Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще имаме ли бъдеще??

Започната от Angelpld2017, Януари 05, 2019, 06:56:05 PM

« назад - напред »

Angelpld2017

Здравейте!
Бих искал да попитам, дали ще се съберем със бившата ми съпруга и детето ни, и дали ще имаме бъдеще като семейство??
Два пъти се събирахме и снощи пак се разделихме...
Обкръжението и е само от използвачки и такива които и дават акъли за всичко..
И като покажа че не ми харесва това се караме..
Преди Нова година и казах че е крайно време да си намери друга работа за да помага финансово във семейството, защото Имотната и агенция не върви, и като викна че аз само съм мрънкал и не съм я подкрепял и реши че след като изкараме Нова година се маха.. Снощи си събра багажа и отиде уж у майка си..
Дали няма реално някой мъж??
Благодаря за вниманието!

синева

Здравейте,
съпругата ви обича настоящата си професия и въпреки че не вървят финансово нещата и трябва малко време, за да се ориентира към друга професия или на заплата. Няма друг човек намесен във връзката ви. И двамата сте спестовни натури, но паричните постъпления недостатъчи. Излиза, че няма да е точно смяна на дейноста, може би в същият сектор, но на заплата. Вероятно съпругата ви ще се върне до 1-2 седмици, но няма да е точно стабилизиране, поне за известно време. Ще започне да подготвя административната част по спирането на фирмата. Към юни месец. Като съвет се дава да и оказвате повече подкрепа.

Tanitka

Здравей,Синева!Бих желала да ми кажеш дали с приятеля ми ще бъдем занапред заедно,в монента сме в изключително трудни отношения,моля те ако можеш да видиш какво ще е занапред.Преди време те попитах и беше ми казала че проблемите ни са временни и всичко ще се нареди през 2019.Бих желала да видиш сега в момента какво виждаш

Angelpld2017

Цитат на: синева - Януари 05, 2019, 08:40:55 PM
Здравейте,
съпругата ви обича настоящата си професия и въпреки че не вървят финансово нещата и трябва малко време, за да се ориентира към друга професия или на заплата. Няма друг човек намесен във връзката ви. И двамата сте спестовни натури, но паричните постъпления недостатъчи. Излиза, че няма да е точно смяна на дейноста, може би в същият сектор, но на заплата. Вероятно съпругата ви ще се върне до 1-2 седмици, но няма да е точно стабилизиране, поне за известно време. Ще започне да подготвя административната част по спирането на фирмата. Към юни месец. Като съвет се дава да и оказвате повече подкрепа.

Аз че ще я подкрепям определено!!
Но дали тя ще ми даде тази възможност и дали ще се съберем със нея и детето??
Като си тръгваше снощи каза че искала спокойствие и че никога повече нямала да се върне при мен..
Да сме си останели добри приятели а детето когато поискам съм можел да я взимам..
Беше много категорична
Благодаря!

синева

Цитат на: Tanitka - Януари 05, 2019, 09:55:40 PM
Здравей,Синева!Бих желала да ми кажеш дали с приятеля ми ще бъдем занапред заедно,в монента сме в изключително трудни отношения,моля те ако можеш да видиш какво ще е занапред.Преди време те попитах и беше ми казала че проблемите ни са временни и всичко ще се нареди през 2019.Бих желала да видиш сега в момента какво виждаш
Вече отговорих преди малко в една друга тема. Целта на ясновидството е да се дават прогнози и съвети. В този смисъл ще може ли да ми кажеш от какво естество са конфликтите - излиза само неразбирателство покрай роднини. За мен вие ще продължите да изграждате връзката ви.

синева

Цитат на: Angelpld2017 - Януари 05, 2019, 10:02:09 PM
Цитат на: синева - Януари 05, 2019, 08:40:55 PM
Здравейте,
съпругата ви обича настоящата си професия и въпреки че не вървят финансово нещата и трябва малко време, за да се ориентира към друга професия или на заплата. Няма друг човек намесен във връзката ви. И двамата сте спестовни натури, но паричните постъпления недостатъчи. Излиза, че няма да е точно смяна на дейноста, може би в същият сектор, но на заплата. Вероятно съпругата ви ще се върне до 1-2 седмици, но няма да е точно стабилизиране, поне за известно време. Ще започне да подготвя административната част по спирането на фирмата. Към юни месец. Като съвет се дава да и оказвате повече подкрепа.

Аз че ще я подкрепям определено!!
Но дали тя ще ми даде тази възможност и дали ще се съберем със нея и детето??
Като си тръгваше снощи каза че искала спокойствие и че никога повече нямала да се върне при мен..
Да сме си останели добри приятели а детето когато поискам съм можел да я взимам..
Беше много категорична
Благодаря!
Все пак ще има събиране за съвместен живот на нови бази. Ще трябва да я подкрепите повече за професионалната и дейност и трудностите, с които се сблъсква ежедневно. Ако вие не я подкрепите други ще продължават да се месят индиректно във вашите взаимоотношения. Добре ще е да се опитаме да разясним с ваше съгласие професионалното развитие на съпругата ви, тъй като явно проблемите идват най - вече от там.

