Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как ще се развие брака ми?

Започната от Ави, Декември 16, 2018, 06:26:12 PM

« назад - напред »

Ави

Цитат на: синева - Декември 16, 2018, 11:33:23 PM
Цитат на: Ави - Декември 16, 2018, 11:26:18 PM
Цитат на: синева - Декември 16, 2018, 11:14:36 PM
Все пак излиза, че вие сте много чувствителна натура и пресичате период пълен с колебания по отношение на семейната ви връзка. Ако решите да направите нещо в полза на вашата връзка ще е добре и вие да правите като съпруга - през просото.
@синева така е. Аз съм много чувствителна и ренима личност. Там е проблема че аз не мога да карам през просото. Отговорен човек съм. Много добродушна и лесно прощаваща.
А. излиза топлосърдечен, оптимистичен човек и малко разсеян. Все пак трябва да са класифицират недостатъците по важност. Една връзка е базирана винаги на компромиси.
Оптимистичен е че нещата ще се оправят във всяко едно отношение. Опитвам се. До ден нешен съм правила доста компромиси, а от негова страна не съм забелязала или ако е имало то е било на сила. И все пак да разбирам че брака ми ще продължи към добро и че е чист. Иначе е доста расейян:)

Enona

Този човек много ми прилича на моя съпруг... Може това че е без работа да го депресира и изнервя и най-лесно се изкарва на най-близките. Иначе и при нас като се получи отчуждение аз съм виновна, щото не съм го била оценявала, била съм неблагодарна... Включих се в темата, може пък да ви дойдат идеи къде е проблема при вас

Ави

Цитат на: Enona - Декември 16, 2018, 11:45:06 PM
Този човек много ми прилича на моя съпруг... Може това че е без работа да го депресира и изнервя и най-лесно се изкарва на най-близките. Иначе и при нас като се получи отчуждение аз съм виновна, щото не съм го била оценявала, била съм неблагодарна... Включих се в темата, може пък да ви дойдат идеи къде е проблема при вас
@Enona. Той и преди да остане без работа си беше и сега е доста изнервен.

Enona

От опит казвам, че едва ли ще се промени. Не съм гадател. Съдя по моя мъж. Все ще е така. Незнам навик ли им става такова поведение, липсват чувства ли... Моя мъж показа малко "истинска любов" към мен и децата в продължение на месец след смъртта на баща му. Може би нещо се трогна.  И после всичко по старо му

Ави

Цитат на: Enona - Декември 17, 2018, 12:11:10 AM
От опит казвам, че едва ли ще се промени. Не съм гадател. Съдя по моя мъж. Все ще е така. Незнам навик ли им става такова поведение, липсват чувства ли... Моя мъж показа малко "истинска любов" към мен и децата в продължение на месец след смъртта на баща му. Може би нещо се трогна.  И после всичко по старо му
@Enona. Показва любов само когато музата му е досша или е на кеф. Иначе дай му да играе на кмлютара се забравя, забравя че има жена и деца. Много се караме, обиждания от негова страна към мен. Аз пък взимам нещата много на вътре и страшно много страдам. Надям се нещата да се оправят защото не мога повече да живя в тоя Ад

синева

@Aви А. ще започне нещо към февруари-март месец.

Ави

Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 04:46:59 PM
@Aви А. ще започне нещо към февруари-март месец.
@синева здравей. Какво нещо ще започне А. Към февруари - март месец. Може ли малко уточнение. Благодаря

синева

Цитат на: Ави - Декември 17, 2018, 05:08:39 PM
Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 04:46:59 PM
@Aви А. ще започне нещо към февруари-март месец.
@синева здравей. Какво нещо ще започне А. Към февруари - март месец. Може ли малко уточнение. Благодаря
Работа. Нали е безработен ?

Ави

@синева. Да безработен е от миналия месец. Уволнихаго, но защо са го уволнили незнам

синева

Нещо е свързано с поведението му, но не е нещо сериозно. А. си дава сметка за грешката си.

Ави

Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 11:38:46 PM
Нещо е свързано с поведението му, но не е нещо сериозно. А. си дава сметка за грешката си.
Добър вечер @синева. Дава си сметка за грешката си? За това че сме се оженили или за това че поведението му не е правилно спрямо мен и децата? Благодаря

синева

Цитат на: Ави - Декември 17, 2018, 11:45:03 PM
Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 11:38:46 PM
Нещо е свързано с поведението му, но не е нещо сериозно. А. си дава сметка за грешката си.
Добър вечер @синева. Дава си сметка за грешката си? За това че сме се оженили или за това че поведението му не е правилно спрямо мен и децата? Благодаря
Причината за уволнението.

Ави

Цитат на: синева - Декември 18, 2018, 02:47:32 PM
Цитат на: Ави - Декември 17, 2018, 11:45:03 PM
Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 11:38:46 PM
Нещо е свързано с поведението му, но не е нещо сериозно. А. си дава сметка за грешката си.
Добър вечер @синева. Дава си сметка за грешката си? За това че сме се оженили или за това че поведението му не е правилно спрямо мен и децата? Благодаря
Причината за уволнението.
Здр. @Синева. Грешката му че беше болен и си остана в къщи с 39 градуса температура.

Странен

Цитат на: Ави - Декември 18, 2018, 06:57:54 PM
Цитат на: синева - Декември 18, 2018, 02:47:32 PM
Цитат на: Ави - Декември 17, 2018, 11:45:03 PM
Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 11:38:46 PM
Нещо е свързано с поведението му, но не е нещо сериозно. А. си дава сметка за грешката си.
Добър вечер @синева. Дава си сметка за грешката си? За това че сме се оженили или за това че поведението му не е правилно спрямо мен и децата? Благодаря
Причината за уволнението.
Здр. @Синева. Грешката му че беше болен и си остана в къщи с 39 градуса температура.
Ами с такава температура никой не ходи на работа...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Ави

Цитат на: Странен - Декември 18, 2018, 07:27:40 PM
Цитат на: Ави - Декември 18, 2018, 06:57:54 PM
Цитат на: синева - Декември 18, 2018, 02:47:32 PM
Цитат на: Ави - Декември 17, 2018, 11:45:03 PM
Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 11:38:46 PM
Нещо е свързано с поведението му, но не е нещо сериозно. А. си дава сметка за грешката си.
Добър вечер @синева. Дава си сметка за грешката си? За това че сме се оженили или за това че поведението му не е правилно спрямо мен и децата? Благодаря
Причината за уволнението.
Здр. @Синева. Грешката му че беше болен и си остана в къщи с 39 градуса температура.
Ами с такава температура никой не ходи на работа...
Да не е луд да ходи с такава температура да не говорим за шофиране