Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще имаме ли бъдеще??

Започната от Angelpld2017, Януари 05, 2019, 06:56:05 PM

« назад - напред »

KIARA

@синева , колкото и да се опитвам, не мога да спра да мисля за този колега и да очаквам нещо. Сигурно защото не срещам друг, който да спечели интереса ми. Но той отново се държи много топло с мен и не знам какво да си мисля. Но не прави никакви опити спрямо мен. Ще има ли някакво развитие?

синева

KIARA изглежда, че засега те счита като приятен колега.

KIARA

А някакво развитие може ли да се предвиди в този момент?

i7310291717

Здравей Синева.Отново пиша с молба да видиш по подробно ситуацията при мен.Пиша в тази тема защото е точно в моя случай.Аз съм И.И.45 г тои Ц Ч 43.От няколко дни спира комуникацията на какво се дължи според теб.Аз постоянно мисля и се тревожа.Когато подържане контакти е мил и грижовен смеем се майтапи се.Но ми се струва нещо че еботдалечен от мен тъжен е.Моля те какво виждаш ти.Как ще се развият нещата за напред.Имаме ли бъдеще.Благодаря.

Activis

Незнам защо търсите от вола теле. Многократно ви беше отговорено. Точно за този човек. Това, че имате някаква комуникация не означава нищо.....Приеми просто, че с този човек няма да имаш развитие задълбочено, както на теб ти се иска..

i7310291717

Активи с въпросът не е към теб.

Activis

Дори и жената ти отговори,.. и то много скоро. И не само тя ти отговори за бъдещето с този човек.

i7310291717

АКТИВИС ти по цял ден всеки ден задаваш въпроси абсолютно във всички теми само за една жена.но никой до сега не се заяжда с теб.Само ти го правиш и не само с мен.Синева ако реши ще ми отговори .

Activis

Не се заяждам. И не задавам едни и същи въпроси през ден на всички. Моите въпроси ги обсъждам с определи хора от форума!!! Ако визираш себе си, съм съгласен, че питаш едно и също навсякъде.

Angelpld2017

Цитат на: синева - Януари 05, 2019, 11:28:09 PM
Ситуацията е сравнително комплексна. За съпругата ви излиза, че основният и недостатък е лекомислието и капризността. Тя е с по-покоен характер от вас. Все пак е вероятно тя да се свърже с вас  в скоро време /покрай детето/ и лека - полека да се съберете отново. За агенцията излиза, че е с добро реноме, но липсва реклама и самият адрес не е добре познат или не е добре разположена агенцията. Сътрудничката и е много сериозен човек и добре се разбират. Жена ви си обича професията, но е малко по - несериозна от нея.

Здравейте,

Три месеца вече, но никакво развитие..
Аз заминах в Шотландия, тя и детето са си в Бг.  Никакъв контакт, освен по едно изречение в месеца: Кога ще ми изпратиш издръжката?
Пращам и така до следващият месец..
Фирмата ли фалира, и сега работи другаде, но за нас реално нищо..
Явно трябва да я приключа тази тема със нея, и да се огледам за друг човек в живота ми..
Как мислите??
Благодаря!!

Debora

@Angelpld2017 ,не сьм гледачка но мисля че е най разумно да поговорите с бившата си сьпруга.Казвам бивша защото по думите ви личи че има развод.Жалко е когато хората се разделят и особенно ако имат и деца.Бьдете откровен с нея,кажете и че искате да сте с нея и с детето.Ако категорично не желае вьзобновяване на врьзката сте свободен да правите това което на вас Ви се иска.С недомльвки и празни очаквания няма да постигнете нищо..А с гледачки още по малко

Activis

Цитат на: Angelpld2017 - Април 05, 2019, 07:54:06 PM
Цитат на: синева - Януари 05, 2019, 11:28:09 PM
Ситуацията е сравнително комплексна. За съпругата ви излиза, че основният и недостатък е лекомислието и капризността. Тя е с по-покоен характер от вас. Все пак е вероятно тя да се свърже с вас  в скоро време /покрай детето/ и лека - полека да се съберете отново. За агенцията излиза, че е с добро реноме, но липсва реклама и самият адрес не е добре познат или не е добре разположена агенцията. Сътрудничката и е много сериозен човек и добре се разбират. Жена ви си обича професията, но е малко по - несериозна от нея.

Здравейте,

Три месеца вече, но никакво развитие..
Аз заминах в Шотландия, тя и детето са си в Бг.  Никакъв контакт, освен по едно изречение в месеца: Кога ще ми изпратиш издръжката?
Пращам и така до следващият месец..
Фирмата ли фалира, и сега работи другаде, но за нас реално нищо..
Явно трябва да я приключа тази тема със нея, и да се огледам за друг човек в живота ми..
Как мислите??
Благодаря!!

Пусни старото, за да влезе новото в живота ти.   Отношенията няма да се подобрят. Прекъсни контакт. Комуникирай само с детето, и изпращай навреме парите, за да не си създаваш излишни главоболия.