ръка, когато се нуждае от мен. Все пак ще си промени ли отношението си към мен? Прави се понякога на загрижен. В момента имам малък здравословен проблем, притеснява ли се за мен. Ще пожелае ли той самия да ме потърси и кога?
Може ли да ми отговори Синева и Activis
Тази връзка е  тежка. Едва ли ще излезе нещо от нея
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

pevicata

Защо мислите, че е тежка тази връзка?

Activis

Цитат на: pevicata - Декември 02, 2018, 06:49:13 PM
Защо мислите, че е тежка тази връзка?

Сама казвате, че имате здравословен проблем. Замислете се малко, в такива моменти трябва да е до теб, а всъщност не е. Странен ти каза правилно. Ти ще страдаш от цялото това нещо, докато той няма. Знам, какво е да обичаш и да се бориш, но в твоя случай, това ще продължи да е на приливи и отливи, докато ти сама не вземеш решение да приключиш това. Трябва да мислиш повече за себе си.

синева

И. изглежда, че не търси сериозно обвързване. Двамата сте с различни очаквания. Вие ще трябва да решите.

pevicata

Благодаря ви за отговорите, и този човек според вас има ли друга или ме използва. Как мислите?

добринчо

Здравейте умни и прекрасни хора вашият сайт е най готиният и мой много любим сайт, и искам дави попитам дали момичето което срещнах по работа на живо казва се Ангелина е свободна, и име харесва и дали нещо ще се получи между нас .

синева

Здравейте,
Ангелина изглежда, че си има стабилна връзка и ви оценява като колега, даже има леко приятелски чувства към вас. Но, до там. Вие гледате на нея като на потенциален приятен флирт.