Следобеден сън с много хора- много объркан!

@[email protected] · 83

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен @[email protected]

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 228
  • Pain is weakness leaving the body.
Днес следобяд сънувах много странен сън. Сънувах,че в дома ми живеят много хора, прилича на малък хотел. Имаше три момчета, които живееха в едната стая, имаше приятели на майка ми, много деца, накрая дойде един бизнес партньор от старата ми работа( латиноамериканец) който искаше “ да се гушкаме”!?!? 😯 щото бил много изморен от пътя. Странното е,че говореше развален български. Сестра ми пътуваше към летището,за да прибере още двама от бизнес партньорите, с които работехме. Майка ми готвеше и подреждаше и изглеждаше доста изморена, взех я, развиках се на хората да се оправят сами и да се грижат за дома и те и изведох мама с децата на разходка. Попаднах в един подлез, където една НЕГЪРКА!?!?просеше и плачеше. Носех торбичка с покупки, храна но хората бъркаха по чантата и взимаха храна. Бяха бедни и гладни, плачеха и трепереха от студ. Дадох на негърката един изостанал сандвич и тя поиска пари. Отказах и и започнах да си спомням как една негърка ми оставя двете си малки момченца,които да пазя, но тя така и не се върна. Спомних си,че съм ги приюта в дома си и съм започнала да ги гледам като свои дечица. Те съответно ми отвръщаха с обич. Докато преглъщах негърката, изведнъж започнах да плача, защото измежду всичките тези хора вкъщи не откривах малките момченца и бях много разтревожена за тях,че може да са някъде навън в студа и да са зле.
Събудих се... много трудно. Съня ме връщаше обратно...

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9710
Отговор #1 -: Януари 11, 2019, 06:32:14 pm
Охлаждане и отчуждение към близки хора, неприятности в дома ти.
След неприятностите обаче идват и добрите вести. Близък човек ще те изведе от проблемите, не бива да страхуваш а да вървиш напред. Около теб има не дружелюбни хора, но въпреки това един от тях
обаче ще ти помогне да постигнеш благоденствие. Не е лош съня, след лошото идва добро.

Неактивен @[email protected]

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 228
  • Pain is weakness leaving the body.
Отговор #2 -: Януари 11, 2019, 07:00:17 pm
Благодаря. През цялото време се чувствах,че съм много известна личност, която помага на хора в беда. Гледаха ме в очите и грабеха от торбата с храна,страдах с всичките гладуващи и нещастни. Забравих да добавя,че докато преглъщах негърката до нас дойде една Бяла заможна( очевидно) жена и започна с присмех и грозно пренебрежение да втика дребни пари в ръцете на негърката.
В действителност преминавам през много тежък период от живота си и мъж на когото много държа и много обичам за трети път се връща към мен,но не дава вид за сериозност, а по-скоро показва хладнокръвие... това доста ме обърква допълнително. :/

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9710
Отговор #3 -: Януари 11, 2019, 07:07:47 pm
Съня показва именно трудния период, при теб който трябва да преминеш, но ще преминеш успешно.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal