Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Проблем с намирането на добра работа!

Започната от Nom, Юни 16, 2015, 08:00:42 PM

« назад - напред »

vava

Център Спектра, аз се обръщам към Поли Петкова или Надежда Малинова. Пия много жълт кантарион с мед, и ям какао на зърна.

Roza

Ще ми се обадят ли за интервю за работа - кандидатствах за работа. Вижда ли се някакъв шанс за мен.

Странен

Цитат на: Roza - Октомври 14, 2018, 11:00:59 PM
Ще ми се обадят ли за интервю за работа - кандидатствах за работа. Вижда ли се някакъв шанс за мен.
Моля, пишете грамотно. Прочетох другата ви тема и виждам, че не пишете грамотно и това не са просто грешки от бързане... Ще ви се обадят за работа, ако сте по старателна ще бъдете назначена.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Nom

И така отдавна не съм писала за работа.
Мечтата  ми е  кариерно израстване, но също така и да имам работа, да се докажа в сфера, в която имам опит, и не толкова. Не гледам другите, този модел на поведение не, @@Phoenix@ интересно ми е какво можеш да кажеш по тази тема, но все пак, кой каквото иска може да сподели.
Не отговарям на лични съобщения!

@PhoeNix@

Не си неграмотна, не си неука, въпроса е търсиш ли в правилната сфера работа? Това ли е нещото, което е за теб? Не мислиш ли,че една преквалификация няма да ти даде повече шансове за развитие? Старателна си, но нещо всеки път пропускаш. Леко разсеяна и леко небрежна в изпълнението на някои задачи. Сякаш не ти е най-любимото, но просто трябва. А при теб просто трябва не работи в твоя полза. Смени си попрището. Така се заключваш.

Цитат на: Nom - Февруари 10, 2019, 10:42:20 PM
И така отдавна не съм писала за работа.
Мечтата  ми е  кариерно израстване, но също така и да имам работа, да се докажа в сфера, в която имам опит, и не толкова. Не гледам другите, този модел на поведение не, @@Phoenix@ интересно ми е какво можеш да кажеш по тази тема, но все пак, кой каквото иска може да сподели.

Nom

как ти се вижда това,че съм магистър по Публична администрация - та търся в обаст Администрация, с над 2 години опит в сферата на преводаческите услуги, преводач на свободна рактика съм и до днес, незнам към какво да се насоча, идеи. Много харесвам тази област.
Не отговарям на лични съобщения!

@PhoeNix@

Отлично. Но все още съм на същото мнение.

Цитат на: Nom - Февруари 12, 2019, 05:30:41 PM
как ти се вижда това,че съм магистър по Публична администрация - та търся в обаст Администрация, с над 2 години опит в сферата на преводаческите услуги, преводач на свободна рактика съм и до днес, незнам към какво да се насоча, идеи. Много харесвам тази област.

Nom

Добре към какво да се насоча, виждаш имам една преквалификация, вече незнам къде да търся. Завършила съм и курс Продавач консултант, машинен инженер, без шофьорска книжка.  Търся не само в обаст Администрация подчертавам не само. Последната ми работа по трудов договор беше и завърши в средата на мрат 2018та и то беше в доста различна сфера, ИТ сферата.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@@Phoenix@ опитвам в не една област и не само Администрация, отчаяна съм, търся работа над 10 години с прекъсване и за съжаление нищо.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Не си взела предвид магията за смърт и не намиране на работа. Само споделям истината.
Не отговарям на лични съобщения!

Tanitka

@Phoenix ,ще те помоля да погледнеш за работа,ще остана ли на това място на което съм?Благодаря предварително

Nom

@Cvete ако искаш може да видиш тази тема, не е нормално това което се случва в момента и много ми тежи всичко, още повече че оя роднина която адски много ме мрази ми поиска смъртта, огата кукла с извинение че го казвам с кола, дрехи, възможности. В тази тема, аз описах тормоза  ми причинен от нея много години. https://ufoport.com/forum/index.php?topic=4560.0
Имам свое хоби, но е много  много трудно.

Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@Калинка както казах в темата за гледане на кафе, ще ти пиша тук.
Благодаря за тълкуването на чашките,  ако искаш можеш да прочетеш от край до край тази тема, както и другата която ти казах днес, именно чрез ходжа беше направено всичко това, а и самата аз съм ясновидец, но дурга ми е мисълта веднъж направено нещо такова  променя хората, дори и селд като е развалено, магия са смърт, тежко заболяване, ненамиране на работа оставя следи, човек се роменя и може би много трудно може дори и след развалянето отй да бъде същия както преди да се направи всичко това.
Не отговарям на лични съобщения!

Калинка

Цитат на: Nom - Февруари 18, 2019, 07:53:29 PM
@Калинка както казах в темата за гледане на кафе, ще ти пиша тук.
Благодаря за тълкуването на чашките,  ако искаш можеш да прочетеш от край до край тази тема, както и другата която ти казах днес, именно чрез ходжа беше направено всичко това, а и самата аз съм ясновидец, но дурга ми е мисълта веднъж направено нещо такова  променя хората, дори и селд като е развалено, магия са смърт, тежко заболяване, ненамиране на работа оставя следи, човек се роменя и може би много трудно може дори и след развалянето отй да бъде същия както преди да се направи всичко това.
добре аз ще се постарая за нещо. Няма да ти кажа какво е то но само искам ако си намериш работа да ми го кажеш.. Бих искала да ти кажа че ако ти се отдалечиш от братовчедка си в смисъл да заминеш някаде далеч да не знае тя каде си ти ще си по добре. Не знам дали усещаш някаква тежест и също така да нямаш настроение за нищо или без причина да се чувстваш уморена и да не знаеш защо. Случило ли ти се е да кажеш нищо не съм правила а се чувствам уморена.. Или усещала ли си до сега болки на корема и на матката ляво или дасно.? Извинявай че говоря така но съм се научила да говоря открито. И не знам защо го мисля това но казали ли са ти че няма да можеш да имаш деца?  Не знам дали е така. И пак извинявай че ти го пиша всичко това

Калинка

Цитат на: Калинка - Февруари 18, 2019, 10:20:17 PM
Цитат на: Nom - Февруари 18, 2019, 07:53:29 PM
@Калинка както казах в темата за гледане на кафе, ще ти пиша тук.
Благодаря за тълкуването на чашките,  ако искаш можеш да прочетеш от край до край тази тема, както и другата която ти казах днес, именно чрез ходжа беше направено всичко това, а и самата аз съм ясновидец, но дурга ми е мисълта веднъж направено нещо такова  променя хората, дори и селд като е развалено, магия са смърт, тежко заболяване, ненамиране на работа оставя следи, човек се роменя и може би много трудно може дори и след развалянето отй да бъде същия както преди да се направи всичко това.
добре аз ще се постарая за нещо. Няма да ти кажа какво е то но само искам ако си намериш работа да ми го кажеш.. Бих искала да ти кажа че ако ти се отдалечиш от братовчедка си в смисъл да заминеш някаде далеч да не знае тя каде си ти ще си по добре. Не знам дали усещаш някаква тежест и също така да нямаш настроение за нищо или без причина да се чувстваш уморена и да не знаеш защо. Случило ли ти се е да кажеш нищо не съм правила а се чувствам уморена.. Или усещала ли си до сега болки на корема и на матката ляво или дясно.? Извинявай че говоря така но съм се научила да говоря открито. И не знам защо го мисля това но казали ли са ти че няма да можеш да имаш деца? За добро и лошо направи си изследвания ако не си направила. Нужно е да знаеш. Не знам дали е така. И пак извинявай че ти го пиша всичко това