Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Душа Близнак,Пламък близнак (Twin flame,Twin soul)

Започната от MyHigherSelf, Януари 15, 2019, 11:32:59 PM

« назад - напред »

MyHigherSelf

Цитат на: Cvete - Януари 16, 2019, 04:58:26 PM
Цитат на: MyHigherSelf - Януари 16, 2019, 03:57:06 PM
Освен това обстоятелствата,при които се срешнахме и се развиха нещата са малко странни.Просто разбрах как моите избори в целия ми живот са ме водили натам.
Ние установихме, че сме се виждали преди да се познаваме. Запалени сме по един и същи спорт и се оказа, че преди много години той често е идвал в залата, в която тренирах, за да гледа тренировките ни. Още тогава ме е харесвал. След години си купил апартамент в съседния вход на блока, в който живееше моя приятел и то по същото време, в което аз започнах да живея с него. Няколко години по-късно станахме колеги и още в самото начало се усещаше, че има силна симпатия към мен. Но, аз умишлено се дистанцирах, защото имаше съпруга и две малки деца. Аз също бях във връзка. После аз напуснах и започнах да работя в друга структура, която има връзка с предишната ми работа. Тогава той периодично започна да ми звъни. През 2017г. се разведе по инициатива на другата страна, а в края на годината моята връзка, която отдавна е изчерпана, изпадна в дълбока криза. Скандалите и разправиите бяха станали ежедневие, дори на края се разболях. Бях изпаднала в безизходица покрай едни ремонти, а по същото време той също правеше ремонт. За това се обърнах за съдействие към него. И след това някак нещата тръгнаха....
Това мисля, че отговаря на описаното по-горе от теб.

Ти си знаеш най-добре.Звучи ми топно така.Но само ти знаеш как го усещаш и какво точно усещаш.И само да ти кажа,че връзката ти не се е просто разпаднала и той не се е развел по желание на другата страна.Душичките ви си знаят работата.Така е трябвало да стане.Възможно е свързването да е било като сте се виждали преди години и чак сега да се събуждате и двамата.Енергиите са толкова силни,че ви тласкат един към друг.Защо си е купил апартамент до вас,а не в другия край на града.Задай си въпроси.Върни лентата.Изборите в живота.Разговори,които сте водели помежду си.Има ли нещо,което да те е насочвало към това,което пиша.Нещо,което ти си му казвала или той на теб.То работи подсъзнателно.Не е нужно да знаеш концепцията,за да те води.Има хора,които живеят цял живот в неведение.

Cvete

Честно казано ние постоянно констатирахме съвпаденията и се чудехме как е възможно това.
Отделно, че бяхме изградили толкова силна емоционална или психическа връзка, че посттоянно се засичахме да мислим и правим едни и същи неща.
За това не разбрах как изведнъж реши да прекрати връзката без да изтъкне конкретна причина.

MyHigherSelf

Цитат на: Cvete - Януари 16, 2019, 05:07:10 PM
Честно казано ние постоянно констатирахме съвпаденията и се чудехме как е възможно това.
Отделно, че бяхме изградили толкова силна емоционална или психическа връзка, че посттоянно се засичахме да мислим и правим едни и същи неща.
За това не разбрах как изведнъж реши да прекрати връзката без да изтъкне конкретна причина.

От страх.Мъжката енергия бяга от най-вече от страх поради интензивността на чувствата.И защото си мисли,че не е достатъчно добър за теб и не заслужава това.От там идва страхът да не те нарани.И не осъзнава,че всъщност точно това прави.Там са и детските травми.Най-често от отхвърляне и изоставяне.Ако е слаб или леко изгърбен,задължително има някоя от тях.Възможно е да е атлетичен.Тогава говорим за травма от предателство.Прочети книгата.Ще видиш много неща зс него и за себе си там.Описано е подробно

