Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

Activis

В момента съм на работа и съм до 12 нощес. Ако не ми се спи, ще погледна по обстойно, ако не утре сутринта. Червена коса ,зодия Водолей и кафяви очи. Интересуваме в момента дали се вижда с някой. Какво мисли. Ще излезат ли тия интриги за коита спамена наяве, защото аз мнато мразя интриганството и лъжата. Знам, че тя по някакъв начин се опитва да прикрие чувствата си, защото знам, че има нещо останало, но не иска да признае, а с отношението си ги прикрива. И кято заговоря за чувства и ме блокира, след време отблокира.

НЕАКТИВЕН

Цитат на: Activis - Декември 18, 2018, 06:37:37 PM
В момента съм на работа и съм до 12 нощес. Ако не ми се спи, ще погледна по обстойно, ако не утре сутринта. Червена коса ,зодия Водолей и кафяви очи. Интересуваме в момента дали се вижда с някой. Какво мисли. Ще излезат ли тия интриги за коита спамена наяве, защото аз мнато мразя интриганството и лъжата. Знам, че тя по някакъв начин се опитва да прикрие чувствата си, защото знам, че има нещо останало, но не иска да признае, а с отношението си ги прикрива. И кято заговоря за чувства и ме блокира, след време отблокира.
Картите ми показват, че тя се колебае между теб и още един мъж. Пълнят и главата с клюки и неверни неща. Пада се и някакъв късен брак, но жената е със светла коса. Не зная, може и тя да е, не знам какъв е естествения и цвят. Много проблеми, много кавги, но излиза че и голямо твое желание има шанс да се сбъдне! Картите ми показват за пореден път борба и конкуренция. Според мен наистина има още един мъж. Отново ми излезе карта символизираща брак на късен етап. Ако тя е със светла коса, може би картата ми я показва нея, но ако не е значи ще срещнеш друга жена. Но ще бъдеш в много щастлива връзка и ще създадеш едно уютно гнездо с приятелката си.

Activis

Мисля, че естественият и цвят не е много тъмен. Никога не съм го виждал, защото я познавам от една година, но съм я виждал и светло боядисана, а на тъмна коса трудно става , значи по логика, трябва да е светла. Сега се боядисва само в червено.. Проблема е че не зная кой може да е този мъж. Значи в момента да разбирам, че няма връзка с никой. И още се колебае. Знам за тия кавги и интриги, и аз си мисля, че някой и говори глупости, лошото е че не мога да разбера кой ги създава иначе ще си понесе последствията..А късен брак ,какво ще каже далеч в бъдещето

НЕАКТИВЕН

Цитат на: Activis - Декември 18, 2018, 07:08:20 PM
Мисля, че естественият и цвят не е много тъмен. Никога не съм го виждал, защото я познавам от една година, но съм я виждал и светло боядисана, а на тъмна коса трудно става , значи по логика, трябва да е светла. Сега се боядисва само в червено.. Проблема е че не зная кой може да е този мъж. Значи в момента да разбирам, че няма връзка с никой. И още се колебае. Знам за тия кавги и интриги, и аз си мисля, че някой и говори глупости, лошото е че не мога да разбера кой ги създава иначе ще си понесе последствията..А късен брак ,какво ще каже далеч в бъдещето
Да, далеч в бъдещето. Преди когато ти гледах ми се падна че тъмна жена и говори тези неща. Утре ще хвърля картите пак за да видя още подробности, може пък нещо да се е изменило.

Activis

Да тъмна жена е.. Явно приятелка, знам една такава тъмна, която и мен ме съмнява. Но в случая, тя ако има глава ще мисли трезво,колежки по- малко вероятно. Благодаря. Лошото е че сега пак ме е ограничила и сигурно излиза вече с някой. Незнам това нейно двоуме до какво ще доведе. И какво ще избере

Margarita


Activis

 @Margarita мисля, че за момента сме коментирали по темите всичко за сега.

Monitoy

Бихте ли ми хвърлили и на мен за връската ми имам някакви притеснения и се чудя да продължа ли изобщо с това момче. Може би вашите карти ще ми помогнат за решението благодаря предварително.

