Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Любов и работа

Започната от mimi77, Януари 10, 2019, 11:13:28 AM

« назад - напред »

mimi77

Здравейте,много ви моля ,когато имате време да ми кажете дали ще срещна скоро подходящия човек за мен/сама съм от доста години/.В моята работа/аз съм от години там/става все тежка и натоварена-работим на смени 12 часа по 3-4 дена с 1-2 почивка,средата е с лъчения/от апаратурата/.От този месец имаме и нов началник-ще имаме ли промени там,защото за 1 години промениха толкова много неща-работи се без почивка,няма време за храна,кафе,натоварваме се физически и психически.Общо взето съм на работа,после в къщи и пак на работа :( .
За утрешния ден съм много притеснена ,виждате ли нещо по-различно да се случи.И за баща ми утре ще постъпи в болница за изследвания,излекува се от коварна болест но сега се почви друг проблем/надявам се да е временен/.Извинявам се за дългото писане,но предполагам,повече информация,ще ви е по-лесно на вас.
Надявам се и други на се включат.Желая ви,усмихнат ден :)

синева

Здравейте,
в близък срок не излиза промяна в любовната ситуация. Затова пък на работното място до края на годината ще има положителна промяна в условията на труд. Вие се разбирате с колегите ви и обичате работата в колектив. Заплатата е сравнително задоволителна. Вие не търсите да напуснете настоящата си позиция и ви се очертава да останете там още с години. Това е от мене. Ако имате допълнителни въпроси ще се опитам да отговоря и на тях.

mimi77

Благодаря ви,за отговора:) Ноо за заплатата не знам дали е толкова задоволителна -ще ви дам пример за декември месец ,той има 31 дена ,аз съм работила 25 дена/като 17 са само нощни смени/ на 12 часа,това са 300 часа общо ,да ви кажа честно ако имах мъж до себе си,няма да стоя на тази работа,колкото и да ми допада-там се съсипвам :( ,нямам време да си видя семейството и много се надявам което го казахте за работата да се случи,а за любовната промяна-да не сте познала :)

синева

Сравнително задоволителна за покриване на месечните разходи. Иначе за наложеният ритъм е съвсем друга ситуацията. Повече е от ясно, че е недооценен труда ви. Ще стискаме палци всичко да се нормализира с времето и разбира се любовта да има време да се прокрадне лека-полека във вашият живот.

choko08

Добър вечер @синева, за много години :) да си сбъднеш желанията тази година и ангелите да са с теб !

@синева, харесала съм си един младеж Алекс пиша си с него във фб от два дни, той е 1 година по-малък със светли очи, висок.
Би ли ми казала, ще имам ли среща с него и нещо интересно ?

синева

Алекс излиза, че е малко срамежлив и си търси нещо в дългосрочен план. Има малко чувства към теб. Само че нещата ще си останат във виртуалното пространство на ниво леко приятелско по-скоро.

choko08

Цитат на: синева - Януари 10, 2019, 11:42:57 PM
Алекс излиза, че е малко срамежлив и си търси нещо в дългосрочен план. Има малко чувства към теб. Само че нещата ще си останат във виртуалното пространство на ниво леко приятелско по-скоро.
@синева , моля те пак да погледнеш за нас - имаме среща утре следобяд. Покани ме да се видим след като поговорихме доста днес. Наистина звучи като сериозен човек, който не търси жени за забавление. Би ли погледнала пак след срещата как ще се развият отношенията ни и има ли възожност да се получи нещо повече?

синева

@choko08 надявам се, че ще ни дадеш впечатленията ти от срещата с Алекс. Не можах да отговоря междувременно. Излиза нещо позитивно сте в добра насока, накратко.

choko08

Цитат на: синева - Януари 14, 2019, 11:23:06 PM
@choko08 надявам се, че ще ни дадеш впечатленията ти от срещата с Алекс. Не можах да отговоря междувременно. Излиза нещо позитивно сте в добра насока, накратко.
Здравейте, случи се супер неочаквана ситуация, в деня на срещата, срещата отпадна с Алекс, аз му се извиних. Защото ме потърси това, момче, за което бяхме говорили преди. Искаше да се видим и говорим, каза,че има чувства към мен, обърка ми целия план - аз се разстроих, понеже и аз имам. Мислите ли,че нещо може да се случи там в позитив насока? Имахме откровен разговор, но бяхме толкова развълнувани,че не успяхме да го завършим.

синева

@choko08 радвам се за тебе. В края на крайщата е нямало среща както предвидих. Надявам се, че ще е за добро. Само че за да не стане объркване ще можа ли буквичката му, тъй като излиезе нещо позитивно, но може и да е заради него. Като има повече от един човек в личен план е добре с буквичка все пак.

choko08

О.И.Г.
Да, много внезапно стана всичко и горкия човек му казах 2 часа преди срещата,че няма да е удобно.
Но нека видим за другия, важно ми е на какво мога да се надявам и какво наистина изпитва ?

синева

@choko08 ОИГ изпитва доста силно увлечение към теб. По принцип той не цели дългосрочно обвързване, а и ти много нямаш очаквания. Изглежда, че ще започнете една приятна връзка двамата, но няма да има наистина обвързване.

choko08

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 12:13:27 AM
@choko08 ОИГ изпитва доста силно увлечение към теб. По принцип той не цели дългосрочно обвързване, а и ти много нямаш очаквания. Изглежда, че ще започнете една приятна връзка двамата, но няма да има наистина обвързване.
Каква е реланта причина да не желае по-сериозно обвързване ? Просто не разбирам, говори за чувства, даже му личи ,че има, а нищо не се получава.

синева

@choko08 той все пак иска да си даде шанс да се влюби в теб. Някои мъже могат да се влюбат сериозно в жена без да са във връзка, но не всички са така. Все пак в любовта решенията ни са "диктувани" на подсъзнателно ниво. Това не ни оправдава за всичко разбира се...

mimi77

Цитат на: синева - Януари 10, 2019, 11:21:59 PM
Сравнително задоволителна за покриване на месечните разходи. Иначе за наложеният ритъм е съвсем друга ситуацията. Повече е от ясно, че е недооценен труда ви. Ще стискаме палци всичко да се нормализира с времето и разбира се любовта да има време да се прокрадне лека-полека във вашият живот.

Благодаря,аз не живея сама и си помагаме взаимно със средства :) Да ви попитам виждате ли,дали ще имам пътуване в чужбина скоро .Това ще ми бъдат единствените две,,развлечения,, Даже вече разглеждам и оферти за море/пак в чужбина/