Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

KIARA

Activis, има малко неясноти относно работата до края на месец януари. Как ще се развият нещата?

Activis

Цитат на: KIARA - Януари 10, 2019, 09:27:04 PM
Activis, има малко неясноти относно работата до края на месец януари. Как ще се развият нещата?

По картите, които се паднаха. Влюбените в права и Звездите в обърната позиция. Картите показват, че се вглеждаш много в бъдещите неща, а трябва  да гледаш за момента. В момента ми се струва, че нямаш голямо желание да помагаш и на колегите си в работата.  Не хаби енергеята си за тези проблеми. В комбинация картите показват, че в крайна сметка ти ще вземеш правилно решение за ситуацията,  която е в момента за да няма това напрежение, което се е породило в теб.

Activis

@Десислава9   изтеглените карти в комбинация Умереността в права и Влюбените в обърната позиция, не са от най- обнадеждаващите. Показват, че нещата си остават по старо му, както са сега. Тази карта влюбените в тази позиция показва, едно отдръпване, неуспехи в любовта, липса на любов.
Ти трябва да постигнеш баланса в себе си, защото си раздвоена. Сама казваш, че обичаш човека до себе си, но в същото време мислиш и за друг. Ти трябра да избереш в крайна сметка. Помисли си заслужава ли си да рискуваш!?

Десислава9

Цитат на: Activis - Януари 11, 2019, 06:28:04 PM
@Десислава9   изтеглените карти в комбинация Умереността в права и Влюбените в обърната позиция, не са от най- обнадеждаващите. Показват, че нещата си остават по старо му, както са сега. Тази карта влюбените в тази позиция показва, едно отдръпване, неуспехи в любовта, липса на любов.
Ти трябва да постигнеш баланса в себе си, защото си раздвоена. Сама казваш, че обичаш човека до себе си, но в същото време мислиш и за друг. Ти трябра да избереш в крайна сметка. Помисли си заслужава ли си да рискуваш!?

@Activis много ти благодаря,жив и здрав да бъдеш !!!

Activis

@Десислава9 благодаря. Това излиза според картите. Нали знаеш, че винаги можеш да промениш съдбата си. Така, че не се отчайвай, а давай смело към това, което те води, но първо помисли хубаво за последствията.

KIARA


mozila

Здравей   ктивис ! Ако  може да ми кажеш ще има ли продължение на отношенията ми с човек с буква О. или всичко между нас аз да го приключа, ако не си струва и не е сериозен? Предварително благодаря за отговора ти!

Activis

Мисля, че сме коментирали този въпрос. А и не само с мен е коментиран.

Elia

За да не пълня темата на  ...,че ти вече достатъчно я пълниш с излищните си ненужни коментари ,пиша тук .Аз се изнервих докато ти четях непрекъснатите въпроси ,да речеш си само ти.. Даже си позли там да задаваш въпроси към друг гадател ,и непрекъснато из всички теми се месиш на всякъде и си позволяваш да се държиш отвтатително с потребителите !Да,наистина някой трябва да въведе някакъв ред ,като започне първо от теб .

KIARA

@Activis, знам, че скоро питах за това, но ми е скучно и еднообразно, наистина имам нужда от нови приятни преживявания извън работата и затова пак ще помоля да ми гледаш за любов.

Activis

@Elia Задавам да. Който иска отговаря на тях. А това, че не четете, какво се казва да не се прави, защото, както виждаш не се отговаря на секундата... и не питат един или двама човека. А е за разлика от теб допринасям нещо за този форум. Не седя само да питам.

@KIARA утре по някое време ще видя, какво ще излезе.

KIARA

Цитат на: Activis - Януари 12, 2019, 12:02:47 AM
@Elia Задавам да. Който иска отговаря на тях. А това, че не четете, какво се казва да не се прави, защото, както виждаш не се отговаря на секундата... и не питат един или двама човека. А е за разлика от теб допринасям нещо за този форум. Не седя само да питам.

@KIARA утре по някое време ще видя, какво ще излезе.

Благодаря! Имам нужда от помощ, за да направя живота си по-смислен и пълноценен

Activis

Трябва да погледнеш на живота ти под различен ъгъл. Малко отстрана, все едно си наблюдател. Да видиш, кое ти влияе добре и кое ти влияе зле. За да можеш тези неща, които ти пречат да ги изчистиш. Утре ще видим, какво ще излезе за любовта ти. Това е доста голям проблем за много от нас тук по мой наблюдения.

Elia

Само да попитам ,не се ли допитваше и ти до различни гадатели за да видиш различна гледна точка ,или греша ...?
Защо и други да не искат различна гледна точка ?Разбира се никой не е длъжен да отговаря .
И ако можех да допринеса с нещо бих ,но не мога и за това ще си остана само от питащите ,които всъщност май също допринасят с питането си ,иначе какъв щеше да е смисъла да има отговарящи ако няма питащи .

Activis

Съвсем на различна вълна отиде...Никъде не съм казал, защо задавате въпроси. А за "Рецитатването", защото не се чете.  ... не един път каза да не се прави, че всеки ще получи отговор... по този начин не изпреварвате другите потребители.