Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как ще се развие брака ми?

Започната от Ави, Декември 16, 2018, 06:26:12 PM

« назад - напред »

Ави

Здравейте. Извинявам се ако темата се повтаря. Искам да разбера как ще продължи развитието в брака ми? Със съпруга ми А. Почнах ме много да не се разбираме. Постоянно повтаря че аз съм виновна за скандалите и за това нямал желание да правим с *** или да правим неща заедно. Не ми показва любовта си към мен колкото и да твърди че страшно много ме обича. Постоянно ме кара да плача. Така като го наблюдавам интуицията ми подсказва че има нещо и че той не иска да говори за това и се оправдава че нищо няма и че всичко ок. Моля кажете ми. Извинявам се за объркани те ми мисли. Благодаря предварително и се извинявам ако има повтарящ се тема

Странен

Дано се окаже, че има нещо което крие свързано с работата или нещо подобно,  в противен случай брака е свършил.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Ави

Цитат на: Странен - Декември 16, 2018, 08:46:31 PM
Дано се окаже, че има нещо което крие свързано с работата или нещо подобно,  в противен случай брака е свършил.
Едва ли ще е работата. Защото вече не работи. До колкото ми подсказва интуицията всичко що е било свързано с работата ми е казано. Извинявай много за въпроса @Странен какво общо има работата със брака ми? Хайде моля ви и някой друг да се включи със "становище". Благодаря

Activis

Понякога има общо. Работа, следователно контакти. Другото нещо, което е, че се опитва да изкара теб виновна,  за да прикрие това, което не иска да каже. Пробвай да вкараш малко разнообразие, защото явно еднообразието води до това.

Ави

Цитат на: Activis - Декември 16, 2018, 09:08:59 PM
Понякога има общо. Работа, следователно контакти. Другото нещо, което е, че се опитва да изкара теб виновна,  за да прикрие това, което не иска да каже. Пробвай да вкараш малко разнообразие, защото явно еднообразието води до това.
До колкото знам не поддържа контакти с хора от работите си. До сега съм го молила да ми каже какво има но отговора е няма нищо негови думи. Бавно и полека почнах да се отръпвям от него и отмислям да се разделим. Само се притеснявам да не съм бременна от съпруга ми че тогава вече незнамАз вече не издържам по тоя начин да живея вечните скандали за какво ли не. Не го интересува никой и нищо нон стоп пред компютара и т. Н. Пробвала съм да внеса малко разнообразие но не помага усобедно.

Activis

Никога човек не може да е сигурин. А това, че не става от компютъра, сигурна ли си, че не си пише с някой. Не, че и това не може да се скрие де. Скандали започва да има, когато човек е охладнял и тогава му е все тая, какво ще стане. А в слечая накрая ще се изкара жертва, с това, че обвинява теб.

Ави

Цитат на: Activis - Декември 16, 2018, 09:17:57 PM
Никога човек не може да е сигурин. А това, че не става от компютъра, сигурна ли си, че не си пише с някой. Не, че и това не може да се скрие де. Скандали започва да има, когато човек е охладнял и тогава му е все тая, какво ще стане. А в слечая накрая ще се изкара жертва, с това, че обвинява теб.

Това което виждам че играе на една тъпа смотана игра. За чат незнам. Там не мога да го хвана. Мен ме интересува как ще ми продължи брака въпреки всичките спънки който имам до сега. Честно не му вярвам за много неща. Това което ми казва.

Activis

Доверието изчезне ли, всичко друго става доста трудно... Има ли смисъл да се мъчиш...

Ави

Цитат на: Activis - Декември 16, 2018, 09:55:41 PM
Доверието изчезне ли, всичко друго става доста трудно... Има ли смисъл да се мъчиш...
Съпруга ми казва че ту ми има доверие ту ми няма нещо и аз не мога да го разбера. Аз пък тотално му няма доверие. Не веднъж ме е лъгал А дребни неща. Всеки човек е различен аз съм такъв човек че тръгвам от малките неща за доверие та да стигна чак до по големите. Дано ме разбереш какво искам да ти кажа @Activis

Activis

Разбирам те. В случая трябва да намерите проблема, за да се оправят нещата. Погледни и твойте действия..С какво си го засегнала. Ситуацията подсказва, че има охладняване, а казаните неща оправдания

Ави

Цитат на: Activis - Декември 16, 2018, 10:06:39 PM
Разбирам те. В случая трябва да намерите проблема, за да се оправят нещата. Погледни и твойте действия..С какво си го засегнала. Ситуацията подсказва, че има охладняване, а казаните неща оправдания
Ти че има охладняване има го. Усещам го и аз. Може би липсата на внимание и от двамата. Каквото можах направих. Прощавала съм, правила съм много компромиси и още какво ли не за тоя човек защото го обичам, но той някак си е с по тежък характер все пак е зодия близнаци. Много пъти съм говорила с него казвала съм му къде са му грешките, но не ги взима под внимание кара си през просото.

синева

Все пак излиза, че вие сте много чувствителна натура и пресичате период пълен с колебания по отношение на семейната ви връзка. Ако решите да направите нещо в полза на вашата връзка ще е добре и вие да правите като съпруга - през просото.

Ави

Цитат на: синева - Декември 16, 2018, 11:14:36 PM
Все пак излиза, че вие сте много чувствителна натура и пресичате период пълен с колебания по отношение на семейната ви връзка. Ако решите да направите нещо в полза на вашата връзка ще е добре и вие да правите като съпруга - през просото.
@синева така е. Аз съм много чувствителна и ренима личност. Там е проблема че аз не мога да карам през просото. Отговорен човек съм. Много добродушна и лесно прощаваща.

Ави

Но все пак @синева искам да разбера как ще продължи развитието ми с брака? Към по добро или към по лошо :)

синева

Цитат на: Ави - Декември 16, 2018, 11:26:18 PM
Цитат на: синева - Декември 16, 2018, 11:14:36 PM
Все пак излиза, че вие сте много чувствителна натура и пресичате период пълен с колебания по отношение на семейната ви връзка. Ако решите да направите нещо в полза на вашата връзка ще е добре и вие да правите като съпруга - през просото.
@синева така е. Аз съм много чувствителна и ренима личност. Там е проблема че аз не мога да карам през просото. Отговорен човек съм. Много добродушна и лесно прощаваща.
А. излиза топлосърдечен, оптимистичен човек и малко разсеян. Все пак трябва да са класифицират недостатъците по важност. Една връзка е базирана винаги на компромиси.