Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

¿Бременна ли съм?

Започната от Vanesafilipova2204, Декември 14, 2018, 04:04:36 AM

« назад - напред »

Vanesafilipova2204

Извинете, не знам много български, дано да ме разберете, от няколко дни се чудя, да ли съм или ме съм бремедна, ясно, ще се направия теста, но вапроса ми е да ли ще се бреминея преди да съм на 20 години, моля ви, много искам да спра да мисля за това и да мисля за учене, благодаря за ващо внимание.

Activis

Ако се пазиш, няма да забременееш, логично. Ето виждаш, че сама знаеш отговора. Като си направиш теста ще разбереш.

Teomi

@Activis тя и да се пази,тоя отсреща ако не пази....

Activis

Цитат на: Teomi - Декември 14, 2018, 08:42:13 AM
@Activis тя и да се пази,тоя отсреща ако не пази....

По принцип е така.. Има предпазни средства, а все пак трябва да е сигурна в човека отсреща

Vanesafilipova2204

Благодаря че сте отговори ли моят вапрос! Но, Аctivis, аз знам че трябва да се пазя, аз търсих отговор от човек което може да гледа бъдещето, преди време имаше хора което го знаеха абсолютно всичко, аз по това време питах за моите оценки, помислих че нищо не направих, бях ужасно исплашена, но на края се оказа че нямах лоши оценки, и успях да мина 10 клас, но сега страницата е различна и не знам къде са отишли.

Activis

Сама си внушаваш нещата.