Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

Activis

@KIARA изтеглените карти, отново не показват развитие в този аспект. Паднаха се Смъртта в обратна и Дявола в права позиция. На този етап няма да има развитие, дава се като проблем поне на този етап.

KIARA

Благодаря, Activis. Вече започва много да ми тежи, но явно се очертава да продължи така...

Activis

Цитат на: KIARA - Януари 12, 2019, 05:57:23 PM
Благодаря, Activis. Вече започва много да ми тежи, но явно се очертава да продължи така...

По натам пак ще проверим, но да мине време. Да тежи, като си сам....Знам, какво е

Nom

@Activis позволявам си да се включа в твоята тема но не за мен самата.
Какво могат да кажат картите за тези две жени, мой роднии, при това.
-30г. все още, кестенява къдрава дълга, Овен
-33, след 13 дена 34, същата коса дълга, пълна жена, с дете, Водолей



Не отговарям на лични съобщения!

Activis

@Nom задай, конкретни въпроси за тях. Характеристики не ми трябват и  ще погледна сега, че имам време до довечер, че после ще мога чак другата седмица средата евентуално.

Nom

Да, ето въпросът - тези двете, сестри са, ще си признаят ли истината за магиите върху мен за ненамиране на работа, тежко заболяване и смърт, такива   за заболяване и смърт на мой роднини, ще си признаят ли истината за тормоза върху мен и семейството ми, години наред,  с което целяха и двете да придобят по нечестен начин жилище, което не е тяхно, и няма как да е.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

@Nom те няма да си признаят за това нещо. Но по картите излезе, че има една първична освободеност. Струва ми се, че вече не се занимават с теб и са те оставили на мира. Но и трябва те да се освободят от материалното мислене, защато при тях го има. Излезе, че при тях има щастие. Изтеглих 3 карти в прави позиции Провесеният, Слънцето и Императрицата. В комбинация казват това те.

Nom

@Activis как може човек да поиска смъртта на братовчедка си, но благодаря искрено!
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Всякакви хара на този свят има. Може да очакваш от всеки всичко...

Margarita

Може ли да ми гледате на карти? Интересува ме ще имам ли сериозна връзка?

Activis

@Margarita ще ти погледна, когато имам възможност, това се отнася и за другите. Картите не са при мен

Margarita


ket

Привет, @Activis! Да се включа и аз с въпросче. Без да сме имали конфликт през тази седмица  Т. ме блокира във фейса, но според мен това е работа на някой от близките му, щото той мн. рядко влиза там.Аз няма да го питам "кой и защо", но те моля да попиташ твоите карти, той ли ме е блокирал или някой от семейството му?Благодаря ти.

Тамара

Здравей.
Много обичам гадаенето, като всеки рак.
Непрекъснато ми се пада смъртта...
Искам да знам дали тази година ще родя дете. От дълго време се боря.
"Смъртта"е ново начало... тълкувам отговора като-да.
Поздрави

Activis

Милко тълкуването на тази карта ти е погрешно. Но в момента, няма да разяснявам поради лични причини.. Ще ти изтълкувам тази карта скоро.
За всички запитваще ще погледна при възможност в края на седмицата