Cvete

Цитат на: MyHigherSelf - Януари 16, 2019, 05:06:03 PM
Цитат на: Cvete - Януари 16, 2019, 04:58:26 PM
Цитат на: MyHigherSelf - Януари 16, 2019, 03:57:06 PM
Освен това обстоятелствата,при които се срешнахме и се развиха нещата са малко странни.Просто разбрах как моите избори в целия ми живот са ме водили натам.
Ние установихме, че сме се виждали преди да се познаваме. Запалени сме по един и същи спорт и се оказа, че преди много години той често е идвал в залата, в която тренирах, за да гледа тренировките ни. Още тогава ме е харесвал. След години си купил апартамент в съседния вход на блока, в който живееше моя приятел и то по същото време, в което аз започнах да живея с него. Няколко години по-късно станахме колеги и още в самото начало се усещаше, че има силна симпатия към мен. Но, аз умишлено се дистанцирах, защото имаше съпруга и две малки деца. Аз също бях във връзка. После аз напуснах и започнах да работя в друга структура, която има връзка с предишната ми работа. Тогава той периодично започна да ми звъни. През 2017г. се разведе по инициатива на другата страна, а в края на годината моята връзка, която отдавна е изчерпана, изпадна в дълбока криза. Скандалите и разправиите бяха станали ежедневие, дори на края се разболях. Бях изпаднала в безизходица покрай едни ремонти, а по същото време той също правеше ремонт. За това се обърнах за съдействие към него. И след това някак нещата тръгнаха....
Това мисля, че отговаря на описаното по-горе от теб.

Ти си знаеш най-добре.Звучи ми топно така.Но само ти знаеш как го усещаш и какво точно усещаш.И само да ти кажа,че връзката ти не се е просто разпаднала и той не се е развел по желание на другата страна.Душичките ви си знаят работата.Така е трябвало да стане.Възможно е свързването да е било като сте се виждали преди години и чак сега да се събуждате и двамата.Енергиите са толкова силни,че ви тласкат един към друг.Защо си е купил апартамент до вас,а не в другия край на града.Задай си въпроси.Върни лентата.Изборите в живота.Разговори,които сте водели помежду си.Има ли нещо,което да те е насочвало към това,което пиша.Нещо,което ти си му казвала или той на теб.То работи подсъзнателно.Не е нужно да знаеш концепцията,за да те води.Има хора,които живеят цял живот в неведение.
Не знам дали това има отношение, но той не живее в този апартамент, а го отдал под наем. Жена му настоявала да го продадат и купят друго жилище, но той отказал. Той живее и работи в по-малко населено място в близост до града, в който аз живея и работя. Поради това се виждахме само като идва до управлението или на празненства.
Казвал ми е, че започнал да ми звъни след като съм напуснала, за да ме чува. Но ние си говорехме само общи приказки. Аз съм много общителна, но някак с него ми се свиваше гърлото. Знаех, че ме харесва и не исках да му давам излишни надежди, все пак имаше семейство.
За това, пък, после приех, че е искрен, защото толкова години беше чакал шанс да бъде с мен. И поради същата причина ми се струва абсолютно нелогично решението му да прекрати връзката. При все, че правехме планове за дом, деца и т.н.
Разбира се, че бях съкрушена и търсех обяснение за случилото се. Това обърна тотално живота ми. Тогава започнах да попадам на подобни статии и реших, че съм срещнала сродната си душа или че имаме кармична връзка. Започнах постоянно да виждам повтарящи се или огледални числа, почти през час. Сега интересното е, че всяка сутрин виждам часовника в 07.07 и 08.08 часа, и вечер в 20.02 часа, 20.20 часа, 21.11 и 21.21 часа. Все се питам какво означава това и мислех да питам в някжя от темите.

Debora

Темата е доста интересна и вьлнува все повече хора.А бихте ли казали нещо за телепатията.Бях срещнала преди няколко години човек, чийто мисли четях с голяма лекота.Доста стряскащо и вьлнуващо едновременно.

