Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

otchaiana

@Activis много ти благодаря отново. Много бих била щастлива връзката ни,
Да стане още по-силна и пълноценна.

 
Цитат на: Activis - Декември 11, 2018, 12:29:33 AM
Виж сега. Това не е критерии живеенето. Дори и да не живееш с този човек, ти трябва да се чувстваш пълноценно. Затова е споделянето.
Изтеглих ти две карти за това дали ще живеете заедно. Паднаха се Папата и Влюбените в права позиция. Този път картите са хубави. В комбинация се дава нов етап в отношенията. Дори има възможност за брак или годеж. Но сама знаеш, че това не зависи само от теб. Той трябва да поеме иниациативата. Но чувствам, че това ще е малко трудно. Може би трябва да му повдигнеш въпроса. Защото така връзката може да се разпадне, защото на теб ще ти омръзне това.

Enona

Добро утро! Днес глупостта ми се наспа рано, та ако може да попитам за връзката със законният ми съпруг - какво показват картите, какво й е бъдещето?

Activis

@Roza, картите, които се паднаха са Колелото на съдбата и Смъртта в права позиция. Двете карти показват приключване на даден етап и започване на нов. Този нов етап ще дойде по естествен начин от само себе си. Ти сама трябва да прецениш дали си заслужава тази връзка. Но, ако видиш връзката, че не върви не се колебай да я прекратиш. Всяко зло е за добро.

Activis

Цитат на: Enona - Декември 12, 2018, 08:14:39 AM
Добро утро! Днес глупостта ми се наспа рано, та ако може да попитам за връзката със законният ми съпруг - какво показват картите, какво й е бъдещето?

За теб се паднаха Слънцето и Провесеният в права позиция. Има бездействие, нерешителност и липса на напредък от негова страна. Ти си по уравновесената, знаеш, какво искаш. Картите в комбинация показват освободеност. Трябва да бъдеш наблюдателна. Има застой в отношенията ви.

bianka

Здравей @Activis, може ли и за мен ка кажеш какво вещаят картите? През 2019г. Ще се преместя ли да живея в друго жилище? Благодаря!

Activis

Цитат на: bianka - Декември 12, 2018, 12:48:40 PM
Здравей @Activis, може ли и за мен ка кажеш какво вещаят картите? През 2019г. Ще се преместя ли да живея в друго жилище? Благодаря!

Паднаха се Умереността и Кулата в права позиция. При теб има липса на баланс и търпение. Трябва да приемеш действителността такава, каквато е, а всичко това зависи от теб. Трябва да уравновесиш разума и желанието си.

Enona

Цитат на: Activis - Декември 12, 2018, 12:44:49 PM
Цитат на: Enona - Декември 12, 2018, 08:14:39 AM
Добро утро! Днес глупостта ми се наспа рано, та ако може да попитам за връзката със законният ми съпруг - какво показват картите, какво й е бъдещето?

За теб се паднаха Слънцето и Провесеният в права позиция. Има бездействие, нерешителност и липса на напредък от негова страна. Ти си по уравновесената, знаеш, какво искаш. Картите в комбинация показват освободеност. Трябва да бъдеш наблюдателна. Има застой в отношенията ви.
Благодаря ти. Така е. Абсолютно точно. Иначе наблюдателността няма да ми помогне, защото аз и да се мъча нещата да вървят той като всичко приема за даденост няма да се промени, като няма чувства които да го карат да прави или оценява неща.  Тази освободеност му е предложих - всеки по пътя си, даже и имотни претенции нямам, но не приема. Страх го е, живота ще му стане много празен, няма да знае какво да прави със себе си

Activis

Но по този начин тормози и теб. Хем той да е добре, хем ти да се чувстваш лошо. Такива хора лично аз не харесвам. И моят случай. Наскоро ми каза, че в онзи момент искала да бъде сама... и нямала желание да направи някакви усилия, както казваш ти чувства. Знаеш ли тези хора един ден ще съжаляват за постъпките си. Дори и картите ,когато хвърлих за нас показаха, че тя трябва да измени вижданията си за света, евентуално, ако има събиране след време да върви всичко. В петък ще сваря едно кафе, ако си тук да разгадаеш символите, че то не остана кой да гледа в тази тема. Мистик влиза рядко, друг никой не си наема , а е доста интересно

Enona

Петък ще съм тук, но незнам колко ще ти помогна. То и за гледането се иска практика. Преди години много познавах точно на кафе. Успявах да навързвам знаците, не като сега 1-2 неща да видя. Но нещо помолих Господ и му казах, че ако се сбъдне в знак на благодарност ще спра да гледам, да се ровя в бъдещето. И си го спазвах почти 10 години, но започнаха едни сънища с моя съсед и пак започнах да се ровя в окултното. 
Дано твоята любима да не е като моя мъж. Нищо да не прави за връзката. Мъчение ще си е. Ние ако нямахме деца, нямаше да му предлагам свобода, щях да му я подаря направо. То сега в главата ми .. ама децата, ама пък ако изпитва любов както казва, ама то пък и така си върви живота...

Activis

Ами за сега не иска и да чуе за мен. Отново ме е ограничила. Избора е нейн, аз няма да имам вечно търпение. Нали знаеш, човек трябва сам да върне желанието си към нещата. Аз се опитвах до сега, но без резултат. Винаги ще има по- добри и по- красиви от нас...но когато човек не цени отношението подобаващо е трудно. При теб е по- сложно, че има деца.

Roza

Цитат на: Activis - Декември 12, 2018, 12:33:16 PM
@Roza, картите, които се паднаха са Колелото на съдбата и Смъртта в права позиция. Двете карти показват приключване на даден етап и започване на нов. Този нов етап ще дойде по естествен начин от само себе си. Ти сама трябва да прецениш дали си заслужава тази връзка. Но, ако видиш връзката, че не върви не се колебай да я прекратиш. Всяко зло е за добро.
Много точно излезна. Дано скоро се случи тази любов

Activis


mozila

ктивис ,  здравей! Би ли погледнал за тъмноокия ми приятел какво излиза спрямо чувствата му към мен... и струва ли си да го мисля ... благодаря ти! Хубав ден!

Activis

Цитат на: mozila - Декември 12, 2018, 04:06:13 PM
ктивис ,  здравей! Би ли погледнал за тъмноокия ми приятел какво излиза спрямо чувствата му към мен... и струва ли си да го мисля ... благодаря ти! Хубав ден!

Изтеглих две карти Влюбенете в права и Луната в обратна позиция. Изправена си пред дилема стигнала си до края на път, който се разделя на две и се чудиш по кой път да поемеш. По единия път те тегли желанието, а па другия страха от новото. Но от теб зависи по кой път ще тръгнеш. В комбинация картите показват илюзии в отношенията и неяснота.  Има неискреност от негова страна.

jennymayrye

Здравейте!

Може ли да кажете дали съм обект на магии в момента защото имам една съседка която доста ме мрази и май продължава не знам дали е така...