Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Прогнози за бъдещето ми

Започната от Enona, Декември 15, 2018, 02:55:04 PM

« назад - напред »

Enona

Ще може ли и аз да помоля за прогнози за бъдещето? Звънях на телефонна гадателка, тя повече се шокираше от  нещата, които й разказвам, вместо да предположи някакво развитие. Ходих и на живо при един, той пък ми говореше неща в сферата на фантастиката...И за това се върнах да досаждам тук.  Най-важното нещо, което ме вълнува е очертава ли се да започна работа скоро? Ама такава, че да се задържа на нея, не нещо временно и малко.  Следващ въпрос е какво ще стане между мен и съпругът ми?   Последен въпрос -  любов задава ли се да има в бъдещето ми?  Благодаря предварително

синева

Цитат на: Enona - Декември 15, 2018, 02:55:04 PM
Ще може ли и аз да помоля за прогнози за бъдещето? Звънях на телефонна гадателка, тя повече се шокираше от  нещата, които й разказвам, вместо да предположи някакво развитие. Ходих и на живо при един, той пък ми говореше неща в сферата на фантастиката...И за това се върнах да досаждам тук.  Най-важното нещо, което ме вълнува е очертава ли се да започна работа скоро? Ама такава, че да се задържа на нея, не нещо временно и малко.  Следващ въпрос е какво ще стане между мен и съпругът ми?   Последен въпрос -  любов задава ли се да има в бъдещето ми?  Благодаря предварително
Излиза, че ще започнете в скоро време нова работа, към януари. Мотивирана сте и търсите усилено. Заплатата ще ви удовлетворява, но самата длъжност не чак толкова.
С мъжът ви излиза като раздяла, сравнително окончателно изглежда ?! Много конфликти е имало общо взето.

Enona

Благодаря. Както се казва - от вашата уста, в Божиите уши @синева. За работата имам предвид. А дано да започна нещо, което ме устройва и носи достатъчно пари. Иначе за брака си мога да кажа наистина повече конфликти и отрицателни моменти. Аз лично бъдеще не виждам. Не получавам любовта и подкрепата, която искам. Стоя от съвест - към него, децата, болните ми родители, Господ явно така иска и т.н. А като време дали усещаш нещо за окончателна раздяла? Ще извиняваш, но може ли и теб да те занимая с моя съсед?  Не ми излиза от мислите, как оплетох мисли и възли с него не мога да се освободя. Там каква е ситуацията?

синева

Цитат на: Enona - Декември 15, 2018, 08:56:54 PM
Благодаря. Както се казва - от вашата уста, в Божиите уши @синева. За работата имам предвид. А дано да започна нещо, което ме устройва и носи достатъчно пари. Иначе за брака си мога да кажа наистина повече конфликти и отрицателни моменти. Аз лично бъдеще не виждам. Не получавам любовта и подкрепата, която искам. Стоя от съвест - към него, децата, болните ми родители, Господ явно така иска и т.н. А като време дали усещаш нещо за окончателна раздяла? Ще извиняваш, но може ли и теб да те занимая с моя съсед?  Не ми излиза от мислите, как оплетох мисли и възли с него не мога да се освободя. Там каква е ситуацията?
С буквичка ако може или някакъв псевдоним ?

Enona

Извинете ме, не се усетих - Е.  Той е турчин. Кестенява коса, светла кожа, светли очи, 36-37 годишен. Цялото име на лично мога да ви пратя, че не е често срещано и съм гузна да не вземе да го познае някой 😳

синева

Цитат на: Enona - Декември 15, 2018, 09:32:04 PM
Извинете ме, не се усетих - Е.  Той е турчин. Кестенява коса, светла кожа, светли очи, 36-37 годишен. Цялото име на лично мога да ви пратя, че не е често срещано и съм гузна да не вземе да го познае някой 😳
Буквичката стига :-)
Е. ви счита за съседка. За вас е потенциален флирт. Няма да има любовна връзка между вас. Да задълбочавам ли как ви намира като съседка ? ;-)