Enona

Цитат на: Debora - Януари 16, 2019, 05:30:06 PM
Темата е доста интересна и вьлнува все повече хора.А бихте ли казали нещо за телепатията.Бях срещнала преди няколко години човек, чийто мисли четях с голяма лекота.Доста стряскащо и вьлнуващо едновременно.
За телепатията съм чела, че може да има телепатия между души близнаци, може да си просто медиум, а също и има телепатия между обикновени влюбени

Activis

Cvete във форума има две теми за еднаквите числа. Едната е в Общи приказки, дрегата е в Парапсихология. Погледни ги. И аз напоследък виждам доста често еднакви числа...
Но едно знам, че всеки влак си има пътника и ряно или късно ще се появи.

Enona

@MyHigherSelf много от нещата, които описваш ги "изживявам" от година и половина по един мой съсед. Но комуникацията ни е само с поздрав като се видим. За мен всичко това е абсурдно и нелепо. И толкова не искам да ми се случва. Иначе е така - светлината, топлината като го видя, като се сетя за него. Появяването на образа му изведнъж. Не го виждам със седмици и не ми минава, а по-зле ставам. Чувствам някаква любов, като за някой който трябва да се грижа, който не искам да се доближава до мен, защото ще страда, защото не мога да му предложа нищо хубаво от живота. Както казваш - не искам да го галя, целувам и прегръщам... Но пък нали трябва да знам, да усещам ако ми е душа близнак, аз не го чувствам. Аз съм омъжена с деца, той до скоро имаше връзка. Като го гледам не се е засилил към мен да има комуникация, така че незнам дали и него го измъчват такива неща. Реших, че сигурно истинския близнак се опитва да се свърже с мен чрез него и за това пробвах разни неща и ритуали "да го извикам". До някъде и за да се освободя сега от това...И черната страна, която описваш ме завладява. За нея от теб разбрах. Преди си я обяснявах като агресия от моя страна заради случващото ми се, което за обикновен човек си е обикновена психопатия

Debora

@Енона едва ли сьм медиум.Тогава поизчетох доста литература но и така и не достигнаха до отговора на вьпроса, но не исках и да задьлбочавам.Имаше доста сьвпадения и сега наскоро като ходих в тях да си платя наема видях белите канапета за които мечтая цял живот и кухнята в бордо.Явно имаме еднакъв вкус:-).

Cvete

Цитат на: MyHigherSelf - Януари 16, 2019, 05:11:07 PM
Цитат на: Cvete - Януари 16, 2019, 05:07:10 PM
Честно казано ние постоянно констатирахме съвпаденията и се чудехме как е възможно това.
Отделно, че бяхме изградили толкова силна емоционална или психическа връзка, че посттоянно се засичахме да мислим и правим едни и същи неща.
За това не разбрах как изведнъж реши да прекрати връзката без да изтъкне конкретна причина.

От страх.Мъжката енергия бяга от най-вече от страх поради интензивността на чувствата.И защото си мисли,че не е достатъчно добър за теб и не заслужава това.От там идва страхът да не те нарани.И не осъзнава,че всъщност точно това прави.Там са и детските травми.Най-често от отхвърляне и изоставяне.Ако е слаб или леко изгърбен,задължително има някоя от тях.Възможно е да е атлетичен.Тогава говорим за травма от предателство.Прочети книгата.Ще видиш много неща зс него и за себе си там.Описано е подробно
Това, което пишеш е просто уникално.
Много се ядосвах, че не иска да седне да поговорим и да се разберем като възрастни хора. Вместо това говореше с моята приятелка и негов колега, които от много години правят опити да ни съберат. Пред тях е споделел, че не чувствал достоен за мен, нямало какво да ми предложи. Аз съм била с хубава професия и заплата, имала съм си всичко и съм можела да си намеря някой по-подходящ. Той е хубав едър, силен мъж и аз винаги съм го считала за еталон за професията му, но има известна чувство за малоценност, според мен вследствие проблемните отношения в брака му. Оказа се, че дори партньорите ни са с еднакви недостатъци и по един и същи начин ни се е отразило съжителството с тях.
Наистина сега започнах да разбирам защо се е случило така. Преди си мислех, че е някакъв кармичен урок, който трябва да науча. Трябва да прочета книгата. Много ти благодаря за просветлението.

