Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще бъде ли по сполучлива 2019

Започната от Lami, Декември 15, 2018, 07:08:40 PM

« назад - напред »

Lami

Здравейте К. съм аз бих искала да попитам ще ми бъде ли по успешна новата година, ще започна ли до края на януари работа и Б. Ще влезе ли в живота ми отново?  :P

Activis

Не е хубаво да си сменяте "ника". Очаквате нещо по различен отговор ли?

Lami

Аз не съм го задавала че да очаквам друг а и имам право да сменя каквото пожелая :) от вас не очаквам отговор, а от други компетентни в сайта благодаря  ;)

Activis

Явно не си чела правилата на форума, за да казваш, че имаш право. Дано някой ти отговори, но едва ли нещата ще имат промяна... в този период

синева

Излиза, че в този срок ще започнете на нова длъжност с добра заплата.
Изглежда, че с Б. ситуацията е много неясна въпреки че имате чувства един към друг. Дава се като връзка с по няколко развръзки. Самият Б. не знае какви са му очакванията, докато вие търсите нещо по-стабилно. Той е човек с положителни качества, но излиза със сравнително повърхностен характер. Вашият недостатък, който може би вреди на връзката е песимизма ви. Ето двете възможни разрешения, за да се опитате да намерите повече баланс във взаимоотношенията. Надявам се да съм развила въпроса в правилната посока...

otchaiana

И аз да попитам каква ще бъде 2019 за мен и семейството ми ?Ще бъда ли щастлива във връзката ми? Ще ме приеме ли напълно любимия? Децата ми ще бъдат ли щастливи? Ще имам ли успехи в работата ми ? Пожелавам ви много здраве , щастие и любов на всички . Весели празници

Странен

Стига толкова безсмислени теми. Създавайте изчерпателни теми и по правилата. Теми от рода какво ще стане през годината ще се заключват.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог