Разискване на любовни въпроси

pevicata · 225

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pevicata

• Потребител
    • Публикации: 26
-: Ноември 30, 2018, 01:43:24 pm
Здравейте влюбена съм в един И... 42г.а аз съм на 38г. Той се държи понякога като студен, отбягва ме. А понякога иска да се виждаме и комуникираме. Доста е странен. Защо така се държи, когато той иска тогава се виждаме. Не е женен, няма деца, аз също не съм женена, нямам деца. Защо се държи така? Имаме ли шанс да изградим някаква връзка. Ще има ли подобрение на нещата. Струва ли си с него. Какво му е мнението за мен. Аз го уважавам много и не искам да прекратявам комуникациите и срещите с него. Защо така се държи? Благодаря ви предварително за отговора

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 1307
  • Бъди себе си!
Отговор #1 -: Ноември 30, 2018, 03:31:48 pm
Този човек ми се струва, че не е неко много искрен с вас. И няма кой знае какви чувства към вас. Един вид ви използва, когато няма, какво да прави и да се разнообрази.

Неактивен pevicata

• Потребител
Отговор #2 -: Ноември 30, 2018, 03:43:08 pm
Здравейте влюбена съм в един И... 42г.а аз съм на 38г. Той се държи понякога като студен, отбягва ме. А понякога иска да се виждаме и комуникираме. Доста е странен. Защо така се държи, когато той иска тогава се виждаме. Не е женен, няма деца, аз също не съм женена, нямам деца. Защо се държи така? Имаме ли шанс да изградим някаква връзка. Ще има ли подобрение на нещата. Струва ли си с него. Какво му е мнението за мен. Аз го уважавам много и не искам да прекратявам комуникациите и срещите с него. Защо така се държи? Благодаря ви предварително за отговора
Този човек ми се струва, че не е неко много искрен с вас. И няма кой знае какви чувства към вас. Един вид ви използва, когато няма, какво да прави и да се разнообрази.
А ще ме потърси ли виждате ли и кога?

Неактивен pevicata

• Потребител
Отговор #3 -: Ноември 30, 2018, 03:48:21 pm
АЗ ИМАМ ЧУВСТВА КЪМ НЕГО. ВСЕОТДАЙНА СЪМ, НО ТОЙ УВИ НЯМА ТАКОВА НЕЩО. И ВСЕ ПАК ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ ЛИ ТОЗИ ЧОВЕК КЪМ МЕН.  И КОГА ЩЕ МЕ ПОТЪРСИ ТОЙ, КОГА ЩЕ ПОЖЕЛАЕ

Активен Activis

• Мъдрост
  • Бъди себе си!
Отговор #4 -: Ноември 30, 2018, 04:02:25 pm
Пишете нормално!!!

Неактивен pevicata

• Потребител
Отговор #5 -: Ноември 30, 2018, 04:19:23 pm
Аз имам чувства към този човек. Всеотдайна съм. Подавам му ръка, когато се нуждае от мен. Все пак ще си промени ли отношението си към мен? Прави се понякога на загрижен. В момента имам малък здравословен проблем, притеснява ли се за мен. Ще пожелае ли той самия да ме потърси и кога?
Може ли да ми отговори Синева и Activis

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
    • Публикации: 2459
Отговор #6 -: Декември 02, 2018, 10:33:13 am
Аз имам чувства към този човек. Всеотдайна съм. Подавам му ръка, когато се нуждае от мен. Все пак ще си промени ли отношението си към мен? Прави се понякога на загрижен. В момента имам малък здравословен проблем, притеснява ли се за мен. Ще пожелае ли той самия да ме потърси и кога?
Може ли да ми отговори Синева и Activis
Тази връзка е  тежка. Едва ли ще излезе нещо от нея

Неактивен pevicata

• Потребител
Отговор #7 -: Декември 02, 2018, 06:49:13 pm
Защо мислите, че е тежка тази връзка?

Активен Activis

• Мъдрост
  • Бъди себе си!
Отговор #8 -: Декември 02, 2018, 06:55:09 pm
Защо мислите, че е тежка тази връзка?

Сама казвате, че имате здравословен проблем. Замислете се малко, в такива моменти трябва да е до теб, а всъщност не е. Странен ти каза правилно. Ти ще страдаш от цялото това нещо, докато той няма. Знам, какво е да обичаш и да се бориш, но в твоя случай, това ще продължи да е на приливи и отливи, докато ти сама не вземеш решение да приключиш това. Трябва да мислиш повече за себе си.

Активен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 455
Отговор #9 -: Декември 02, 2018, 10:33:47 pm
И. изглежда, че не търси сериозно обвързване. Двамата сте с различни очаквания. Вие ще трябва да решите.

Неактивен pevicata

• Потребител
Отговор #10 -: Декември 04, 2018, 12:45:34 pm
Благодаря ви за отговорите, и този човек според вас има ли друга или ме използва. Как мислите?

Неактивен добринчо

• Потребител
    • Публикации: 4
  • отговарям на всякакви лични и не лични съобщения
Отговор #11 -: Декември 04, 2018, 04:21:57 pm
Здравейте умни и прекрасни хора вашият сайт е най готиният и мой много любим сайт, и искам дави попитам дали момичето което срещнах по работа на живо казва се Ангелина е свободна, и име харесва и дали нещо ще се получи между нас .

Активен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 455
Отговор #12 -: Декември 04, 2018, 10:16:12 pm
Здравейте,
Ангелина изглежда, че си има стабилна връзка и ви оценява като колега, даже има леко приятелски чувства към вас. Но, до там. Вие гледате на нея като на потенциален приятен флирт. 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal