Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Прогноза за 2019

Започната от НЕАКТИВЕН, Декември 28, 2018, 05:29:27 PM

« назад - напред »

Nom

@malinkarosi нека 2019е прекрасна година за всички. Нека за всички има хубави моменти, новини.
Не отговарям на лични съобщения!

KIARA

Цитат на: синева - Януари 08, 2019, 10:08:49 PM
Цитат на: KIARA - Януари 07, 2019, 11:12:37 PM
Здравей, @синева ! Сега искам да попитам за една друга тема. От години консумирам алкохол в големи количества ежедневно и много често сънотворни. Не мога да кажа, че пречат да се справям добре в работата. Точно обратното - помагат ми да изживявам и да се освобождавам от емоциите, които трябва да потискам на работа. Погледни и кажи това как ще се развие за мен в бъдеще. Благодаря!
Излиза, че ще се справиш с този проблем по окончателен начин към юни месец тази година. Ти си с доста практичен характер и това ще ти помогне според мен. Ако желаеш мога да се опитам да задълбоча отговора...

@синева, ще съм ти много благодарна да задълбочиш отговора. Ще ми е от помощ.

синева

@malinkarosi  Излиза, че сте скарани и той е все пак влюбен, но още го е яд ?! Явно по време на последният разговор сте говорили доста за връзката ви и пречките, които създава разстоянието между вас .Около февруари месец ще има наново контакт между вас.

malinkarosi

Цитат на: синева - Януари 08, 2019, 11:07:42 PM
@malinkarosi  Излиза, че сте скарани и той е все пак влюбен, но още го е яд ?! Явно по време на последният разговор сте говорили доста за връзката ви и пречките, които създава разстоянието между вас .Около февруари месец ще има наново контакт между вас.

@синева, аз бих искала да си дам насока дали има още хляб в тези ни контакти и дали те ще доведат до някакво задълбочаване на нашите чувства и планове или всичко ще си е котка и миша вовеки ?

izgybena

Цитат на: синева - Януари 08, 2019, 10:11:14 PM
Цитат на: izgybena - Януари 08, 2019, 02:49:04 PM
Здравейте и от мен! Честита Нова Година на всички с пожелания за здраве и щастие! Много отдавна не съм писала тук, доста трудни месеци от емоционална страна имах...Въпросът ми, ако някой се наеме да ми направи прогноза за настоящата година е: Ще има ли промяна в личен план при мен, относно хората до мен и какво е необходимо да направя, за да се подобрят общо ситуациите в личният ми живот? Другият въпрос, който най-много ми тежи е: Кой от двамата ме е излъгал за последното нещо, което смути душевният ми мир и развали тотално отношенията ми вкъщи? Благодаря ви предварително ако се наемете да ми отговорите.
Ще може ли за вторият въпрос с буквички ако е възможно, за да ги разграничим ? За първият въпрос ако може да формулирате по-конкретно въпроса ?
Благодаря Синева. По вторият въпрос: инициалите на мъжете  до мен са Г.Г и П.С   Първият от тях ми каза,че вторият ми изневерява с конкретна жена и всичко,което твърди за това донякъде звучи достоверно.Но в същото време е заинтересован от мен и може да ме манипулира с доверието,което му имам.Откакто го познавам обаче и това не е малко време никога не ме е лъгал.Другият обаче не е будил такова съмнение в мен 23 години вече.
  По първият въпрос: Бих казала,че съм на кръстопът,защото се чувствам предадена и от двамата мъже до мен и не зная с кого и как да продължа живота си. И понеже това състояние е от дълго време се чувствам доста изтощена от раздвоението ми между двамата.Искам да знам дали ще настъпи промяна скоро и с кого от тях или пък без тях ще продължа напред.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

синева

Изглежда, че имате съвместен живот с ПС, а ГГ ви се меси в личният живот по некоректен начин. ПС няма друга връзка, въпреки че чувствата му са малко поохладнели към вас. Няма конфликти във вашата двойка. Ще останете заедно с ПС.

izgybena

Цитат на: синева - Януари 09, 2019, 03:38:55 PM
Изглежда, че имате съвместен живот с ПС, а ГГ ви се меси в личният живот по некоректен начин. ПС няма друга връзка, въпреки че чувствата му са малко поохладнели към вас. Няма конфликти във вашата двойка. Ще останете заедно с ПС.
Донякъде мисля, че сте права, но не съвсем.За жалост конфликтите ни вкъщи са дългогодишни, но след намесата на другият зачестиха и ескалираха около евентуалната "изневяра" .  Нормално е да охладнее един мъж, на когото вече не вярват, особено ако няма истинска причина за това и е несправедливо обвинен. От друга страна обаче човека не се и старае да ме убеди вече в обратното особено като разбра, че нямам солидни доказателства за това.Охлаждането е взаимно, причините са много и поне за мен мисля, че вече е необратимо.Все пак благодаря за отговора.
Синева, според теб другият мъж в живота ми защо хвърли тази бомба?Защото иска да е с мен напред или просто ей така..., за да отстрани само пречката и да бъде единствен, но без да се ангажира сериозно с мен?
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

синева

Дават се малко караници, но вие най-добре си знаете.Малко ми е трудно да вляза в детайли в ситуацията, която описвате, но все пак в близко време ще останете заедно въпреки охлажданията във взаимоотношенията. Другият мъж ви намира привлекателна, нещо като флирт, но дотам. ПС е с песемистичен характер, леко комплексиран, което ви дразни. Няма изневяра в двойката, тъй като това не ви е в характера. Вие сте в леко флиртаджйиски период, заради рутината, но толкова.

