Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как да разбирам поведението му ?

Започната от no_name, Януари 10, 2019, 03:16:49 PM

« назад - напред »

no_name

Септември месец миналата година започнах да си общувам с Д. по служебни въпроси. Той е по - голям от мен. Снощи се чухме за последно и ми се стори някак по - мил от обикновеното. Казва ми, че каквито и ангажименти да имал, да съм звъняла когато имам нужда, винаги щяло да е удобно и т.н.. На какво се дължи това внимание ? Какво мисли той за мен ?

синева

Излиза, че Д. ви приема като колега и е обмислял въпроса за любовна връзка с вас, но дотолкова. Вие имате като че ли вече чувства към него. Може и той да е реагирал като е усетил нещо от ваша страна. Но прогнозата е отрицателна за бъдещо развитие.

no_name

Аз го ценя като човек, но не изпитвам нищо от любовен характер. Имам си човек, който обичам и Д. го знае. Но тъй като започна да се държи доста по - мило и любезно от друг път, останах малко изненадана.

синева

Може и тази любов да ми се е дала - като има друг овек става по-сложно. Нищо не изпитва към вас освен колега и предполагам , че знае че сте влюбена в друг.

Activis

Това, че човек се държи любезно не означава, че непременно изпитва нещо повече...Заблудили сте се

Десислава9

@Activis ,моля те виж нещо около мен.Общувах с мъж на 37г. с шарена коса и зеленоок,среден на ръст.Разочарова ме много, спрах да го търся вече.Не излиза от ума ми обаче, да подновя ли дружбата??! Той как усеща липсата ми,или все му е едно и ме е забравил вече? В миналото казваше ,че ме обича,има ли все още нещо останало или всичко е отишло на вятъра?!
Благодаря!

Activis

@Десислава9 по картите, има някаква нерешителност в него. Влез в контакт с него и виж как ще реагира. И остави нещата да се развият от само себе си

Десислава9

Цитат на: Activis - Януари 11, 2019, 04:46:06 PM
@Десислава9 по картите, има някаква нерешителност в него. Влез в контакт с него и виж как ще реагира. И остави нещата да се развият от само себе си

@Activis ,през последната една година все аз го търсих.Все ме побутваше ,едваааам се срещахме, някак все отбиваше номера или насила ми се струва ставаше.За това и спрях да го търся.Трудно преживях това и дали въобще съм го преживяла незнам. За това исках от вас съвет ,дали да подновя дружбата.Сама не мога да съм сигурна дали така трябва да постъпя. А не го забравям ,все го мисля. Иначе сърцето ми е заето от друг мъж, който много обичам,а и той мен.Но и този ми е влязъл под кожата.За това съм в задънена улица.

Activis

Не разваляй нещо изградено, заради някой, който незнае, какво иска. Слушай сърцето си. И се пробвай да не мислиш за него. По някакъв начин така предаваш човека до сибе си.

Десислава9

@Activis сърцето иска него,не го забравя. Много мъчно се живее така. Я хвърли едни Големи Аркани,да се прехвърля в другата тема ,ако трябва. Кажи ми само какви данни да ти дам за Арканите?!
Моля !

Activis

Само точен и ясен въпрос. Нищо друго

Десислава9

Цитат на: Activis - Януари 11, 2019, 05:54:27 PM
Само точен и ясен въпрос. Нищо друго

Обича ли ме този, който измъчва сърцето ми ?!
Благодаря ти !

синева

@Десислава9 той има малко чувства към вас и като че ли още не е изчерпана връзката между вас. Но той е с малко непостоянен характер и не обмисля много засега в каква посока да ориентира любовният си живот.

Десислава9

Цитат на: синева - Януари 14, 2019, 11:47:36 PM
@Десислава9 той има малко чувства към вас и като че ли още не е изчерпана връзката между вас. Но той е с малко непостоянен характер и не обмисля много засега в каква посока да ориентира любовният си живот.

Благодаря ти @синева ,не съм го чувала отдавна,спрях да го търся,защото ме разочарова много.Да възобновя ли дружбата ?! Как така има малко чувства?! Какво е на ума му,незная и той не ме търси .

синева

Десислава 9 Понякога хората изпитват чувства, но дотам.