Сънувах,че искам да викам!

Nom · 144

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9710
-: Януари 09, 2019, 07:12:12 pm
На  скоро сънувах този сън.
Бях в една друга къща където съм израстнала, а там сега живеят родителите ми, само името ми е на табелката на вратата. Кухнята е светла, има нови мебели като маса за столова, и малък разтегателен диван. Спомням си в съня,че исках да викам по някого, и споменавах обидни думи към брат си, може би в яда си. Но не съм била ядосана в този сън на нито един от родителите си, баща ми дори ми говореше шеговито. Не ме плаши такъв сън, надявам се да е за добро.

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2313
  • Бъди себе си!
Отговор #1 -: Януари 09, 2019, 07:31:22 pm
@Nom последно време се чудя, защо публикуваш стари сънища, а не ги публикуваш след като са сънувани. Честото сънуване едва ли показва нещо важно. Въпросът, ако се сънува рядко и се появи нещо.. Мисля, че за себе си усещаш дали съня ти значи нещо важно за теб.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #2 -: Януари 10, 2019, 11:07:02 am
@Activis има един момент, в кото като публикувам сън след като е сънуван той не се тълкува. Това не ме притеснява,че не всеки може, а и понякога не помня сънищата си след като съм ги сънувала.

Неактивен Enona

• Мъдрост
    • Публикации: 649
Отговор #3 -: Януари 10, 2019, 12:30:04 pm
Няма кой да ти ги разтълкува @Nom. Останах с впечатление, че само ти тълкуваш сънищата

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2313
  • Бъди себе си!
Отговор #4 -: Януари 10, 2019, 01:51:12 pm
Няма нищо. Важно е да се публикува навреме. Защото от преди време няма смисъл.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #5 -: Януари 10, 2019, 05:38:39 pm
Позволявам си да тълкувам собствения си сън. Този сън според мен означава,че нечия тайна скоро ще бъде разкрита напълно. съня вещае някаква новина която сънувалият ще научи в близко бъдеще.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal