Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Nom

@danielasa за заплащането няма как да кажа нищо, но от тези букви който сама сте изброили трябва да се пазите, а и тези жени ги показва и  чашата  Ви. Ти ще трябва да помогнеш на човек с буква Н. но оределено  в рабтата има жена които създават проблеми , не само и на теб.
Не отговарям на лични съобщения!

Калинка

@Wisteria тревожиш се за някакви пари ли? Караници виждам и трудности ако ги имаш сега трудностите ще ги преминеш лека по лека само доверие да имаш. Трудностите са за силните хора а можеби не ги имаш сега но ще ги  имаш по късно  силна жена си и знаеш да се бориш кон виждам а аз конят го имам за добър знак поне така ми казва инстинкта това не е лошо животно. А преминала ли си някаква болест ти или някой от близките ти или сега някой да е болен

Wisteria

@Калинка , караници  е силно казано. Трудности, спорове на работата може би да. Постоянно :).  И болести сме преживявали вкъщи- дано не се върнат отново!
Нещо в любовната сфера да виждаш ;)?

Цитат на: Калинка - Февруари 17, 2019, 01:44:34 AM
@Wisteria тревожиш се за някакви пари ли? Караници виждам и трудности ако ги имаш сега трудностите ще ги преминеш лека по лека само доверие да имаш. Трудностите са за силните хора а можеби не ги имаш сега но ще ги  имаш по късно  силна жена си и знаеш да се бориш кон виждам а аз конят го имам за добър знак поне така ми казва инстинкта това не е лошо животно. А преминала ли си някаква болест ти или някой от близките ти или сега някой да е болен

Калинка

@Wisteria в момента на теб харесва ли ти някой или грешно мисля

Wisteria


Калинка

@Wisteria но поради някаква причина не можеш да си с него

Wisteria

По- скоро се чудя  той какво си мисли. Загадка ми е.

Иначе аз често си обръщам чашката за кафе. Но обикновено виждам супер много хора в нея и не мога да отделя същественото от маловажното. Поне и аз виждам караниците. Знаеш ли как ги виждам- като фуния, излизаща от устата на нечие лице в профил.

Nom

@Kалинка в тази тема има две мой  чашки, знам че утайката е малко, а и рядко ия такова кафе. Дали може да ги погледнеш, ще се радвам.

http://prikachi.com/images/720/9506720W.jpg

http://prikachi.com/images/722/9506722x.jpg
Не отговарям на лични съобщения!

Калинка

@Wisteria а ти общуваш с него от работното място ли е той

Wisteria


Enona

@Калинка ще може ли да погледнете и моята чаша? Ако имате време и желание, разбира се. На страница 93 е. Просто се вижда едно голямо сърце, та ми стана интересно.

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Enona

Цитат на: Nom - Февруари 17, 2019, 12:01:46 PM
@Enona пак ли страсти по съседа надушвам.
☺ Е те близо 2 години не са и спирали. Утихват или се засилват, но никога не изчезват

Wisteria

@Nom , в твоята чаша виждам едно доволно човече, най- вероятно си ти, и една ясно оформена риба над главата ти. Предполгам това са пари и успехи в работата.

Калинка

Цитат на: Wisteria - Февруари 17, 2019, 11:59:40 AM
@Калинка - Не е от работно място.

Цитат на: Калинка - Февруари 17, 2019, 11:56:19 AM
@Wisteria а ти общуваш с него от работното място ли е той
@Wisteria ако общуваш с него от това как се държи с  тебе ще разбереш дали те харесва и наи вече от погледа му