Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

aspetrova

Здравейте! Искаю да попитам нещо... Казаха ми че моя приятел ми изневеря и аз го оставих той дори не се ядоса като казах че знам истината... След това май нарочно отиде и си остави колата точно там където се очалва да е друфото момиче аз видях и дойде да ме гони да ми се обеснява..  Много непеиярни неща му казах въпрели че го прибрах за едно нещо... След което той си тръгна и повече не ми е звънял... Наистина ли ми изневерява? И той ли е човека за мен!? Ако не е кога ще срещна този човек?

Activis

Прочетете правилата на страница 1.

Явно след всеки пост трябва да се добавя...

aspetrova

Добре моля да бъда извинена! Въпроса ми е докато бяхме с моя приятел, който всъщност си е женен, бил е с друга жена освен мен и жена си?

Activis

Цитат на: aspetrova - Януари 15, 2019, 12:20:38 AM
Добре моля да бъда извинена! Въпроса ми е докато бяхме с моя приятел, който всъщност си е женен, бил е с друга жена освен мен и жена си?

На такъв въпрос никога няма да отговоря. Обърни се към друг гадател във форума. С риск да те засегна нещо, ти нямаш морал. Какво бъдеще имаш с женен човек. Сама може да си отговориш на въпроса. Той няма и да се разведе заради теб. А ти се питаш дали това е човека за теб... Ако беше човека за теб, нямаше нито да има жена, нито да се съмняваш. Лек ден. Повече такива въпроси от ваша страна не искам. Ако е за нещо смислено може..

Activis

@Margarita по картите, които се паднаха в прави позиции Провесеният и Силата. За сега не се очертава такава връзка. Изтеглих още една кярта в права позиция Съдът. Тя подвърди останалите две. Показват и отдалеченост от обществото, труден живот. Просто карма и съдба.
Но това не трябва да те отчайва, все някога ще се появи и човека за теб. Просто не му е дошло времето.

Activis

Цитат на: ket - Януари 13, 2019, 03:11:27 PM
Привет, @Activis! Да се включа и аз с въпросче. Без да сме имали конфликт през тази седмица  Т. ме блокира във фейса, но според мен това е работа на някой от близките му, щото той мн. рядко влиза там.Аз няма да го питам "кой и защо", но те моля да попиташ твоите карти, той ли ме е блокирал или някой от семейството му?Благодаря ти.

Обърни се. към някой от другите. Картите няма да покажат нищо в твоя случай. Кой те е блокирал.....

Activis

Цитат на: Тамара - Януари 14, 2019, 08:56:25 PM
Здравей.
Много обичам гадаенето, като всеки рак.
Непрекъснато ми се пада смъртта...
Искам да знам дали тази година ще родя дете. От дълго време се боря.
"Смъртта"е ново начало... тълкувам отговора като-да.
Поздрави

При мен не се падна тази карта.. Падна се доста интересна комбинация. Слънцето и Лунята в пряви позицшш. Картите в комбинация показват, че трябва консултация със специалист.
Отностно карта смъртта. Това е карта, която показва, че трябва да настъпи някаква трансформация. Оттърваване от ненужните неща. Но нещата зависят и в каква позиция е картата. Ако е в обратна картата показва страх от промени и т.н.

KIARA

@Activis , отново аз с въпрос. Стана ми ясно, че ще продължа да съм сама без връзка, но искам да погледнеш дали все пак няма възможност за някакво подобрение в социалния живот. В последните години съм много изолирана и вече не се чувствам добре.

Activis

@KIARA този път изтеглените карти са благосклонни към теб. Падна се интересна комбинация карти. В прави позиции Императорът и Императрицата. В комбинация картите показват добри и стабилни взаймоотношения. Но не трябва да се изолираш.

ket

Привет😊мисля, че ме е блокирала някоя от жените около него с достъп до профила му-сестра, майка ... и въпросът е дали е той или някоя от тях

Activis

Цитат на: ket - Януари 16, 2019, 08:06:10 PM
Привет😊мисля, че ме е блокирала някоя от жените около него с достъп до профила му-сестра, майка ... и въпросът е дали е той или някоя от тях

Опитах се да ти обесня, че картите няма как да покажат кой точно те е блокирал. Обърни се към някой, от другите във форума, ако искат да ти разгледат въпроса.

На несериозни въпроси няма да отговарям..

KIARA

Цитат на: Activis - Януари 16, 2019, 07:45:10 PM
@KIARA този път изтеглените карти са благосклонни към теб. Падна се интересна комбинация карти. В прави позиции Императорът и Императрицата. В комбинация картите показват добри и стабилни взаймоотношения. Но не трябва да се изолираш.

Благодаря, Activis. Не знам как да подобря социалните си контакти, но карти явно няма кака да покажат това.

Activis

Няма да. Но излизай повече, разговарай с хората повече. Сприятелявай се. И така леко по- леко ще станат нещата. Всяко едно запознанство, води до друго и така. Ако важи също за мъже,а не като цяло отново така постъпвай. Никога едно запознанство не е излишно.

Jorkata

Здравей @Activis , отчаян съм, искам да попитам и аз, ако може разбира се..
Преди дни се разделих с приятелката ми, с която сме заедно от много време  тя ме остави...
Въпроса ми е ще се оправят ли нещата или всичко е загубено?
Благодаря предварително....

Activis

@xamele0na картите, който изтеглих не са от най- добрите. Дявола, Кулата и Силата в прави позиции. По картите според комбинацията им излиза срив, може би от мислите си правите, някаква автомагия. Карта Силата в комбинация с другите две карти показва, тежки кармични натрупвания и че всичко е станало мигновенно, а в същност ти не си го очаквал това, че ще се случи. Ще бъде доста трудно и бавно възстановяването на тези отношения. Всичко зависи от времето.  За сега нещата ще са така и периода няма да е малък. Но период не мога да посоча