MyHigherSelf

Цитат на: Enona - Януари 16, 2019, 05:35:29 PM
Цитат на: Debora - Януари 16, 2019, 05:30:06 PM
Темата е доста интересна и вьлнува все повече хора.А бихте ли казали нещо за телепатията.Бях срещнала преди няколко години човек, чийто мисли четях с голяма лекота.Доста стряскащо и вьлнуващо едновременно.
За телепатията съм чела, че може да има телепатия между души близнаци, може да си просто медиум, а също и има телепатия между обикновени влюбени

Тешепатията си я има.Но се явява повече като комуникация в 5-тото измерение,което си е друга тема.А не е просто чуване на мислите на другия.За съжаление отново у нас терминът "телепатия" е криворазбран.При мен се явява като усещане какво иска да каже,когато сме заедно.Често дори не ни е нужно да си говорим.Също като знаци от ежедневието.Надписи,реклами,текстове на песнички,които слушаш в моюемта или просто изскачат в главата ти.И какво ли още не.Като се вземе предвид,че близнакът ти винаги те обича,не е трудно да се сетиш какво съдържание могат да имат подобни текстове.Всяка друга мисъл.Като например,че не те иска или,че ще се скарате за нещо,че ще те нарани е плод на човешкото его,което е защитна реакция при нас.Заложено е в природата на човека,за да го предпазва от мечките в гората.Само че от векове живеем в градове и мечки вече няма.Когато егото усеща,че бива изместено от душата(висшия АЗ,интуицията или както искате си го наричайте),започва да се бунтува и се появяват подобни мисли.Но всъщност е въпрос на време да се предаде....

Edit:Имал съм случай,в който съм срещал друго момиче,което ми говори с нейните думи.Абсолютно същите изречения.Ето така разбирам телепатията аз.

MyHigherSelf

Ето го типичният пример за телепатия,който ми се случи току що.Тръгвам си от работа и отивам да си хващам влака.Влизам през вратичките и виждам някаква реклама,на която пише DON'T MISS YOU TRAIN.Не й обърнах внимание и се насочвам към платформата,от която тръгва моят влак.Влизам там и виждам електронното табло,че този път платформата е сменена,а от моята тръгва влакът,чиято крайна спирка е градът,в който живее моята душа близнак.Тогава връщаш лентата назад до рекламата и надписа.Знаци или телепатия...Просто трябва да се научиш да ги четеш.И това няма общо с душата близнак,а е основното,което ни води цял живот.Да вземем за пример прословутия роман на Куелю "Алхимикът".Всеки си мисли,че го разбира,но дали го разбира така,както аз?!Там тази тема е засегната доста дълбоко.Да се сетим как пастирчето отиваше да види дъщерята на търговеца и по какъв начин мислеше за нея.Тя играе ролята на катализатора в живота му.Тази,която го отключва към познанието на "Всемирната душа"(както я нарича авторът).Но след срещата с близначето си в оазиса на пустинята,процесът започва да върви много бързо.И така...Какво направи то?Тръгна да търси "личната си легенда" преди да се върне обратно в оазиса.Това е смисълът.Да се свържеш със себе си и да заобичаш себе си първо.

Debora

Усещане за това какво иска някой да каже ми се случва доста често,но предимно с хора,които познавам добре.Знам как разсъждават какви са мотивите им реакциите им.Тук човекът беше непознат виждах го за първи път.Дори не говорим един и същ език.Явно няма да разбера какво се случи тогава.Може и инстинктивно да сме се харесали.Сега след няколко години познанство смея да твърдя че е най лоялният и добър човек ,когото някога сьм познавала.И искрено се възхищавам на силата на характера и волята да продължава напред вьпреки нещастието ,което е сполетяло детето му и рефлектирало него и сьпругата му.

