Какви ще бъдат бъдещите ми отношения с Д?

@[email protected] · 86

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен @[email protected]

• Потребител
    • Публикации: 9
  • Pain is weakness leaving the body.
Здравейте,
След две раздели за по няколко месеца отново Д се свързва с мен. Не мога да разбера какво ни предстои, защо все се връща и все не е готов за крачка към сериозни отношения, търси ли такива с мен, има ли някакъв проблем, нещо имаме да отработваме ли...? Объркана съм... 
ще съм благодарна ако някой може да ми даде насоки за бъдещите ни отношения с Д. Аз съм К.
Благодаря.

Неактивен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 679
Отговор #1 -: Януари 10, 2019, 11:30:50 pm
Общо взето излиза, че той "се търси" малко в любовен план. Като че ли не знае какво иска точно. Малко обича да флиртува, проблем с алкохол излиза също. Вие сте по - сериозна. С по-силни чувства. Като че ли ще има стабилизиране във връзката ви през 2019.

• Потребител
Отговор #2 -: Януари 10, 2019, 11:37:34 pm
Да... ами само дето той не пие. Иначе всичко е така... поне на пръв поглед. :(

• Потребител
Отговор #3 -: Януари 10, 2019, 11:42:57 pm
Дали ще може малко повече подробности за бъдещите ни отношения. Наистина вече страшно съм объркана. Сигналите които подава са малко странни. Има си проблеми, по-дистанциран е, но имаме нещо да изчистваме от предишни животи ли или просто не е готов да се впусне в отношения с мен заради децата, той ги обича и те него, но все стои на страна, знаейки през какво са минали и може би ги пази... или не смее да поеме отговорността да бъде обичан от две малки деца.... аз също го обичам, но както мога с него, така и без него...

• Потребител
Отговор #4 -: Януари 10, 2019, 11:46:10 pm
Съжалявам... доста съм объркана... аз знам какво искам и в общи линии го бях постигнала, но след три месеца раздяла отново се връща към мен... развали годеж и се върна при мен... сега пак... не разбирам. Ако бягаш от любимата си и разваляш годеж, защо се връщаш при жена която не смееш да обичаш....?

Неактивен синева

• Мъдрост
Отговор #5 -: Януари 10, 2019, 11:51:25 pm
По-скоро си е до характер. Все пак той има желание да опита съвместен живот с вас. Той е влюбен във вас, но това не е достатъчно. Той е леко привързан към децата ви и няма да е пречка. Ще има все пак съвместен живот, но до каква степен ще се задълбочат нещата...

• Потребител
Отговор #6 -: Януари 10, 2019, 11:54:12 pm
Благодаря... освен да чакам и да гадая друго май не ми остава.. :( странен ми е много... :(

Неактивен синева

• Мъдрост
Отговор #7 -: Януари 10, 2019, 11:55:51 pm
В допълнение за арактера излиза, че е с малко повърхностен или лекомислен характер, леко нервен, но и емпатичен като добродетел.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal