Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Прогноза за 2019

Започната от НЕАКТИВЕН, Декември 28, 2018, 05:29:27 PM

« назад - напред »

Лятно цвете

Здравейте! Бих искала да знам през тази година как ще се развият служебните ми работи? Очаква ли ме успех?

alvena

Здравейте!Бих искала ако е вьзможно,да ми кажете прогноза за тази година-очаква ли се да срещна истинската,голяма любов!Благодаря!

i7310291717

Здравей.Аз съм И.И бих искала и аз да разбера какво ме очаква през новата година най вече в любовен план .Благодаря.

синева

Лятно цвете излиза, че понастоящем работиш, но заплатата като че ли не те задоволява и си търсиш от време на време обяви за работни места. Като че ли ще напуснеш сегашната ти работа за нова позиция в началото на лятото.

синева

alvena като, че ле любовната сфера ще се "раздвижи" в доста позитивна посока към средата на тази година. Нещо като уредена среща от приятелският кръг. 

синева

Цитат на: i7310291717 - Януари 14, 2019, 07:38:12 PM
Здравей.Аз съм И.И бих искала и аз да разбера какво ме очаква през новата година най вече в любовен план .Благодаря.
Мисля, че вече бях отговорила на въпроса. Казвам го, тъй като ще прескоча да отговоря. Ако някой друг желае да отговори...ще съм "побутнала" въпроса :-)

veroni

Здравейте искам да попита за нова работа - кариера и издигане в службата през 2019 г. Има ли някаква светлинка в моя тунел къде ще започна и от кога.

синева

@veroni излиза, че не си търсите усилено нова работа. Ще има по-скоро повишение там където сте. Към есента.

Nom


@синева, моето въпросче беше мисля че на предишната страница.
Ти ми каза за работата, а за любовта дали можеш да кажеш нещо.
Не отговарям на лични съобщения!

синева

@Nom по спомени бях ти отговорила за настоящата ти връзка.

синева

Цитат на: i7310291717 - Януари 14, 2019, 07:38:12 PM
Здравей.Аз съм И.И бих искала и аз да разбера какво ме очаква през новата година най вече в любовен план .Благодаря.
Излиза пак като предишната прогноза. Ц. е влюбен и иска сватба, но че е малко странна връзката ви - да и не. Всяка връзка между двама души си е пълна със странности по принцип. Характерът му потвърждава донякъде и поведението му - обича да пътува, динамичен, работар, властен и малко нервен. В любовен план - иска да се омъжи, грижовен и не обича да изневерява. Но защо на фона на предложението за брак Ц. има толкова противоречиво поведение...

i7310291717

Благодаря Синева.Споменавал е винаги че ние ще се оженим.Найстина е странен незнае и той какво иска.Грижовен е и е много добър.Претиснявам го финансовото му състояние мисли постоянно за работа и пари.Иначе изстива ревност към мен грижовност.Но проблема ми е разстоянието между нас ето вчера казва че и той иска да се видим Но.......В края на крайщата престой ли ни виждане и шанс тая година да се съберем.Аз обмислям и преместване в чужбина за което и той тай надежди .

i7310291717

Синева допълвам.Потвърждаваше си второто ли че е влюбен в мен и иска свадба с мен.Защото се пообърках преди седмица ти каза че е влюбен после ми гледа с мойте инициали и потвърди че е влюбен в мен.

zlatii

Здравейте, здрава и щастлива нова година на всички! Бих искала да попитам каква е линията на съдбата ми за 2019г? Работа, местоживеене, любов?

Лятно цвете

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 12:44:05 AM
Лятно цвете излиза, че понастоящем работиш, но заплатата като че ли не те задоволява и си търсиш от време на време обяви за работни места. Като че ли ще напуснеш сегашната ти работа за нова позиция в началото на лятото.


Синева, благодаря за отговора! Моят въпрос като че ли е свързан със сегашната ми работа, но ако се отвори възможносту защо не?