Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

zlatina

Activis, прочетох правилата, които си написал, но ако не ти се спи ;) изтегли ми и едни карти за любовните ми вълнения: ще се развива ли тази моя връзка или ще си тъпчем на едно място?
Само ако не ти се спи!

Activis

Цитат на: zlatina - Декември 11, 2018, 12:55:31 AM
Activis, прочетох правилата, които си написал, но ако не ти се спи ;) изтегли ми и едни карти за любовните ми вълнения: ще се развива ли тази моя връзка или ще си тъпчем на едно място?
Само ако не ти се спи!

Паднаха се Императора и Магът в права позиция. Твоят човек ми се струва, че е малко тежък характер. Но за да върви връзката ти трабва да се изправиш открито пред него и да му заявиш, това, което не ти харесва, а със сигурност има такива неща от които се дразниш вътрешно. Но ще има нов етап в живота , който ще е важен

zlatina

Доста тежък характер е.
Нов етап в живота ми или във връзката?

Activis

Цитат на: zlatina - Декември 11, 2018, 01:13:34 AM
Доста тежък характер е.
Нов етап в живота ми или във връзката?

Новия етап може да се появи, ако успееш да стигнете до някакъв баланс.

zlatina

Благодаря ти. Не ми стана много ясно, но нищо.
И лягай да спиш!
Пак благодаря, приемам че картите казват: ЩЕ ГО БЪДЕ!

ioannidis

Цитат на: Activis - Декември 10, 2018, 10:23:15 PM
Съжалявам с това не мога да помогна. Теоми ти каза. Ако имаш нещо друго питай. Ще се опитам да помогна
Извинявам се много за това, но не знаех...
Значи, преди около месец се бях запознал с една жена във фейсбук, пишем си и се чуваме с нея (тя е в чужбина), и по време на комуникацията установихме, че между нас има много общи неща и взаимно привличане, и искам да попитам, дали между нас ще се получи нещо сериозно? Дали въобще ще се срещнем на живо? И също така искам да попитам, какво ме очаква в професионален план? Благодаря предварително!

Activis


Activis

Цитат на: zlatina - Декември 11, 2018, 01:33:01 AM
Благодаря ти. Не ми стана много ясно, но нищо.
И лягай да спиш!
Пак благодаря, приемам че картите казват: ЩЕ ГО БЪДЕ!

Ами по картите ще го бъде, както казваш. Но трябва да намерите баланса. Трудно е малко, когато човек има труден характер... Не можеш да излезеш на глава с този човек

Activis

@ioannidis За въпроса ти с момичето се паднаха Слънцето и Умереността в права позиция. Ти си удволетворен, че контактуваш с това момиче. Чувстваш се доволен от развитието на нещата. Но нещата ще се случват бавно, заради разстоянието, което ви разделя. Но има шаанс да се задълбочат нещата.

Vesi

Здрасти Activis! Как ще се развият отношенията ми   с мъжа до мен в момента?Държи се  с мило  с мен и е истински кавалер,но дали е сериозен с мен с истински в намеренията си?И дали ще има шанс да скрепим нашите отношения?

Activis

Цитат на: Vesi - Декември 11, 2018, 11:23:15 AM
Здрасти Activis! Как ще се развият отношенията ми   с мъжа до мен в момента?Държи се  с мило  с мен и е истински кавалер,но дали е сериозен с мен с истински в намеренията си?И дали ще има шанс да скрепим нашите отношения?

Картите, които се паднаха са Кулата и Императрицата в права позиция.
Вие се чувствате несигурна. Бъди наблюдателна.  Вслушай се в инстинкта си. Там се крие отговора. Но ти си по- активната ми се струва във връзката ви.
В комбинация двете карти показват финансов крах, незнам дали е така при вас.

Saira


Activis

Цитат на: ... - Декември 11, 2018, 01:13:09 PM
@Activis ,извинявам се че ти пиша тук,но искам да ти кажа,че повече няма да коментирам в другата тема,за да не се получават конфликтни ситуации.От темата за "гледане на карти" се преместихме да обсъждаме по-обстойно въпросите,които те интересуват,но там стана същата работа-смесване на теми и негодувание на някой от потребителите.
Не желая някой да си изкарва лошото настроение върху мен.
Вярвам ще ме разбереш.

Няма пролем. Когато има нещо ще те питам тук. Отностно това, което каза, вярно е че въпроси не трабва да се задават често, защото пробвах иизлизат все различни карти на един или два пъти като крайна излиза отшелника. Незнам ината и го преборих един път.. Характера, колко и да и е тежък и той се сломява. Въпроса е как да я накарам да се видим, а и кажа всичко в очите и да е видя реакцията..Защота така ката пише се прави на твърда, но в същото време, може да е тъжна

ioannidis

Благодаря ти много, @Activis ! А в професионален план какво се вижда?

Saira

@Activis ,може да я видиш,но трябва да приложиш хитрост.