Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

mirandata

Цитат на: Activis - Януари 05, 2019, 08:51:28 PM
@mirandata картите показнлват, че трябва да се осъзнаеш и да се освободиш от ненужните мисли. Колелото на съдбата и Провесеният в прави позиции. Не очаквай бързо развитие на нещата. Трудно ще е и трябва да правиш много компромиси. Ако искаш да стане нещо трябва да се въоръжиш с търпение и то голямо. Товаго подвърди и третата карта Силата в права позиция.

@Activis, Знаеш ли, първоначално погледнах с недоверие на желанието ти да гледаш тук. Но попрегледах отговорите ти и към другите хора и смея да твърдя, че тълкуваш картите доста умело. Благодаря ти за картите и тълкуванието по въпроса ми. Точно така се чувствам, примирена, притихнала, но не отчаяна и не обезверена. Някакси, макар че изглежда абсурдно, допускам развитие към пълноценна връзка макар и след повече време, време на осъзнаване и на двете страни. Защото нашата връзка е неприемлива по общоприетите правила, но все пак се случи и съществува по странен начен, но носи и на двама ни приятност.
Както обещах, ще споделям какво се случва, и в работата, и в личен план, за да имаш обратна връзка.
Отново благодаря за отзивчивостта и желая късмет!

Activis

Няма идеална връзка. Всяка връзка е уникална сама по себе си. Много зависи от хората, които са в тази връзка. Как подхождат един към друг и е важно как ще балансират нещата между тях и кой на какви компромиси е готов да направи. Понякога трябва да се даде време, но на днешно време, малко го умеят това. Бързат, бързат и накрая съжаляват, но късно.

Tanitka

Activis,доста избирателно гледаш на хорара тук,според мен това не е правилно.Това,че всеки се допитва до всички ясновидци,които сте във форума...ми всеки иска мнение

Activis

Не е изобщо избирателно. На 95% от хората съм отговорил и то не един път. А и все пак казах, че ще отговоря на който аз реша. А и доста често се забелязват въпроси, които са едни и същи във всички теми по едно време.

Tanitka

Ами точно това е избирателно,че ти решаваш на кой ще отговориш,аз до теб едва ли ще се допитам вече...като ти видях отношението

Activis

Цитат на: Tanitka - Януари 06, 2019, 07:25:46 PM
Ами точно това е избирателно,че ти решаваш на кой ще отговориш,аз до теб едва ли ще се допитам вече...като ти видях отношението

Не те и карам, просто ти е отговорено и ти е дадено становище по твоят въпрос от друг човек във форума

Tanitka

Дадено ми е преди време.....Затова и отново се обърнах към синева,защото тя поне е лоялна

Activis

Ако си прочетеш вчерашния отговор от синева, ще разбереш.

pevicata

Здравей, Активис за много години. Този И. 49г.е бил первезник. Има два развода и две деца в чужбина Кара ме тройка да правя. Да избирам мъж или жена. Искам да те помоля да хвърлиш картите дали е такъв наистина, ако е такъв да ми кажеш. Аз съм Н. 38г.

bianka

Здравей @Activis, може ли да ми кажеш какво показват картите за мен и един мъж Веселин, преди време се срещахме от време на време, а сега се поздравяваме по празниците, той ще прояви ли отново интерес към мен? Благодаря ти!

Activis

Цитат на: bianka - Януари 07, 2019, 11:44:43 AM
Здравей @Activis, може ли да ми кажеш какво показват картите за мен и един мъж Веселин, преди време се срещахме от време на време, а сега се поздравяваме по празниците, той ще прояви ли отново интерес към мен? Благодаря ти!

От картите, които се паднахя Дявола в обратна и Силата в права позиция. Накратко ще кажа, че този човек не ми се струва за теб. А ти си малко обнадеждена. Но ще премине това и ще го преодолееш.

sunshai

Здравей Активис.Честита Нова Година и нека мечтите ти се сбъднат.Ако може да ми кажеш ще има ли продължение на отношенията ми с човек с буква И.или всичко между нас е приключено.Предварително благодаря за отговора ти.

Activis

@pevicata така изтеглените карти Влюбенете и Провесеният в прави позиции показват една платонична любов и приятелство. За да вървят нещата трябва да се напаснете. Вие сте коренно различни. Трябва да му изложиш тезата си, че такива неща не ти харесват и допадат макар на него явно да му допадат такива неща, за да се стигне до баланс между вас. Това го подвърди и третата карта, коята изтеглех Умереността в права позиция.

Activis

За останалите на които не съм отговорил, ще погледна след няколко дни.

Activis

Цитат на: sunshai - Януари 07, 2019, 05:34:46 PM
Здравей Активис.Честита Нова Година и нека мечтите ти се сбъднат.Ако може да ми кажеш ще има ли продължение на отношенията ми с човек с буква И.или всичко между нас е приключено.Предварително благодаря за отговора ти.

По картите в комбинация Кулата и Колесницата в прави позиции излиза нещо краткотрайно.