Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

А.В.Р. - какво се случва в живота й в момента ?

Започната от николов, Юни 02, 2019, 09:53:45 PM

« назад - напред »

николов

А.В.Р. е жената в която съм влюбен от много време. Тя е на 25г. зодия Овен е. Вече от 4 месеца нито сме се виждали, нито общуваме. Доколкото знам тя в момента се е съсредоточила върху правене на пари и другите неща са на заден план, но все пак това дочувам и няма как да съм сигурен дали наистина е така. Тя влюбена ли е в момента, има ли си някой ? Все пак е харесвана жена.

Модератор

Абе това с правенето на пари е една от честите женски тъпотии за да те изоставят уж зареди нещо важно. Прави таратанци, не вярвам аз... и аз съм ги чувал такива и ми е ясно. Според мен, чака и се точи за някой с вече направени... Ако те обичаше, правнето на пари, щеше да е съвместен пеоцес. Това не е пречка да е с тебе..

николов

Аз от както я познавам тя бачка здраво и определено не е от тези които търси мъж с вече направени пари. И точно това много ме грабна в нея. Независима оправна, умна млада дама. Просто аз бях малко по пасивен и на нея това не й хареса. Но се чудя дали има някой в момента.... :х