Божидарова

Здравейте искам да попитам какво ме очаква в работата ми и с момчето което харесвам.Интуицията ми вярна ли е :)

Activis

@Wood Nymph изтеглих ти 4 карти, които са за теб и този човек Д. като евентуална двойка.
Неговата карта се падна Съдът в права позиция. Това показва, че този човек трябва да остави миналото зад себе си. Очаква го ново начало в емационалин и личен план. Доста зрял човек ми изглежда.
Картата за теб, която се падна е Слънцето в права позиция- ти имаш слънчеви мисли спрямо него. Очакваш нещата да се случат по между ви въпреки трудностите. Тази карта ясно показва, че ти осъзнаваш какви може да са нещата между вас.
Третата карта е ,картата, която показва, каква двойка ще бъдете. Падна е Магът в права позиция. Тази карта показва, че нещата са в твой ръце, че трябва да поемеш иниациативата, но трябва да проявиш тактичност и да си самоуверена. Но картата има и лоша страна, тя показва коварство и предателство, затова за да се избегнат неприятните неща трябва да се водиш от инстинктите ти.
Като съвет за връзката се падна Справедливостта в права позиция. Ти трябва да бъдеш честна към себе си. Да вземеш решение и да действаш така, както смяташ за добре

Activis

Цитат на: Monitoy - Декември 18, 2018, 08:36:41 PM
Бихте ли ми хвърлили и на мен за връската ми имам някакви притеснения и се чудя да продължа ли изобщо с това момче. Може би вашите карти ще ми помогнат за решението благодаря предварително.

Падна ти се карта Силата в права позиция
Не очаквайте бързо развитие, ще трябва да си проправяте път с много усилия, дипломация и в повечето случаи ще се изправите пред много задържания. В личните отношения ти оношения може да има период на въздържане и затова да си пред дилема, какво да правиш с връзката си. Може би има и ситуации, в които ти се налага да правиш компромиси със себе си в името на това всичко да върви гладко, за да е доволен човека до теб. Наложи малко търпение и компромиси. Изглежда ми чиста любов.

Activis

Цитат на: Божидарова - Декември 18, 2018, 08:54:44 PM
Здравейте искам да попитам какво ме очаква в работата ми и с момчето което харесвам.Интуицията ми вярна ли е :)

За момчето, каето харесваш се падна Карта Влюбените в права позиция. Ти трябва да направиш своят избор. И да избереш, кое ще е най- доброто за теб.
Карта за работата ти се падна Справедливостта в права позиция - изглежда се отнасяте професионално към работата си.. Картатасочи, че вие сама може да дадете оценка на работата си и следователно, какво да очаквате занапред

НЕАКТИВЕН

Цитат на: Activis - Декември 19, 2018, 01:16:00 AM
@Wood Nymph изтеглих ти 4 карти, които са за теб и този човек Д. като евентуална двойка.
Неговата карта се падна Съдът в права позиция. Това показва, че този човек трябва да остави миналото зад себе си. Очаква го ново начало в емационалин и личен план. Доста зрял човек ми изглежда.
Картата за теб, която се падна е Слънцето в права позиция- ти имаш слънчеви мисли спрямо него. Очакваш нещата да се случат по между ви въпреки трудностите. Тази карта ясно показва, че ти осъзнаваш какви може да са нещата между вас.
Третата карта е ,картата, която показва, каква двойка ще бъдете. Падна е Магът в права позиция. Тази карта показва, че нещата са в твой ръце, че трябва да поемеш иниациативата, но трябва да проявиш тактичност и да си самоуверена. Но картата има и лоша страна, тя показва коварство и предателство, затова за да се избегнат неприятните неща трябва да се водиш от инстинктите ти.
Като съвет за връзката се падна Справедливостта в права позиция. Ти трябва да бъдеш честна към себе си. Да вземеш решение и да действаш така, както смяташ за добре
Интересно. Аз съм забелязала, че каквото поискам се сбъдва. По думите ти съдя, че има реален шанс нещата да се оправят с него.

111222

здравейте . да попитам дали слеващата година ще си сменя работата- работя в сч. отдел

Activis

@Wood Nymph това показаха картите. Вече ти трябва да прецениш дали да опиташ или не. Трябва да разгледаш ситуацията за себе си и от положителна и от отрицателна гледна точка. Може би тогава ще вземеш правилното решение за теб.

По между другото снощи се свързах с нея. Доста неща и написах дори и това за интригите, но нищо от написаното не успори, просто замълча, което ме навежда на мислта, че има такова нещо.