Висше образование успешно?

sunshine · 1293

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен izgybena

• Мъдрост
    • Публикации: 532
Отговор #30 -: Януари 09, 2019, 12:46:00 am
Искам да благодаря отново на Ном! Позна за изпита, наистина беше писмен и наистина изкарах 5! Минавам в 3ти курс!

Ех...,слънчево и хубаво момиче😀виждаш ли,че се справяш прекрасно и вече си по средата на труда ти! Помниш ли какво съм ти казвала преди време...Не се съмнявай,че ще постигнеш мечтите си в професията.Ти си типично мое копие и като такова ще ти кажа..,че ще жънеш успехи с правото,но ако запазиш старанието си и разбира се ако не позволяваш на другата част в теб,често да те разсейва.Липсваше ми Sunshine!

Неактивен sunshine

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 81
Отговор #31 -: Януари 09, 2019, 12:55:12 am
Izgybena!!!!!! Ах, да можех да те прегърна само!!! Доплака ми се. Носиш ми винаги успокоение и надежда! Ах, izgybena, вярвам силно, че си права в твърденията си, но да знаеш само как ми е празно, защото любовта така и не е дошла в моя живот. Без нея нямам желание нито за образование, нито за нищо, но все пак вървя напред, не се предавам.

Неактивен izgybena

• Мъдрост
    • Публикации: 532
Отговор #32 -: Януари 09, 2019, 10:55:25 am
 Който умее да чака, получава най-доброто и постига желанията си! Съдбата така е решила в този си живот да намериш правилната и истинска любов..., но и в тази област човек трябва да има търпение, а и в любовта човек се учи от грешките си. Ти не си човек, който би понесъл любовно разочарование лесно и затова си изградила предпазна стена и трудно би се влюбила във всеки срещнат. Всяко нещо с времето си! Съдбата си знае работата и не се съмнявай, че ще ти прати правилният човек в правилното за теб време! Желая ти много късмет, слънчево момиче!

Неактивен sunshine

• Интуиция
  • **
Отговор #33 -: Януари 09, 2019, 02:30:49 pm
Точно така е, изградила съм някаква стена, но все си мисля, че тя ще спре неправилните, а правилният ще я събори. Не искам повърхностни любови, аз съм млада, само на 20г, но искам да обичам дълбоко и ако има един вариант даже - завинаги. Искам сериозен човек до мен, а това е доста трудно явно. Надявам се, че наистина съдбата ще ми прати правилният в точното време. Благодаря, izgybena! :)))

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2313
  • Бъди себе си!
Отговор #34 -: Януари 09, 2019, 02:33:38 pm
Имаш още много пред теб. Рано е да обичаш дълбоко. Сериозен човек е малко трудвно за намиране, поне на днешно време.

Неактивен sunshine

• Интуиция
  • **
Отговор #35 -: Януари 09, 2019, 02:42:01 pm
Защо да е рано? Колко много хора намират любовта на живота си даже още от ученическите години? Просто искам някой по сериозен, по отговорен, долу горе на същия път като моя, или пък дори по-напред. А не някой с който ще си загубя 5 месеца от живота. Това е.

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Отговор #36 -: Януари 09, 2019, 02:51:57 pm
Едно ще ти кажа. Никога не съди и гледай от другите. И аз искам такъв човек, но няма. Рядкост са и е почти невъзможно да се намери.Но ти си още млада тепърва живота е пред теб

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9710
Отговор #37 -: Януари 09, 2019, 02:56:23 pm
Аз изгубих с един не  5 месеца, не 5 години, а 13  години, студентка любов , запознахме се като студенти.
Подкрепям @Activis имаш още много да чиш, за живота, за любовта, не говоря за изпити, любовта е там където най малко я очакваш, и се появява когато най малко я очакваш.

Неактивен sunshine

• Интуиция
  • **
Отговор #38 -: Януари 09, 2019, 02:57:53 pm
Мислите, че ще ми се случи внезапно и неочаквано ли Ном? Бяхте ми споменавали за човек, момче, малко по-голям от мен преди време..

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Отговор #39 -: Януари 09, 2019, 03:10:57 pm
Човека ще е по-голям от теб.. Но ще се случи, когато не очакваш. Сега се съсредоточи върху други неща важни за теб.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal