Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Момчето от чата

Започната от Leanan, Януари 14, 2019, 07:32:06 PM

« назад - напред »

Leanan

Здравейте!
Искам да попитам за момче, с което от половин година си пиша (като за този момент, комуникацията ни е в застой). В момента той има връзка с друго момиче. Много го харесвам и бих искала да разбера какви са намеренията му към мен и имаме ли бъдеше заедно. Той е на 27, с тъмна коса и тъмни очи, а аз съм на 25 с тъмна коса и светли очи. И двамата сме зодия Дева.
Предварително ви благодаря за отделеното време! :)

синева

Той излиза, че е доста срамежлив и предпазлив, но си търси нещо в дългосрочен план. Изглежда, че двамата ще започнете конструктивна връзка към февруари. С буквичка ще се опитам да го опиша ако желаете.

Leanan

Много, Ви благодаря за бързият отговор!
Също така, неговата буква е Д.

синева

Само че съжалявам, че не съм дочела въпроса. Малко бях изморена. С буквичките е почти задължително като има и трети лица. Д. е всъщност доста влюбен в приятелката му и е взаимно. Даже правят планове за нещо по-трайно обвързване - съжителстване. Той е с доста приятен характер - обича да се шегува, усмихнат, но като че ли е малко повърхностен. С жените е коректен и си търси сериозни връзки. Вас ви намира за привлекателна жена.

Leanan

Благодаря Ви за отговора и отделеното време!
Да разбирам ли, че няма да бъдем заедно и между нас няма да има нещо, въпреки тази дълбока тяхна "влюбеност"?

П. С.: Аз съм с буква С, а приятелката му е с буква П.

синева

Потвърждава се, че Д. ви намира за привлекателна, но с недостатъчно чувства за обвързване с вас. Вие ще срещнете друг към март месец.

Roza

Здравейте, може ли и аз да попитам относно едно момче с което имам комуникация. Той е с б.М и е по малък от мен. По принцип се запознахме случайно по интернет. Поддържаме комуникация но сега заминава в чужбина да тренира за 3 мес. Чудя се дали ще продължим да се чуваме макар и рядко. Имал ли е нещо по сериозно към мен или всичко е било шега. Аз съм с б. М.

синева

Roza като че ли няма да има продължение между вас. Той е амбициозен и отговорен човек. Сантименталната област не му е приоритетна като че ли, поне засега.

Roza

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 11:04:11 PM
Roza като че ли няма да има продължение между вас. Той е амбициозен и отговорен човек. Сантименталната област не му е приоритетна като че ли, поне засега.
[/quote
Има нещо такова, Синева даже каза че телефона ще си остави и от него братовчед му щял да ми пише. Утре пътува сутринта.Само не разбрах защо иска да общувам с братовчед му по телефона , което много ме обърка. С една дума желае аз да се интересувам за него, а той за мен не- защото няма откъде. Вие какво мислите ще съм ви много благодарна.

синева

Цитат на: Roza - Януари 15, 2019, 10:48:15 PM
Здравейте, може ли и аз да попитам относно едно момче с което имам комуникация. Той е с б.М и е по малък от мен. По принцип се запознахме случайно по интернет. Поддържаме комуникация но сега заминава в чужбина да тренира за 3 мес. Чудя се дали ще продължим да се чуваме макар и рядко. Имал ли е нещо по сериозно към мен или всичко е било шега. Аз съм с б. М.
Не му разбрах буквичката ...

Leanan

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 10:37:07 PM
Потвърждава се, че Д. ви намира за привлекателна, но с недостатъчно чувства за обвързване с вас. Вие ще срещнете друг към март месец.

В този случай с нетърпение очаквам Март месец! :)
Много Ви благодаря за отделеното време, бързите отговори и професионално отношение!

Roza

Цитат на: синева - Януари 15, 2019, 11:14:19 PM
Цитат на: Roza - Януари 15, 2019, 10:48:15 PM
Здравейте, може ли и аз да попитам относно едно момче с което имам комуникация. Той е с б.М и е по малък от мен. По принцип се запознахме случайно по интернет. Поддържаме комуникация но сега заминава в чужбина да тренира за 3 мес. Чудя се дали ще продължим да се чуваме макар и рядко. Имал ли е нещо по сериозно към мен или всичко е било шега. Аз съм с б. М.
Не му разбрах буквичката ...

Синева той се казва Мартин

синева

Roza Мартин е бил влюбен мимолетно в тебе. Малко неразбираема е идеята му за връзка с братовчед му. "Проблема" със спортистите е че са с тренирана психика и като решат да блокират някого не е проблем за разлика от "обикновенните" хора. Във вашият случай малко така ги е решил нещата. Поне засега излиза, че няма да има продължение. Той доста ще вдигне нивото за тези три месеца и като че ли пак ще стяга багажи тази година.

Roza

Права сте много, той сам каза че за него този мач е много важен и е преди всичко. Даже си мисля ,да не би по този начин не ме пробва дали няма да взема да се свалям с братовчед му през тези месеци докато той го няма.
Синева вие виждате ли някаква поява на друг мъж в живота ми с които да бъдем заедно.

синева

Излиза,че към юни месец ще има нещо ново. По-скоро ще е ново познанство. Пак чрез сайт за запознанства.