Enona

А щом е само съседка, няма да ми трябват подробности :)  Благодаря ви за отделените време и енергия.  Само последно - идеи как да си го избия от главата. Вече минава година с откачените ми мисли. А знам че колкото повече мислиш, толкова повече се заплиташ в разни енергийни и астрални връзки

синева

@Enona емоционалният свят на жените е нещо комплексно. Към пролетта  ще се поуталожат нещата. Може да съвпадне с друго събитие !?

Enona

Отново ви благодаря ☺ Ето има надежда, че няма да полудея по въпроса със съседа, а ще приключи. Всичко добро ви желая... Ще си чакам добрите предсказания, няма да задълбочавам с въпроси за събитието. Искам само спокойствие вече.

синева

На мен не ми се дава, че е любов. По-соро увличане. Ако ти липсва мъжко внимание, по този начин може и да запълваш  тази липса. Но предполагам, че женската ти интуиция ти е разгадала вече някои негови сигнали и имаш идея какви са му чувствата към теб. Особено ако се засичате често.

Enona

Със сигурност не е любов. Сама се оплетох. Започна с едни сънища.  Всяка вечер в продължение на 5-6 месеца го сънувах. Като най-първия сън беше, че сме двойка. Преди това даже и не го поглеждах, не се поздравявахме. После като почнах да ровя - ама защо го сънувам, какво иска Вселената от мен. Започнах да се заглеждам и от първия път, в който го погледнах той вече ме гледаше и ми се усмихваше.  После започнаха едни горещини в областта на слънчевия сплит. Има ги и до днес. Айде пак почнах да ровя какво става и защо. Намерих едни красиви истории за сродни души и любови от предишни животи. Харесаха ми. Признавам си отдадох се на тая мисъл, ей така да й се насладя...  Но гледам времето минава, нищо не се променя, стоим си само на усмивки с него. Приземих се, отказах се от тая идея. Но паренето (не пеперуди, а парене)  си остана, припознаване по улиците, понякога сякаш сам се появява натрапчиво в мислите ми... И знам че не съм влюбена, но ей такива неща ме влудяват. Не ги искам...  Предупредих аз, че са ми откачени мислите... А най-откаченото е че го виждам рядко. В месеца 1 път, а понякога и толкова не го виждам. А това в мен не изчезва

синева

Увличане с образователна цел ;-) В момента, в който се интересуваме от интуиция, ясновидство, езоретика и т.н. прозаичният ни поглед се променя и търсим малко по-абстрактни обяснения на емоционалният ни свят. Нервната ни система действа на електрически принцип и затова наистина сме енергийни същества донякъде. Стомахът ни е вторият мозък и затова силните емоции ги усещаме толкова интензивно там - около слънчевият сплинт ако не се лъжа. Софрологията е призната алтернативна медицинска наука.

Activis

Извинявам се че се намесвам, во затова ли, когато усещам нещо дори и неспокойство, че ще се случи дадено нещо или предстои дя се случи, го усещам със стомаха си... едно свиване..

Enona

Чета напоследък все за любов се пита... Изкуших се и аз да попитам... Споделена щастлива любов дали се очертава през следващата година? Напоследък мъжът ми се напъва да е различен, в положителна посока. Незнам дали не са номера, защото сестра му е на гости и от страх да не взема да полудея и да кажа някои истини. Но някак аз не съм същата, не ме трогва и не достига до мен държанието му

синева

С мъжът ви нещата са малко колебливи и е добре, че общувате и двамата по въпроса, за да намерите решение. Вие сте доста привързани един към друг и това дава добра спойка на вашата двойка. През 2019 година излиза, че няма да се разделите и ще карате малко или много на този режим. Това разбира се е обща тенденция. Но няма да има конфликти или усложнения някакви.