Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

Activis

По молба на @... отварям тази тема за да не се меша с нейната тема. Че стана малко разводняване, като отговарях там.

Всеки, който желае може да се допита до така наречените в Тарото, Големи Аркани, които са 22 на брой и всяка карта е уникална сама по себе си.
Искам да кажа на всички, че ще отговарям само на този на който аз реша и само на един въпрос на ден. Не искам да повтаряте въпросите си. Въпроса трябва да е зададен точно и ясно!!! И да уточня, че ще им обръщам внимание, когато имам възможност. И моля да се изчаквате и да имате търпение. Блягодаря

синева

Поздравления за новата тема и Добре дошъл в позицията на ясновидец. Тарото е много добър предсказателен метод.

Activis

Цитат на: синева - Декември 09, 2018, 11:36:36 PM
Поздравления за новата тема и Добре дошъл в позицията на ясновидец. Тарото е много добър предсказателен метод.
Благодаря. @синева  Още съм начинаещ, както се вика. Но до сега на хората, които теглих, бяха точните карти. Дори и за мен и с помоща на  ... с тълкуването на картите за мен се оказаха доста подходящи за работа и за любовта, (излезе,че има шанс, но кога ще е незнам.)
Все пак се надявам да има познаваемост. Но за съжаление не на всеки се падат хубави карти.

Мон

Здравей activis. Искам да разбера какво ме очаква през 2019-прогноза в сферата на работата;образованието; любовта;пътешествие. Ще намеря ли най-накрая споделената любов?Много хубава тема си отворил. Поздравления!

Hope6

@Activis, поздравления и успех на това поприще.
Хубав ден желая.

Reni8

Actavis чудесна тема браво! Да попитам и аз относно работата през 2019 г. ще се развива ли нагоре към израстване.?Благодаря ти предваритерно!.

Activis

Цитат на: Reni8 - Декември 10, 2018, 10:10:39 AM
Actavis чудесна тема браво! Да попитам и аз относно работата през 2019 г. ще се развива ли нагоре към израстване.?Благодаря ти предваритерно!.

Падна се Колесницата и Отшелника права позиция. Хубави карти за теб. Трябва да се освободиш от всички тези мисли. Защото ти все се притесняваш. При трудности си склонна към затваряне, но не трябва да е така. Дори и да има нещо, трябва да се правят комрамиси и да преодоляваш с лека ръка. Ще има издагане нагоре и прогрес в работата ти. Има увереност и професионализъм  в теб, която трябва да я използмаш. Успех

@Мон не четеш написаното от мен в началото...

Мон

Activis искам да разбера дали ще стана учител. Какво излиза на картите-това ли ми е призванието,като професия или не ми е отредено? Извинявам се, че не бях разбрала написаното от теб.

Activis

@Мон изтеглих две карти Кулата в права позиция и Слънцето- обърната. Това не е твоята професия според картите.
Но това не означава, че трябва да спреш да следваш мечтите си.

Reni8

Actavis благодаря ти! . Пожелавам ти усмихнат ден.! 

ninom

Здравей Activis. Искам да разбера какво ме очаква през 2019-прогноза в сферата на любовта, работата,нови начинания. Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.Прекрасна тема си отворил. Поздравления!

Activis

Цитат на: ninom - Декември 10, 2018, 02:06:47 PM
Здравей Activis. Искам да разбера какво ме очаква през 2019-прогноза в сферата на любовта, работата,нови начинания. Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.Прекрасна тема си отворил. Поздравления!

Прочети правилата отгоре. За сега отговарям само на един въпрос ( точно и ясно формулиран)

ninom

Цитат на: Activis - Декември 10, 2018, 02:09:43 PM
Цитат на: ninom - Декември 10, 2018, 02:06:47 PM
Здравей Activis. Искам да разбера какво ме очаква през 2019-прогноза в сферата на любовта, работата,нови начинания. Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.Прекрасна тема си отворил. Поздравления!

]Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.

НЕАКТИВЕН

Здравей Activis! Не зная как да започна.. Обвързана съм, приятелят ми е добър, уважава ме, но е много избухлив, сприхав, има остаряло мислене и е ревнив. Обичам го но не зная дали има смисъл да продължавам тази връзка. Напоследък мисля за един мъж. Него го познавам преди да се запозная с приятеля ми. Общувахме, но го засегнах като подхванах тема от миналото му и прекъснахме контакт. Той е приятел с моят приятел, но приятелят ми започна да страни от него, да го обижда и тн. Знае че преди сме били по-близки. Въпросът ми е какво ще се случи в тази моя напрегната връзка с приятеля ми, и ако е неуспешна съответно имам ли шанс с другия? Аз съм с кестенява коса и пъстри очи, а те и двамата са тъмни, като общият ни приятел с моят е доста по-голям от нас.

Activis

Цитат на: Wood Nymph - Декември 10, 2018, 05:53:22 PM
Здравей Activis! Не зная как да започна.. Обвързана съм, приятелят ми е добър, уважава ме, но е много избухлив, сприхав, има остаряло мислене и е ревнив. Обичам го но не зная дали има смисъл да продължавам тази връзка. Напоследък мисля за един мъж. Него го познавам преди да се запозная с приятеля ми. Общувахме, но го засегнах като подхванах тема от миналото му и прекъснахме контакт. Той е приятел с моят приятел, но приятелят ми започна да страни от него, да го обижда и тн. Знае че преди сме били по-близки. Въпросът ми е какво ще се случи в тази моя напрегната връзка с приятеля ми, и ако е неуспешна съответно имам ли шанс с другия? Аз съм с кестенява коса и пъстри очи, а те и двамата са тъмни, като общият ни приятел с моят е доста по-голям от нас.

Изтеглих ти две карти Падна се доста интересна комбинация. Влюбените и Смъртта в права позиция.
Ти държиш на твоя човик до теб. Показала си му, че може да ти има доверие. В комбинация тези две карти показвай край на връзката, защото ще има коренна промяна на отношенията. Това е под влияние на естественото развитие на нещата. Но избора ще е в твойте ръце. Трябва сама да вземеш решение за това нещо. Това го подвърди третата карта, която изтеглих Пробесения в права позиция. Изтеглих и две карти за втория мъж падна се Магът в права позиция и Луната в обратна- дава се като грешка и неискренност. Неправилно си се насочила към него