MyHigherSelf

Цитат на: Cvete - Януари 16, 2019, 06:12:08 PM
Цитат на: MyHigherSelf - Януари 16, 2019, 05:11:07 PM
Цитат на: Cvete - Януари 16, 2019, 05:07:10 PM
Честно казано ние постоянно констатирахме съвпаденията и се чудехме как е възможно това.
Отделно, че бяхме изградили толкова силна емоционална или психическа връзка, че посттоянно се засичахме да мислим и правим едни и същи неща.
За това не разбрах как изведнъж реши да прекрати връзката без да изтъкне конкретна причина.

От страх.Мъжката енергия бяга от най-вече от страх поради интензивността на чувствата.И защото си мисли,че не е достатъчно добър за теб и не заслужава това.От там идва страхът да не те нарани.И не осъзнава,че всъщност точно това прави.Там са и детските травми.Най-често от отхвърляне и изоставяне.Ако е слаб или леко изгърбен,задължително има някоя от тях.Възможно е да е атлетичен.Тогава говорим за травма от предателство.Прочети книгата.Ще видиш много неща зс него и за себе си там.Описано е подробно
Това, което пишеш е просто уникално.
Много се ядосвах, че не иска да седне да поговорим и да се разберем като възрастни хора. Вместо това говореше с моята приятелка и негов колега, които от много години правят опити да ни съберат. Пред тях е споделел, че не чувствал достоен за мен, нямало какво да ми предложи. Аз съм била с хубава професия и заплата, имала съм си всичко и съм можела да си намеря някой по-подходящ. Той е хубав едър, силен мъж и аз винаги съм го считала за еталон за професията му, но има известна чувство за малоценност, според мен вследствие проблемните отношения в брака му. Оказа се, че дори партньорите ни са с еднакви недостатъци и по един и същи начин ни се е отразило съжителството с тях.
Наистина сега започнах да разбирам защо се е случило така. Преди си мислех, че е някакъв кармичен урок, който трябва да науча. Трябва да прочета книгата. Много ти благодаря за просветлението.

Сега се сещам и за нещо друго.Възможно е също да има сходни черти в бившите партньори на близнаците.Говоря не само за черти от характера,а и във самия външен вид.Например някоя обща черта от лицето или телосложението,ръст и т.н.Но не е много хубаво да се ровиш там и да се сравняваш,нали ме разбираш... :D Това се случва отново подсъзнателно.Душата си избира това,което прилича на нейното си.Така по лесно се научават уроците от кармичните връзки.И продължават прозренията в главата ми в момента.Както вече казах,работата на близначните души не е да се романтизират и да живеят розов живот.Една от целите им,когато се инкарнират заедно е да спомогнат за всеобщото осъзнаване на планетата.Да помогнат на хората да разберат,че не всеки функционира сам за себе си,а всички сме едно цяло.Нашите мисли и емоции се сливат във вселената и се връщат пак при нас.Планетата е един голям жив организъм,а ние сме нейните клетки.(най-просто казано).Twin-вете правят точно това.Лекуват тези,които са прекалено вглъбени в триизмерния и материален свят и това им пречи да живеят живота си щастливо.И всъщност като започнах тази тема изобщо не знаех,че точно това правя и аз в момента.Пак неосъзнато.Вярваш или не,факт е,че се чувстваш по-добре,когато четеш тук.Аз ти благодаря за това. :) Иначе има много други примери за близначни души сред известните личности.Най-известната такава двойка са семейство Пит-Джоли,които след събирането си почти изоставиха актьорските си кариери и се отдадоха на благотворителни и хуманитарни дейности.Вярно фазата на отделянето дойде късно при тях,но предполагам,че са толкова силни вече,че нямат нужда да са заедно,за да си вършат работата.

Debora

То и това е целта на форума:-).Да срещаш хора ,които имат сходни виждания и преживявания.Да разбираш че не си сам и че има и хора като теб.