Angelpld2017

Цитат на: синева - Януари 05, 2019, 10:13:39 PM
Цитат на: Angelpld2017 - Януари 05, 2019, 10:02:09 PM
Цитат на: синева - Януари 05, 2019, 08:40:55 PM
Здравейте,
съпругата ви обича настоящата си професия и въпреки че не вървят финансово нещата и трябва малко време, за да се ориентира към друга професия или на заплата. Няма друг човек намесен във връзката ви. И двамата сте спестовни натури, но паричните постъпления недостатъчи. Излиза, че няма да е точно смяна на дейноста, може би в същият сектор, но на заплата. Вероятно съпругата ви ще се върне до 1-2 седмици, но няма да е точно стабилизиране, поне за известно време. Ще започне да подготвя административната част по спирането на фирмата. Към юни месец. Като съвет се дава да и оказвате повече подкрепа.

Аз че ще я подкрепям определено!!
Но дали тя ще ми даде тази възможност и дали ще се съберем със нея и детето??
Като си тръгваше снощи каза че искала спокойствие и че никога повече нямала да се върне при мен..
Да сме си останели добри приятели а детето когато поискам съм можел да я взимам..
Беше много категорична
Благодаря!
Все пак ще има събиране за съвместен живот на нови бази. Ще трябва да я подкрепите повече за професионалната и дейност и трудностите, с които се сблъсква ежедневно. Ако вие не я подкрепите други ще продължават да се месят индиректно във вашите взаимоотношения. Добре ще е да се опитаме да разясним с ваше съгласие професионалното развитие на съпругата ви, тъй като явно проблемите идват най - вече от там.

Ами професионално до преди три години когато бяхме разделени работеше във сверата на Имоти-наеми и продажби за друга агенция..
Преди две години създаде своя агенция със братовчед си, но нещо се изпокараха и махна братовчед си, а на негово място взе като съдружник нейна приятелка...
Сега двете са съсобственички!!
Ние със жена ми се събрахме заедно след втората раздяла, преди години и половина!!
Всичко беше идеално, разбирахме се чудестно, до преди два месеца, когато за всяка моя дума се хващаше и гледаше да се сдърпаме...
Много пъти и казах че ако така я кара ще се махна аз..
Но стана така че след последното скарване и изкарването заедно на Бъдни вечер и Нова година снощи събра багажа и нейния и на детето и си тръгна!!
Иначе много си обича професията както казахте!!
Знам че и мътят главата със акъли но нищо немога да направя вече...
А и не искам да я търся по телефон щото ще ми се прави още на по велика и реално нищо няма да подобри това..

синева

Ситуацията е сравнително комплексна. За съпругата ви излиза, че основният и недостатък е лекомислието и капризността. Тя е с по-покоен характер от вас. Все пак е вероятно тя да се свърже с вас  в скоро време /покрай детето/ и лека - полека да се съберете отново. За агенцията излиза, че е с добро реноме, но липсва реклама и самият адрес не е добре познат или не е добре разположена агенцията. Сътрудничката и е много сериозен човек и добре се разбират. Жена ви си обича професията, но е малко по - несериозна от нея.

Angelpld2017

Цитат на: синева - Януари 05, 2019, 11:28:09 PM
Ситуацията е сравнително комплексна. За съпругата ви излиза, че основният и недостатък е лекомислието и капризността. Тя е с по-покоен характер от вас. Все пак е вероятно тя да се свърже с вас  в скоро време /покрай детето/ и лека - полека да се съберете отново. За агенцията излиза, че е с добро реноме, но липсва реклама и самият адрес не е добре познат или не е добре разположена агенцията. Сътрудничката и е много сериозен човек и добре се разбират. Жена ви си обича професията, но е малко по - несериозна от нея.

Безкрайно ви благодаря!!
Много точно изказахте всичко и за жена ми, и за сътрудничката и за агенцията, и за мястото и!! И за характер!!
Надявам се и да се оправят нещата между нас с нея и да сме пак тримата със детето!!
Още веднъж Безкрайно ви благодаря!!

Tanitka

@Синева,ние сме от различни градове и да аз смятам,че на него много му влияят роднините,от там аз естествено се изнервям и се получават кавгите.В момента сме скарани,дали ще се наредят нещата,беше много категоричен и друг път сме си казвали край,но сме преодолявали всичко.Държа на него,знам че и той на мен,но защо трябва да има толкова препятствия

синева

@Tanitka излиза, че роднините му изобщо не се бъркат по никакъв начин във връзката ви. Този месец ще има възобновяване най - вероятно на връзката ви. По - скоро ще е е по негова инициатива.

nadiamuerp

Здравейте, от три месеца и половина съпруга ми ме напусна без много обяснения. Имаме син студент. Когато сина се прибира за почивните дни, идва и съпруга ми. Разговаря малко с детето, но с мен почти не, а в същото време плаща сметките на апартамента, който е семейна придобивка, и аз живея като цяло сама там. Ще се върне ли при мен и има ли бъдеще в цялостта на нашето семейство, защото той не желае да се развеждаме.

синева

@nadiamuerp излиза, че връзката ви е изчерпана почти и за двамата и няма да има развод в близко време. Той като че ли няма друга връзка.

nadiamuerp

Благодаря Синева! Защо няма да има развод след като казвате ,че връзката е изчерпана. Аз все още много го обичам и се надявам да размисли и да се върне при мен. Защо ще ми плаща сметките ако не го вълнува какво се случва с мен.

синева

@nadiamuerp има доста привързаност между теб и мъжът ти. През 2019 година той ще се търси още за чувствата му към теб, но излиза най-вече привързаността. Ясновидството не е точна наука. Казвам го най-вече за да може да погледнеш по-релативно на ситуацията в бъдещ аспект. Довери се и на собствената ти интуиция.