Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще ми поднесе 2019г ?

Започната от съни, Декември 01, 2018, 11:55:57 AM

« назад - напред »

синева

Цитат на: KIARA - Декември 03, 2018, 12:33:22 AM
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:32:22 AM
Зодиите са за характер, но не за гледане в бъдещето, тъй като не съм астролог. Бях го подчертала предварително.

Да, разбирам. Благодаря за отделеното време! Аз в момента съм много отчаяна и наистина имам нужда от обща прогноза за следващите месеци.
Знам, че бях ти казала за януари, но сега ми излиза, че първите месеци няма да има нищо конкретно. Може би ще се запознаеш с човек, който ще те представи на бъдещият ти партньор или ще се запишеш в сайт за запознанства или друго. Някой път отговорите, и най-вече, в любовен аспект са ореинтировъчни. Все пак бъдещият партньор го срещаме в някакъв контекст и този контекст има начална дата. На теб ти липсва любовно внимание.

синева

Цитат на: Activis - Декември 03, 2018, 12:51:31 AM
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:41:54 AM
Оригинални, интелигентни и като се захванат с нещо, било то проект или друго, преследва идеите си до последно. Обича да бъде обичан, за всичко. В любовта обича да поддържа високи темеператури.

Това , ако е за скорпион е точно така. За обичта, трябва да се усети, но е приятно.
Съжалявам, че не уточних. Да, за теб е.

KIARA

Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:52:52 AM
Цитат на: KIARA - Декември 03, 2018, 12:33:22 AM
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:32:22 AM
Зодиите са за характер, но не за гледане в бъдещето, тъй като не съм астролог. Бях го подчертала предварително.

Да, разбирам. Благодаря за отделеното време! Аз в момента съм много отчаяна и наистина имам нужда от обща прогноза за следващите месеци.
Знам, че бях ти казала за януари, но сега ми излиза, че първите месеци няма да има нищо конкретно. Може би ще се запознаеш с човек, който ще те представи на бъдещият ти партньор или ще се запишеш в сайт за запознанства или друго. Някой път отговорите, и най-вече, в любовен аспект са ореинтировъчни. Все пак бъдещият партньор го срещаме в някакъв контекст и този контекст има начална дата. На теб ти липсва любовно внимание.

Да, знаех си, че и ти не знаеш какво говориш и всъщност нищо не казваш...

Activis

Киара, като не ти харесва не питай. Какво само нападаш хората. Аман от злоба... Я се осъзнай малко.

синева

Цитат на: KIARA - Декември 03, 2018, 12:56:26 AM
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:52:52 AM
Цитат на: KIARA - Декември 03, 2018, 12:33:22 AM
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:32:22 AM
Зодиите са за характер, но не за гледане в бъдещето, тъй като не съм астролог. Бях го подчертала предварително.

Да, разбирам. Благодаря за отделеното време! Аз в момента съм много отчаяна и наистина имам нужда от обща прогноза за следващите месеци.
Знам, че бях ти казала за януари, но сега ми излиза, че първите месеци няма да има нищо конкретно. Може би ще се запознаеш с човек, който ще те представи на бъдещият ти партньор или ще се запишеш в сайт за запознанства или друго. Някой път отговорите, и най-вече, в любовен аспект са ореинтировъчни. Все пак бъдещият партньор го срещаме в някакъв контекст и този контекст има начална дата. На теб ти липсва любовно внимание.

Да, знаех си, че и ти не знаеш какво говориш и всъщност нищо не казваш...
Без конкретно лице става по - трудна прогнозата. Бях казала вече, че не съм медиум за общи прогнози и отгоре на това все пак е в писмен вид и с псевдоним. Дава ми се януари. Това пиша. Но все пак ти не забеляза, че ти дадох идея - сайт за запознанства. Приятна вечер !

KIARA

Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 01:06:45 AM
Цитат на: KIARA - Декември 03, 2018, 12:56:26 AM
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:52:52 AM
Цитат на: KIARA - Декември 03, 2018, 12:33:22 AM
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 12:32:22 AM
Зодиите са за характер, но не за гледане в бъдещето, тъй като не съм астролог. Бях го подчертала предварително.

Да, разбирам. Благодаря за отделеното време! Аз в момента съм много отчаяна и наистина имам нужда от обща прогноза за следващите месеци.
Знам, че бях ти казала за януари, но сега ми излиза, че първите месеци няма да има нищо конкретно. Може би ще се запознаеш с човек, който ще те представи на бъдещият ти партньор или ще се запишеш в сайт за запознанства или друго. Някой път отговорите, и най-вече, в любовен аспект са ореинтировъчни. Все пак бъдещият партньор го срещаме в някакъв контекст и този контекст има начална дата. На теб ти липсва любовно внимание.

Да, знаех си, че и ти не знаеш какво говориш и всъщност нищо не казваш...
Без конкретно лице става по - трудна прогнозата. Бях казала вече, че не съм медиум за общи прогнози и отгоре на това все пак е в писмен вид и с псевдоним. Дава ми се януари. Това пиша. Но все пак ти не забеляза, че ти дадох идея - сайт за запознанства. Приятна вечер !


Ти нормална ли си?

синева

?!...Писах по приятелски начин. Опитах се да ти дам допълнителна информация. Нека и други да се включат с прогнози и съвети.

Margarita

Здравейте!
Може ли да погледнете и за мен за характер и любов? Родена съм на 18.03. зодия Риби

синева

Цитат на: Margarita - Декември 03, 2018, 07:39:34 PM
Здравейте!
Може ли да погледнете и за мен за характер и любов? Родена съм на 18.03. зодия Риби
Трети декан е със сравнително нерешителна и пасивна натура - предавам текста - и обича да мечтае. В любовта предпочита връзка с партньор със силен характер, да го защитава. Обича всичко естетично. Мълчалива и мистериозна.

KIARA

Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 02:05:19 PM
?!...Писах по приятелски начин. Опитах се да ти дам допълнителна информация. Нека и други да се включат с прогнози и съвети.

@синева , извинявайте, но това просто ми се стори доста обидно, защото аз не мисля, че моят човек се занимава със сайтове за запознанства. Надявам се, той да е успешен в живота и да избере точно мен от всичките други много избори, които има. Ако не е това, значи не е моят човек и няма човек за мен.

синева

Не бях видяла така нещата ;-) Между другото ви разбирам чудесно.

burning_snowflake

Здравейте, бих искала да попитам какво ми предстои през новата година. Ще се задържа ли на новата си работа, ще успея ли да придобия повече увереност в себе си? Очертава ли се да сменя попрището си с нещо свързано с реклама или изкуство (макар и за кратко)? Благодаря.

синева

Изглежда, че вие сте на кадър позиция и имате още много да научавате на новата ви длъжност, която няма нищо общо с изкуството. Вие явно се интересувате от различни артистични подсектори в свободното ви време и може би искате да превърнете извънработните интереси в работни такива. Излиза, че няма да напуснете и е възможно да останете там още няколко години. Заплатата ви устройва, но с колегите нямате много добри взаимоотношения или може и още да не сте намерили време да създадете такива.

Margarita

Здравейте, синева!
Бих искала да попитам ще имам ли промяна в личен план през първите три месеца от 2019 година? Нямам много приятели. Иска ми се да се запозная и сприятеля с някого. Вижда ли се шанс да създам приятелства?

синева

Ще имате няколко допълнителни приятелства, но ще са по- скоро виртуални чрез Интернет. Настоящите са от детството и от училище. Бройм ги на пръстите на една ръка, така да се каже.