синева

Цитат на: KIARA - Януари 08, 2019, 11:06:42 PM
Цитат на: синева - Януари 08, 2019, 10:08:49 PM
Цитат на: KIARA - Януари 07, 2019, 11:12:37 PM
Здравей, @синева ! Сега искам да попитам за една друга тема. От години консумирам алкохол в големи количества ежедневно и много често сънотворни. Не мога да кажа, че пречат да се справям добре в работата. Точно обратното - помагат ми да изживявам и да се освобождавам от емоциите, които трябва да потискам на работа. Погледни и кажи това как ще се развие за мен в бъдеще. Благодаря!
Излиза, че ще се справиш с този проблем по окончателен начин към юни месец тази година. Ти си с доста практичен характер и това ще ти помогне според мен. Ако желаеш мога да се опитам да задълбоча отговора...

@синева, ще съм ти много благодарна да задълбочиш отговора. Ще ми е от помощ.
Излиза, че все пак няма зависимост, като че ли имаш контрол и воля да спреш. Чувстваш се малко депресирана, затова. Потвърждава се, че това не се отразява на работата ти. Засега не си много мотивирана да работиш по този въпрос, но към лятото нещата ще се развият в положителна посока. Не са големи количества, така че ще успееш да се справиш сама с този проблем. Желая ти успех !

KIARA

Благодаря ти, @синева. Да, за сега наистина имам нужда да го правя, за да мога да изживея разочарованието с колегата и другото момиче на работата. И като че ли ми помага. Сънотворните потискат много излишни емоции.

malinkarosi

Цитат на: malinkarosi - Януари 08, 2019, 11:16:18 PM
Цитат на: синева - Януари 08, 2019, 11:07:42 PM
@malinkarosi  Излиза, че сте скарани и той е все пак влюбен, но още го е яд ?! Явно по време на последният разговор сте говорили доста за връзката ви и пречките, които създава разстоянието между вас .Около февруари месец ще има наново контакт между вас.

аз бих искала да си дам насока дали има още хляб в тези ни контакти и дали те ще доведат до някакво задълбочаване на нашите чувства и планове или всичко ще си е котка и миша вовеки ?

синева

Цитат на: KIARA - Януари 09, 2019, 10:54:04 PM
Благодаря ти, @синева. Да, за сега наистина имам нужда да го правя, за да мога да изживея разочарованието с колегата и другото момиче на работата. И като че ли ми помага. Сънотворните потискат много излишни емоции.
Все пак това не е решение за по-голям период от време. От колко време е това ? На мен ми излизат месеци.

KIARA

Цитат на: синева - Януари 09, 2019, 11:11:04 PM
Цитат на: KIARA - Януари 09, 2019, 10:54:04 PM
Благодаря ти, @синева. Да, за сега наистина имам нужда да го правя, за да мога да изживея разочарованието с колегата и другото момиче на работата. И като че ли ми помага. Сънотворните потискат много излишни емоции.
Все пак това не е решение за по-голям период от време. От колко време е това ? На мен ми излизат месеци.

Години е.

синева

Цитат на: malinkarosi - Януари 09, 2019, 11:01:32 PM
Цитат на: malinkarosi - Януари 08, 2019, 11:16:18 PM
Цитат на: синева - Януари 08, 2019, 11:07:42 PM
@malinkarosi  Излиза, че сте скарани и той е все пак влюбен, но още го е яд ?! Явно по време на последният разговор сте говорили доста за връзката ви и пречките, които създава разстоянието между вас .Около февруари месец ще има наново контакт между вас.

аз бих искала да си дам насока дали има още хляб в тези ни контакти и дали те ще доведат до някакво задълбочаване на нашите чувства и планове или всичко ще си е котка и миша вовеки ?
Само в Холивудските филми всичко е много интензивно. Прозаичните ни дни са по-протяжни и нещата се нареждат малко с техният им собствен ритъм. Никога едновременно. За наше разочорование. Излиза, че той все пак има чувства и, че ще имате съвместен живот до две години. Засега ще са така нещата. Разстоянието усложнява ситуацията, но пък ви тласка да се развивате - учите език, което ви носи удовлетворение, после най-вероятно и ще си намерите и интересна и добре платена професия с английски език.

Nom

Позволявам си да, пиша  в тази тема.
Интересуват ме работа и любовта през 2019, от днес започнах да се насочвам и към други места освен Административни позиции.
Не отговарям на лични съобщения!