Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

Sun

Много вярно описахте ситуацията,незнам защо е това силно привличане към него дори чувствам неудобство и не искам да бъда зависима от тези чувства,защото ми пречат.Почти съм сигурна,че той няма сериозни намерения към мен,а аз си живея в един свят на мечти и се надявам да преодолея тази ситуация.

Activis

Разбирам ви напълно. Човек сам трябва да ги преодолява тези неща. Има една вътрешна борба, разум- сърце. И е трудно, защото и аз съм в подобна ситуация. Но с времето се преодолява всичко

zlatina

Цитат на: Activis - Декември 11, 2018, 10:25:21 AM
Цитат на: zlatina - Декември 11, 2018, 01:33:01 AM
Благодаря ти. Не ми стана много ясно, но нищо.
И лягай да спиш!
Пак благодаря, приемам че картите казват: ЩЕ ГО БЪДЕ!

Ами по картите ще го бъде, както казваш. Но трябва да намерите баланса. Трудно е малко, когато човек има труден характер... Не можеш да излезеш на глава с този човек
Привет отново, и отново не спиш Activis.
Изтегли едни карти, моля, ако е удобно, по въпроса ще се реализира ли проекта, за който пратих оферта днес?

Activis

Не спя, защото тръгвам за работа.
За теб и всички останали,  ще отговоря на въпросите ви след понеделник.  Картите няма да са с мен.

НЕАКТИВЕН

Здравей Activis! Пиша ти отново, извинявай ако преча. Връзката с приятеля ми наистина вече започва да ме изтощава. Ние с него сме на различно интелектуално ниво. Какво развитие виждаш занапред относно тези мои любовни дилеми? Имам чувството, че той усеща, че аз имам симпатии към нашия общ познат защото вчера започна да ми праща негови снимки с цел да се подиграва, аз го защитих и той изведнъж смени тона и започна да ми говори как и той много го уважавал и харесвал.

Angel85

Activis поздравления за смелостта да минеш от страната на гадателите.Аз пак и отново,бих искала да ми отговориш на въпроса който задавам винаги на всеки гадател.Дете с половинката ми ще имаме ли догодина? Надявам се ,след понеделник да можеш да ми отговориш.Лека и спокойна вечер.

Ники

Здравей ще хвърлиш ли едни карти как ще продължи връзката ми

Kalhari

Actavis,добър вечер може ли да хвърлите едни карти за човека с който имах отношения какво става с него защо изведнъж спря да ме търси да ми пише без видима причина.Смисъл не сме си казвали нещо на криво напротив шегувах ме се с писания.Ще ме потърси ли ще имаме ли отношения отново.той е със светло лице.кафеви очи,и тъмна коса на 42г.Аз съм на 35 със бяло лице,пъстри очи,кестенява коса.Благодарна ще съм ви.Спокойна вечер!

Activis

За всички питащи ще бъде след понидилник гледането. Леки почивни дни

Activis

@zlatina падна ти се хубава карта за тозш ти въпрос. Слънцето в права позиция. Картата символизира, материално щастие,  ще бъдеш доволна от постигнатото. Успех

Activis

@Wood Nymph картите не са от най- добрите падна ти се Дявола и Съдът в права позиция. В комбинация картите показват много тежка трансформация на всички нива. Твоето решение в ситуацията, ще играе ключова роля занапред. Не е изключено да имаш и нови взаимоотношения с друг човек

Activis

@Angel85 паднаха ти се Отшелникът и Светът в права позиция. Трябва да премахнеш този страх в тебе, който се и настанил в душата ти. Трябва да бъдеш по спокойна. Този страх ти пречи и трябва да го отстраниш за да успееш това показа първата карта, а втората карта пждвърждава успех и осъществяване на мечтата.

Activis

@Ники падна ти се карта Слънцето- права позиция. Връзката ти ще върви благополучно, ще става все по силна. Успех

НЕАКТИВЕН

Цитат на: Activis - Декември 17, 2018, 02:16:07 PM
@Wood Nymph картите не са от най- добрите падна ти се Дявола и Съдът в права позиция. В комбинация картите показват много тежка трансформация на всички нива. Твоето решение в ситуацията, ще играе ключова роля занапред. Не е изключено да имаш и нови взаимоотношения с друг човек
Когато имаш възможност, би ли ми казал нещо повече относно този друг човек?

Activis

@Kalhari  Паднаха ти се Провесеният и Умереността в права позиция. Връзката може да е прекъсната заради някакво обмисляне от негова страна. Нужно е време, но ми се струва, че го няма баланс между вас. Опитайте се да погледнете нещата от нова, по-различна гледна точка, защото от мястото, в което ги гледаш в момента, е твърде вероятно да се изживяваш като жертвата в ситуацията. Възможно е наистина да сте жертва, но когато ни се отнема едно нещо, обикновено ни се дава друго, така че се опитайте да потърсите кое е това ново нещо, което, макар и неприятна, тази ситуация ви е донесла. Отдръпнете се и се опитайте да не гледате на нещата толкова емоционално, дайте време на нещата...за да си случат. Но всичко зависи от него. За сега не смятам, че ще ви потърси.