Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Activis

Ами на 9-ти вечерта получи инсулта. Положението е много зле. Въпрос на часове и дни да се случи най- лошото....

Калинка

Цитат на: Activis - Февруари 17, 2019, 10:53:24 PM
Ами на 9-ти вечертаполучи инсулта. Положението е много зле. Въпрос на часове и дни да се случи най- лошото....
значи след 3-ти е било разболяването и а чашата ти го показа че някой ще се разболее. Не исках да го кажа това но маи ще се случи най лошото ☹️ дано бог да е със нея и да и помогне да оздравее. Защото за бог няма невъзможни неща. Ще се помоля за нея.

Activis

Важното е да не се мъчи. Дядо почина преди няколко месеца, а тя си отива при него. На същото легло, където беше и той...Тъжно ми е, но го знам. Днес като бях при нея усетих. Усетих, че душата се бори да отлети. Усетих стененето й... Изчакаме да я видя, ще изчака най- вероятно да мине интервенцията ми и ще отлети към светлината...

Калинка

Цитат на: Activis - Февруари 17, 2019, 11:07:48 PM
Важното е да не се мъчи. Дядо починя преди няколко месеца, а тя си отива при него. На същото легло, където беше и той...Тъжно ми е, но го знам. Днес като бях при нея усетих. Усетих, че душата се бори да отлети. Усетих стененето й... Изчакаме да я видя, ще изчака най- вероятно да мине интервенцията ми и ще отлети към светлината...
усещам че ти много я обичаш и ще те боли много ако я загубиш както те заболя и за дядо ти

Activis

Да, но такъв е живота за съжаление. Идва момент, в който започваш да губиш близки хора... Каквото реши съдбата...

Калинка

Цитат на: Activis - Февруари 17, 2019, 11:15:57 PM
Да, но такъв е живота за съжаление. Идва момент, в който започваш да губиш близки хора... Каквото реши съдбата...
да така е прав си!


mozila


Калинка

Цитат на: mozila - Февруари 17, 2019, 11:28:24 PM
Не.. чакам обаждане от няколко места..
може ли да знам от кога чакаш

mozila


Калинка

Цитат на: mozila - Февруари 17, 2019, 11:47:48 PM
От около месец
надявам се да стане така да ти се обадят защото зли очи те преследват и не ти желаят доброто не искат да ти върви в нищо. А ти в момента имаш ли някакви трудности

mozila

Благодаря ти... :) Трудности освен с работата и  с комуникацията с един мъж...

Калинка

Цитат на: mozila - Февруари 17, 2019, 11:59:35 PM
Благодаря ти... :) Трудности освен с работата и  с комуникацията с един мъж...
а да не би той да ти желае злото

Nom

@Калинка аз с позволявам да ти оставя една тема, в която съм описала, кой и защо е тормози  мого години https://ufoport.com/forum/index.php?topic=4560.0


За да не спамя,в тази.
Не отговарям на лични съобщения!

Калинка

@Nom  прочетох проблема ти и е ясно че тя ти направи на теб и на семейството ти повече от една магия. Тези магий грабва да бъдат развалени за да ви върви. Знам какво е да страдаш от това нещо. Потърси човек който разваля магий но да не е ходжа защото ходжата ги прави. На нас бяха направени 7 магий от една жена а мен баба ми ме проклина защото бях момиче и аз сега имам проблем със сухожилийте във краката и ръцете трябва да ги подсиля и както ти казах запознах се с онзи човек който разваля магий и той много ни помогна. Платихме му разбира се но сме видели голяма разлика и аз сега съм почнала да ходя на гимнастика за да си подсиля сухожилийте
https://www.facebook.com/profile.php?id=100027215892696 този е моят линк от фейсбук. Ако имаш фейсбук и ако желаеш да се сприятелим там можеш да ми испратиш покана но само че ще трябва да ме уведомиш за да знам че си ти и да те приема. Наистина искам да ти помогна