Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Любов и работа

Започната от mimi77, Януари 10, 2019, 11:13:28 AM

« назад - напред »

синева

@mimi77  излиза, че няма да има пътуване в чужбина тази година. Планувате като, че ли в близките страни за море.

mimi77

Утре,ще се разбере дали ще се пътува в близките 3 мес,само да се потвърди от фирмата.А за лятото отново в Турция/не е много близко май :) /

синева

В България - да, но за чужбина - излиза пак - не. Турция ни е съседна страна все пак.

mimi77

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 10:41:17 PM
В България - да, но за чужбина - излиза пак - не. Турция ни е съседна страна все пак.

За България никога не правя планове,когато мога заминавам:) Но от 2 години реших,че ми е времето и аз да отпускам на хубави места.Утре ще ви пиша ,но се съмнявам да няма места за Истанбул-за фестивала на лалетата.И ако е свободната офертата за лятото .ще направя резервация,че момчето до мен е многоо нетърпеливо :)

синева

Чудесна идея ! Надявам се да греша, но на мен пак е отрицателен отговора за Турция. Утре ще чакам отговор ако може.

mimi77

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 11:12:05 PM
Чудесна идея ! Надявам се да греша, но на мен пак е отрицателен отговора за Турция. Утре ще чакам отговор ако може.

Да,разбира се :)

Tanitka

Здравей,@синева,бих искала да видиш има ли друга жена приятеля ми,имам съмнения.Благодаря предварително

zlatii

Цитат на: mimi77 - Януари 10, 2019, 11:13:28 AM
Здравейте,много ви моля ,когато имате време да ми кажете дали ще срещна скоро подходящия човек за мен/сама съм от доста години/.В моята работа/аз съм от години там/става все тежка и натоварена-работим на смени 12 часа по 3-4 дена с 1-2 почивка,средата е с лъчения/от апаратурата/.От този месец имаме и нов началник-ще имаме ли промени там,защото за 1 години промениха толкова много неща-работи се без почивка,няма време за храна,кафе,натоварваме се физически и психически.Общо взето съм на работа,после в къщи и пак на работа :( .
За утрешния ден съм много притеснена ,виждате ли нещо по-различно да се случи.И за баща ми утре ще постъпи в болница за изследвания,излекува се от коварна болест но сега се почви друг проблем/надявам се да е временен/.Извинявам се за дългото писане,но предполагам,повече информация,ще ви е по-лесно на вас.
Надявам се и други на се включат.Желая ви,усмихнат ден :)

mimi77

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 11:12:05 PM
Чудесна идея ! Надявам се да греша, но на мен пак е отрицателен отговора за Турция. Утре ще чакам отговор ако може.

Здравей,както обещах веднага пиша,сега се връщаме от офиса на фирмата,записахме се за 10 април-за фестивала за лалетата в Истанбул,и то за 5 дена/платено е вече/,многоо съм щастлива.Днес ще платя и капаро за морето,само чакам да провеят 2 хотела/казаха,че пътя е поне 17-20 часа -направо си е далечна дестинация /.Не знам защо така ви излезе,за моите пътувания.Ако може пробвайте да зададете въпроса,дали ще мине добре първото пътуване :)

Reni7

Здравейте @синева,ще помоля да погледнете и за мен.Очаква ли ме скоро изменение в любовен план?Другият ми въпрос е ще продължи ли връзката ми с момчето,чиято буквичка започва с В(но по-скоро на галено му казва всеки с първа буквичка З) и имаме ли някакво бъдеще заедно?Ще бъда страшно благодарна,ако се включите,доста ме обърква това момче.

mimi77

Цитат на: Reni7 - Януари 16, 2019, 02:40:00 PM
Здравейте @синева,ще помоля да погледнете и за мен.Очаква ли ме скоро изменение в любовен план?Другият ми въпрос е ще продължи ли връзката ми с момчето,чиято буквичка започва с В(но по-скоро на галено му казва всеки с първа буквичка З) и имаме ли някакво бъдеще заедно?Ще бъда страшно благодарна,ако се включите,доста ме обърква това момче.

Рени 7,  Tanitka, за да ви отговорят,трябва да си пуснете нова тема.Тази тема е пусната от мен .Не,че ми пречите,но получавам известия и за вашите лични неща.

Reni7


синева

Цитат на: mimi77 - Януари 16, 2019, 12:24:12 PM
Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 11:12:05 PM
Чудесна идея ! Надявам се да греша, но на мен пак е отрицателен отговора за Турция. Утре ще чакам отговор ако може.

Здравей,както обещах веднага пиша,сега се връщаме от офиса на фирмата,записахме се за 10 април-за фестивала за лалетата в Истанбул,и то за 5 дена/платено е вече/,многоо съм щастлива.Днес ще платя и капаро за морето,само чакам да провеят 2 хотела/казаха,че пътя е поне 17-20 часа -направо си е далечна дестинация /.Не знам защо така ви излезе,за моите пътувания.Ако може пробвайте да зададете въпроса,дали ще мине добре първото пътуване :)
Записването е ок, но не ми излиза пътуване в чужбина. Съжалявам. Ако може друг да ви направи прогноза ;-) Все пак поддържам становището си, че Турция не е далечна дестинация, разбира се зависи от коя част на България идвате и в коя част на Турция отивате. Доста българи ходят там занабързо. Но това са детайли. Добре е да има все пак някакава познаваемост в описанието и на ситуацията и в прогнозата. И обективност по възможност. За да не се обезмисля присъствието ни тука :-) Благодаря за обратната връзка.

Tanitka


mimi77

Цитат на: синева - Януари 16, 2019, 10:27:37 PM
Цитат на: mimi77 - Януари 16, 2019, 12:24:12 PM
Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 11:12:05 PM
Чудесна идея ! Надявам се да греша, но на мен пак е отрицателен отговора за Турция. Утре ще чакам отговор ако може.

Здравей,както обещах веднага пиша,сега се връщаме от офиса на фирмата,записахме се за 10 април-за фестивала за лалетата в Истанбул,и то за 5 дена/платено е вече/,многоо съм щастлива.Днес ще платя и капаро за морето,само чакам да провеят 2 хотела/казаха,че пътя е поне 17-20 часа -направо си е далечна дестинация /.Не знам защо така ви излезе,за моите пътувания.Ако може пробвайте да зададете въпроса,дали ще мине добре първото пътуване :)
Записването е ок, но не ми излиза пътуване в чужбина. Съжалявам. Ако може друг да ви направи прогноза ;-) Все пак поддържам становището си, че Турция не е далечна дестинация, разбира се зависи от коя част на България идвате и в коя част на Турция отивате. Доста българи ходят там занабързо. Но това са детайли. Добре е да има все пак някакава познаваемост в описанието и на ситуацията и в прогнозата. И обективност по възможност. За да не се обезмисля присъствието ни тука :-) Благодаря за обратната връзка.

Да.разбира се така е,от София до там са съм 1400 км :)
Моля ви,когато имате време да погледнете за един мъж ,казва се Р. с пъстри очи е и малко по-голям от мен е.От много време ,,долавям,, интерес от негова страна,но никой от нас не предприема нищо,той работи като охрана в работата ми,знам ,че е сериозен .Не става въпрос за близките месеци,а за напред в времето ,защото ми се струва,че е различен от другите :)