Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Nom

@Калинка ще ти пиша в моя тема за работата,  която съм ти посочила за да не спамя тук.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis


mirela

Здравей @Activis понеже ме дърпа да гледам на кафе реших да се пробвам да кажа какво виждам за твоята чаша, виждам една жена която не е много добре незнам може да е приятелка или майка ти, виждам и кон ще получиш някаква новина от твой близък приятел който май има нужда от теб. Това е от мен, но нека го погледне човек който разбира повече. Забравих да кажа че тази жена е близка до сърцето ти,  имаш и кустернурка това което искаш да стане ще  стане но се иска търпение. Ще се радвам ако ми кажеш дали съм познала нещо.

Activis

Днес е погребението на баба ми.. Искам едно момиче, но да трябва търпение  към нея. Помагам на приятел. Благодаря за тълкуването

mirela

Цитат на: Activis - Февруари 19, 2019, 11:35:37 AM
Днес е погребението на баба ми.. Искам едно момиче, но да трябва търпение  към нея. Помагам на приятел. Благодаря за тълкуването
радвам се че съм познала, моите съболезнования за баба ти, и търпение за това момиче.

Betyy


Nom

Чашките по този начин с пътя който си посочила от компютъра ти, никой няма да ги види, само ти. Използвай линка както останалите са качвали чашки, но не и директно от компютъра ти, както си направила. Давам ти пример с чашката на @mozila от 15.02
Не отговарям на лични съобщения!

Betyy

@Nom мисля,че ги редактирах. Сега виждат ли се?

Nom

Да, ще се опитам поп късно да я разтълкувам.
Не отговарям на лични съобщения!

Калинка


Nom

@Betyy чашката вещае хубави събития, като в бъдеще ако планираш брак той ще се осъществи, както и бременност и раждане на дете. Трябва да си внимателна и да пазиш плановете си от зли очи, който искат да попречат на щастието ти. Успехи в работата виждам, ако имаш такава, но като цяло чашата е хубава.
Не отговарям на лични съобщения!

Betyy

:@Nom в момента нямам нито приятел,нито работа :( , но силно се надявам да сте познала и това да стане в бъдеще!
Много Ви благодаря, дай Боже всекиму :)



Калинка

Цитат на: Activis - Февруари 19, 2019, 11:35:37 AM
Днес е погребението на баба ми.. Искам едно момиче, но да трябва търпение  към нея. Помагам на приятел. Благодаря за тълкуването
мойте съболезнования @Activis баба ти е щастлива защото отиде при човекът който обичаше и оважаваше. Това е дядо ти. Знам че ти е трудно да не ти е мъчно но помисли си че тя не би желала да те види така тя искаше и още иска да си щастлив и да се смееш винаги