Гледане на карти

Tanitka · 32729

Reni8, Мон, stef941993, eli, bianka, Betyy и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Sienna

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 72
Отговор #1695 -: Днес в 06:08:42 pm
Благодаря @Saira, ще се похваля дай Боже чудото да стане. За сега няма да има развитие до няколко месеца, защото той си е в Мексико. Въпреки, че познанството ни е по-отдавна, не е било като връзка никога, а като чувства и емоции, поради обозрими причини. Ще видим какво ще става занапред.

Неактивен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 806
Отговор #1696 -: Днес в 06:29:00 pm
@eli ,радвам се,че  съм познала :) А "черноокият човек",който е със сини очи с тъмна коса ли е ?
Сега за годината,като цяло: Годината ти ще бъде добра,изпълнена с емоции.Ще имаш доста нови познанства,с хора,дори по-големи от теб на възраст.Доста ще разшириш кръга си от познати.Скоро ще получиш известие ,свързано с деловата сфера,то ще бъде от светла /руса/жена.До май месец ще успееш да реализираш нещо,което отдавна е в мислите ти,свързано и с пътуване.Един светъл мъж/по-голям от теб / ще има желание да те опознае.През лятото/към август/ ще имаш малки недоразумения и неприятности от кестеняв мъж,с тъмни очи,около твоята вързраст/не казвам,че е гадже,може да е колега,познат... и т.н./Две важни пътувания ще имаш през годината,от които ще си удовлетворена.Ще успееш да решиш въпроси,които през изминалата  година са останали нерешени.За успеха ти ще имат намеса хора,по-големи от теб.Като цяло годината ще бъде изпълнена с преживявания и няма да скучаеш. :) А през този месец ще проведеш много разговори,но до решаване на нещо съществено няма да се стигне.Ти си много контактен човек,дейна и търсеща натура,затова смея да кажа,че годината ще бъде  едно ново предизвикателство за теб.
Това е като акценти засега.Към март месец,ако желаеш отново ще погледнем.
Всичко хубаво ти желая през всичките 12 месеца!
Поздрави.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1697 -: Днес в 06:31:57 pm
Гледане,свързано с Прогноза за цялата Година няма да правя.Ще отговарям само на отделни въпроси,които ви интересуват!

Активен eli

• Анализатор на карти
  • Мъдрост
    • Публикации: 284
Отговор #1698 -: Днес в 07:19:17 pm
@eli ,радвам се,че  съм познала :) А "черноокият човек",който е със сини очи с тъмна коса ли е ?
Сега за годината,като цяло: Годината ти ще бъде добра,изпълнена с емоции.Ще имаш доста нови познанства,с хора,дори по-големи от теб на възраст.Доста ще разшириш кръга си от познати.Скоро ще получиш известие ,свързано с деловата сфера,то ще бъде от светла /руса/жена.До май месец ще успееш да реализираш нещо,което отдавна е в мислите ти,свързано и с пътуване.Един светъл мъж/по-голям от теб / ще има желание да те опознае.През лятото/към август/ ще имаш малки недоразумения и неприятности от кестеняв мъж,с тъмни очи,около твоята вързраст/не казвам,че е гадже,може да е колега,познат... и т.н./Две важни пътувания ще имаш през годината,от които ще си удовлетворена.Ще успееш да решиш въпроси,които през изминалата  година са останали нерешени.За успеха ти ще имат намеса хора,по-големи от теб.Като цяло годината ще бъде изпълнена с преживявания и няма да скучаеш. :) А през този месец ще проведеш много разговори,но до решаване на нещо съществено няма да се стигне.Ти си много контактен човек,дейна и търсеща натура,затова смея да кажа,че годината ще бъде  едно ново предизвикателство за теб.
Това е като акценти засега.Към март месец,ако желаеш отново ще погледнем.
Всичко хубаво ти желая през всичките 12 месеца!
Поздрави.

@Saira , радвам се ,че хванах гледането за година, иначе лично на мен ми е по интересно както ти си предложила на въпроси :). Мъжът е със сини очи и тъмна коса - да.
За пътуване, което излиза -сега спестявам пари и когато съм готова след няколко месеца ще реализирам, намислила съм дестинация в арабските страни, но при събрани пари, може и да я сменя с някой остров - важното е да има пътувания :). За нерешените въпрос/и , те са свързани с въпросния синеок мъж , интимни казуси  за нашите чувства и бъдещи перспективи и има ли такива като цяло. Забравих да кажа,че след кофликта имаше и съответните помирителни думи и откровения. Да разчитам ли,че тази година ще знам отговора на това ?

Активен stef941993

• Потребител
    • Публикации: 2
Отговор #1699 -: Днес в 08:04:51 pm
Здравейте, @Saira ако е възможно да погледнете, когато е удобно и за мен. Бих искала да знам има ли шанс да бъдем отново заедно с едно момче. Аз съм със светло кестенява коса, кафеви очи и светка кожа, на 24 години, а той е със руса коса, сини очи и светла кожа на 31 години. Благодаря ти предварително! Хубава вечер!

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1700 -: Днес в 09:16:11 pm
@eli ,Да,до края на годината ще си наясно с този мъж и как ще се развият нещата .

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 1693
  • Бъди себе си!
Отговор #1701 -: Днес в 09:18:45 pm
@Saira стана късно, но това с колата много ме притесни. Сега тези дни пътувам до работа. Но в понеделник, ще пътувам на по- далечно разстаяние, но не с моята кола. Ще провериш ли излизали сериозно препятствие.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1702 -: Днес в 09:21:57 pm
@Activis ,това с колата беше в миналата ти чаша,не в последната.
Няма препятствие,ако имаше -щях да ти кажа.Просто бъди по -съсредоточен .В колата сам ли ще си ?

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1703 -: Днес в 09:23:55 pm
@Activis ,ще ти пиша в твоята тема.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1704 -: Днес в 09:24:36 pm
@stef941993 ,здравей! Ще ти отговоря на въпроса утре.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal