Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как виждате себе си след една година?

Започната от Странен, Декември 18, 2018, 06:35:58 PM

« назад - напред »

Странен

Нека се опитаме да си представим как ще се промени живота ни и самите ние след една година. Разкажете как се виждате в бъдещето и кой от плановете ви според вас ще се изпълнят?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Activis

Интерена тема. Странен бих се радвал да изкажеш мнение от това, което ще кажа.
Моета бъдеще го виждам и плана ми е да си запазя работата и да се развивам в областта, в която работя. Да намеря човек до себе си, дали ще е тази любов, която още изпитвам към жената и да я върна ,която обичам или ще бъде друг човек, и мисля, че тази година би трябвало да успея в този аспект, ако имам късмет. Все пак идват нови дванадесет месеца. За себе си се надявам да стана по- спокоен и по- малко да съм сприхав в характера си. Да направя интервенцията, която искам от много години насам, и се надявам тази година да се осъществи и да се успокоя. Както и да се променям към още по- добро.

Странен

Цитат на: Activis - Декември 18, 2018, 06:45:45 PM
Интерена тема. Странен бих се радвал да изкажеш мнение от това, което ще кажа.
Моета бъдеще го виждам и плана ми е да си запазя работата и да се развивам в областта, в която работя. Да намеря човек до себе си, дали ще е тази любов, която още изпитвам към жената и да я върна ,която обичам или ще бъде друг човек, и мисля, че тази година би трябвало да успея в този аспект, ако имам късмет. Все пак идват нови дванадесет месеца. За себе си се надявам да стана по- спокоен и по- малко да съм сприхав в характера си. Да направя интервенцията, която искам от много години насам, и се надявам тази година да се осъществи и да се успокоя. Както и да се променям към още по- добро.
Прекрасно, имаш цел това е отлично. Сега си пристави, че е 17. 12. 2019г. събуждаш се... В какво настроение си? Оглеждаш се, какво виждаш около себе си? Какво ще правиш до края на деня за себе си и за другите? Как би се забавлявал този ден?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Activis

Събуждам се, както обикновенно във ведро настроение. Лежа си в леглото докато се разсъня. Ставам и започвам да върша задачите, който ще имам за деня. Ако имам човек до себе си, ще обърна най- много внимание на него. В този ден, ако съм на работа ще чакам с нетърпение да свърша, за да видя тново любимия човек. Ако не съм на работа ще го използвам за развлечение с човека до мен, както съм правил винаги.

Странен

Цитат на: Activis - Декември 18, 2018, 07:11:23 PM
Събуждам се, както обикновенно във ведро настроение. Лежа си в леглото докато се разсъня. Ставам и започвам да върша задачите, който ще имам за деня. Ако имам човек до себе си, ще обърна най- много внимание на него. В този ден, ако съм на работа ще чакам с нетърпение да свърша, за да видя тново любимия човек. Ако не съм на работа ще го използвам за развлечение с човека до мен, както съм правил винаги.
Използвай интуицията си. Реално как усещаш нещата, имали човек до теб или не на този ден ?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Nom

Темата наистина е много интересна. За себе си мога да кажа че след една година, се надявам да съм срещнала любовта, не росто човек от ротивоположния ол, а истинската любов, силна и запомняща се. надявам се догодина по това време, да съм сбъднала мечтата си за работа, кариерно израстване, реализация и да имам работа, а назад в годините да седят хилядите неуспехи. Надявам се всички интриги, да останат зад гърба ми. Нова година нов късмет, нова работа, нова любов.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

@Странен на този ден смятам, че ще имам човек да себе си. От доста години насам, се случва да нямам човек до себе си по празниците. Е тази година, мисля, че е време да стане това. Незнам дали ще е с момичето, което все още искам или ще бъде друго. Това ти може да кажеш, дали ще стане така, както аз го мисля

Enona

Аз се виждам силна и доволна. Най-накрая ще съм спряла да се занимавам с ненужни глупости, които само пилеят времето и енергията ми. Родена съм на 19-ти, годината която идва е 2019, така че всичко ще си дойде на мястото

bibi986

Аз се виждам до бебешко креватче с бебе на ръце. С човек който ме обича и държи на мен.