Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

eli

@Activis, би ли ми изтеглил карти 1. Ще срещна ли подходящ партньор в любовта до Март 2019 ? Ще започна ли нова работа до Март 2019 ?

Roza

Actavis - може ли да погледнеш дали ще си подновя отношенията с Мартин. Поради ред лоши обстоятелства изведнъж всичко приключи без да зная причина. Това много ми тежи и не мога да си отговоря защо.Моля те ако може.

Activis

Цитат на: eli - Декември 12, 2018, 04:58:06 PM
@Activis, би ли ми изтеглил карти 1. Ще срещна ли подходящ партньор в любовта до Март 2019 ? Ще започна ли нова работа до Март 2019 ?

1. Паднаха се Колесницата и Луната в права позиция. Ти си уверен човек в себе си. Но така картите в подредба  показват препятствия. Но в случая трябва да следваш, твоето вътрешно усещане.
2. Картите който се паднаха са Папесата и Справедливостта в права позиция. Тук отново излиза, че трябва да се водиш от интуицията, която имаш. Ти си разумна и уравновесена жена. Можеш да постигнеш нещо, но с преговори, но ще има и да учиш още.
Това е ,което мога да кажа аз.


Activis

Цитат на: Roza - Декември 12, 2018, 05:24:19 PM
Actavis - може ли да погледнеш дали ще си подновя отношенията с Мартин. Поради ред лоши обстоятелства изведнъж всичко приключи без да зная причина. Това много ми тежи и не мога да си отговоря защо.Моля те ако може.

Дявола и Звездите в права позиция се паднаха. Ти влагаш надежди, но от комбинацията на картите излиза негативно мислене..

eli

Цитат на: Activis - Декември 12, 2018, 06:07:37 PM
Цитат на: eli - Декември 12, 2018, 04:58:06 PM
@Activis, би ли ми изтеглил карти 1. Ще срещна ли подходящ партньор в любовта до Март 2019 ? Ще започна ли нова работа до Март 2019 ?

1. Паднаха се Колесницата и Луната в права позиция. Ти си уверен човек в себе си. Но така картите в подредба  показват препятствия. Но в случая трябва да следваш, твоето вътрешно усещане.
2. Картите който се паднаха са Папесата и Справедливостта в права позиция. Тук отново излиза, че трябва да се водиш от интуицията, която имаш. Ти си разумна и уравновесена жена. Можеш да постигнеш нещо, но с преговори, но ще има и да учиш още.
Това е ,което мога да кажа аз.
@Activis - малко повече инфо за картите:

Колесницата може да бъде отнесена и към чисто емоционалната страна на нещата. Понякога се появява, за да характеризира човек, който е наясно с това какво иска от партньора в живота си, или от любовния си живот като цяло и не се страхува да преследва тази идея, без значение какво му коства тя. Колесницата е хубава карта, ако се пада след прекратяване на тежка връзка, тя ви помага да си стъпите отново на краката и не ви дава да се разколебаете от чувството за вина или заради самотата. Доверете се на собствените си сили, защото може да се справите с това и сами.

Луната - по-лесно се разклаща емоционалната ви стабилност, крехки сте, сякаш от стъкло и не знаете, дали в следващия момент няма да се разпаднете и буквално да избухнете в сълзи. Събитията от живота около вас ви влияят необичайно силно и ги изживявате по-дълбоко от досега. Използвайте периода за романтични преживявания.

Справедливостта- правната страна на картата може да се прояви под формата на подписване на някакъв договор – например за нова работа, ако от старата ни фирма не са ни плащали редовно и макар емоционално обвързани с компанията, ни се ще да опитаме на ново място, където кариерата ни ще може да се развива по-добре.
@Activis - мисля,че е бинго тази карта - вещае нова работа с по-добро развитие. Папесата - не знам коя карта е ...


Activis

@eli не съм изпадал в подробности, повече гледах в комбинация, какво показват. А всяка поотделно показва различно. Папесата е така наречената Висшата жрица.

KIARA

@Activis , моля те да ми гледаш и за работа. Какво ме очаква в професионален план? Предварително благодаря!

Activis

Цитат на: KIARA - Декември 12, 2018, 07:31:02 PM
@Activis , моля те да ми гледаш и за работа. Какво ме очаква в професионален план? Предварително благодаря!

Изтеглих само една карта, падна се Императорът в права позиция.

Тази карта означава, че е дошло време да преоцениш моралните си ценности и етически принципи. Ако само си придружавала хората около теб, време е да се изправиш и да си възвърнеш собственото си себеуважение... картата е вестител на време на голяма енергия и голяма активност. Фокусът е върху определени промени, които стават очевидни в живота. Тази карта символизира сила, господство, стабилност, мощ, авторитет, воля, убеждение и защита. Императорът показва, че е време, когато ще се проявят нови благоприятни възможности и ако има солидна основа, би трябвало да донесат успех. Но  действията трябва да са  бързи,  без отлагане, но би трябвало да се вземат  предвид тези промени и да си готова за адаптиране. Но общо взето в професионален личен план ще си добре.

Nom

@Activis искам да те попитам - утре имам една среща, имам опит в образователната сфера, в учебен център и в семейна фирма и позицията много ми харесва, според теб имам ли някакъв шанс това да е ново работно място?

Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Цитат на: Nom - Декември 13, 2018, 01:45:17 PM
@Activis искам да те попитам - утре имам една среща, имам опит в образователната сфера, в учебен център и в семейна фирма и позицията много ми харесва, според теб имам ли някакъв шанс това да е ново работно място?

Изтеглих една карта. Падна се Колелото на съдбата- права позиция. Тази карта показва надеждата, която тайш. Нещата ще се развият естествено, а фокус е потенциален успех, следващ промените в живота. Картата символизира съдба, щастие, сполука, успех, издигане и промяна. Хубав съвет е да има няколко плана, тъй като могат да се наложат промени. Картата показва, че ключът към успехът е адаптивността. Промените, които се появяват са от положително естество.
За да има повече яснота изтеглих още една Отшелника- права позиция в комбинация с предходната карта означава житейски избор, както, че трябва да преосмислиш живота си

Това е което излиза. Успех

bo

Activis привет, може ли и за мен едни карти, да видим как ще се развият нещата между мен и К.?

Activis

Цитат на: bo - Декември 13, 2018, 03:23:08 PM
Activis привет, може ли и за мен едни карти, да видим как ще се развият нещата между мен и К.?

Паднаха ти се Императорът и Императрицата в права позиция. В комбинация картите показват добри и стабилни взаймоотношения

bo


Sun

Здравей,може ли да погледнеш,какво ще покажат твоите карти за мен и З?Дали той ще прояви решимост?

Activis

Цитат на: Sun - Декември 13, 2018, 07:09:54 PM
Здравей,може ли да погледнеш,какво ще покажат твоите карти за мен и З?Дали той ще прояви решимост?

Падна се карта Дявола в права позиция.
В тази ситуация можете да промените единствено вашия собствен подход и да се запитате защо ви се случва това, което ви се случва в момента, и какъв извод можете да си извадите от цялата ситуация. Чувствам някаква зависимост в теб към този човек.
Ситуацията е негативна, но на теб ти е трудно да излезеш от нея, заради неясна и замъглена преценка. Картата съветва да питаш околните около теб за съвет. За сега не мисля, че ще прояви решимост. Ти си тази, която трябва да подтиква нещата да се случат