Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

НЕАКТИВЕН


Activis

Цитат на: ninom - Декември 10, 2018, 05:52:08 PM
Цитат на: Activis - Декември 10, 2018, 02:09:43 PM
Цитат на: ninom - Декември 10, 2018, 02:06:47 PM
Здравей Activis. Искам да разбера какво ме очаква през 2019-прогноза в сферата на любовта, работата,нови начинания. Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.Прекрасна тема си отворил. Поздравления!

]Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.



Значи паднаха ти се Силата и Отшелника в права позиция. Струва ми се че вие сте малко противоположни личности. Малко трудно ще ви прости, ако много сте го засегнали с нещо

ninom

Цитат на: Activis - Декември 10, 2018, 06:33:14 PM
Цитат на: ninom - Декември 10, 2018, 05:52:08 PM
Цитат на: Activis - Декември 10, 2018, 02:09:43 PM
Цитат на: ninom - Декември 10, 2018, 02:06:47 PM
Здравей Activis. Искам да разбера какво ме очаква през 2019-прогноза в сферата на любовта, работата,нови начинания. Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.Прекрасна тема си отворил. Поздравления!

]Ще ми прости ли накрая мъжът ,когото обичам и дали ще бъдем заедно?Благодаря.



Значи паднаха ти се Силата и Отшелника в права позиция. Струва ми се че вие сте малко противоположни личности. Малко трудно ще ви прости, ако много сте го засегнали с нещо
/.Различни сме и то много.За прошката..измина доста време от това,което се случи  и все се надявам,че ще ми прости.Няма непоправими неща. Благодаря Ви.

Activis

То, че няма непоправими неща няма. Но е трудно, кагато единия се бори. А отностно характерите това е до напасване и разбиране

ioannidis

Здравей @Activis , моят въпрос е след колко време ще си намеря хубава работа, защото сега съм безработен, и също така искам да попитам, след колко време ще срещна истинската си любов, с която да си създадем семейство? Благодаря предварително!

Teomi

С карти "Таро" не може да се каже време.

Activis

Съжалявам с това не мога да помогна. Теоми ти каза. Ако имаш нещо друго питай. Ще се опитам да помогна

otchaiana

@Activis моля да ми гледаш и на мен. Моя въпрос е как ще се развие връзката ми?
Благодаря ти предварително.

Activis

Цитат на: otchaiana - Декември 10, 2018, 11:57:33 PM
@Activis моля да ми гледаш и на мен. Моя въпрос е как ще се развие връзката ми?
Благодаря ти предварително.

Паднаха ти се Лудия и Отшелника в права позиция. Ти изпитваш някаква несигурност.  Струва ми се че ти си по находчивата от двама ви. Трябва да вярваш на това, което чувстваш ти, защото влагаш надежди. Но в комбинация картите показват някаква самота и отдалеченост.

otchaiana

@Activis ,  много ти благодаря. Вярно е , че се чувствам несигурна. И въпреки, че съм във връзка се чувствам самотна. Странно ми е като не живеем заедно, така някак си човек не е напълно с теб. Незнае изцяло проблемите ти и емоциите ти. Много се надявам скоро да заживеем заедно.

Activis

Виж сега. Това не е критерии живеенето. Дори и да не живееш с този човек, ти трябва да се чувстваш пълноценно. Затова е споделянето.
Изтеглих ти две карти за това дали ще живеете заедно. Паднаха се Папата и Влюбените в права позиция. Този път картите са хубави. В комбинация се дава нов етап в отношенията. Дори има възможност за брак или годеж. Но сама знаеш, че това не зависи само от теб. Той трябва да поеме иниациативата. Но чувствам, че това ще е малко трудно. Може би трябва да му повдигнеш въпроса. Защото така връзката може да се разпадне, защото на теб ще ти омръзне това.

zlatina

Activis, ето и моя въпрос:
Ще имам ли напредък в работата през следващата година? В смисъл по-добри доходи.

Activis

Цитат на: zlatina - Декември 11, 2018, 12:40:34 AM
Activis, ето и моя въпрос:
Ще имам ли напредък в работата през следващата година? В смисъл по-добри доходи.
Паднаха ти се Отшелника и Императрицата в права позиция. Ще има напредък, въпреки, че ти си малко скептично настроена.

zlatina

Благодаря, скептична съм, защото в момента е сериозно затишие, никакви нови проекти и  това е притеснително.

Activis

Цитат на: zlatina - Декември 11, 2018, 12:49:16 AM
Благодаря, скептична съм, защото в момента е сериозно затишие, никакви нови проекти и  това е притеснително.

Всичко ще си дойде на мястото си с времето. Има възходи и падения.