Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 PM

« назад - напред »

Activis

Аз знам, че душата и искаше при дядо. Те и в реалността, бяха неразделни. От както си ги помня си двамата. И сега е щастлива и спокойна. Лошото, че е като си отида на село, няма кой да ме посрещне, да ме изпрати... Чувството е неописуемо. Те остават завинаги в сърцето ми!
И ние ще поемем па този път, кагато му дойде времето.
Такива момети отключват доста неща.. Насъбра ми се много за последната половин година..

Калинка

Цитат на: Activis - Февруари 19, 2019, 05:29:06 PM
Аз знам, че душата и искаше при дядо. Те и в реалността, бяха неразделни. От както си ги помня си двамата. И сега е щастлива и спокойна. Лошото, че е като си отида на село, няма кой да ме посрещне, да ме изпрати... Чувството е неописуемо. Те остават завинаги в сърцето ми!
И ние ще поемем па този път, кагато му дойде времето.
Такива момети отключват доста неща.. Насъбра ми се много за последната половин година..
разбирам те и аз съм загубила баба си. Относно теб имай търпение и всичко ще се оправи всеки ден е един нов ден и позитивното мислене винаги помага затова не се спирай да мислиш позитивно.

Nom

@mirela имам чувството че около теб има зли очи, имаш някакви планове за в бъдеще, но има хора които като че ли искат да ти попречат. Предстои ти пътуване, трябва да се азиш, да пазиш плановете си за да не се сблъскаш с материални затруднения. Близско, и развлекателно пътуване, предстои. Ти самата си добронамерена по характер, отзивчива. Чашата ти казва,че ще имаш успехи,  но не бива да роявяваш неайство, за да не изпиташ материални затруднения.
Не отговарям на лични съобщения!

mirela

Цитат на: Nom - Февруари 19, 2019, 06:17:06 PM
@mirela имам чувството че около теб има зли очи, имаш някакви планове за в бъдеще, но има хора които като че ли искат да ти попречат. Предстои ти пътуване, трябва да се азиш, да пазиш плановете си за да не се сблъскаш с материални затруднения. Близско, и развлекателно пътуване, предстои. Ти самата си добронамерена по характер, отзивчива. Чашата ти казва,че ще имаш успехи,  но не бива да роявяваш неайство, за да не изпиташ материални затруднения.
. Благодаря ти много за отговора.

Калинка

@Nom би ли погледнала и моята чаша на 98 страница

Nom

Да,  много кафе се лее тия дни.
Добродушна личност, трябва да се пазиш от зли очи, и да не подхождаш с нехайство към живота, за да не си докараш материални затруднения. Предстои ти интересно служебно пътуване. Успехив работата ввиждам, но бъди предпазлива. Успехи в работата. Пази се от съмнителни хора в работата и изобщо.Това за  @Калинка.
Не отговарям на лични съобщения!

Калинка

Цитат на: Nom - Февруари 19, 2019, 08:02:02 PM
Да,  много кафе се лее тия дни.
Добродушна личност, трябва да се пазиш от зли очи, и да не подхождаш с нехайство към живота, за да не си докараш материални затруднения. Предстои ти интересно служебно пътуване. Успехив работата ввиждам, но бъди предпазлива. Успехи в работата. Пази се от съмнителни хора в работата и изобщо.Това за  @Калинка.
добре  @Nom благодаря ти

Мисионер

А моята чашка, какво показва? Това е какао? Нали може да се гледа на какао? Аз просто не пия кафе...

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Nom

И така @ufo100 в тази чашка виждам успехи, с това с което се занимаваш , както и успехи в любовта. Утайката от какао е хубава и ясна, показва,че твой приятел, ще има нужда от твоята помощ,  и тя трябва да му я дадеш. Възможно е в бъдеще да имаш още едно дете. Възможно си пречки по пътя към успеха ти, но ти бързо ще ги преодолееш и преминеш. Фиансово благополучие.
Не отговарям на лични съобщения!

mozila

Здравей! @Nom  би ли погледнала и моята чашка ако имаш време..  знам, че не е ден за качване на снимки... но ми се стори се много интересна, аз виждам пръстен... Благодаря ти :-*

http://prikachi.com/images.php?images/905/9508905z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/906/9508906N.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/907/9508907Y.jpg

Nom

@mozila трябва да се пазиш, защото около теб има зли очи, хора, може би жена която иска да ти отмъкне любовта на живота. Планираш брак, успехи в любовта иа в чашата, най вероятно от срещната страна ще ти предложи брак. Правите планове за  сватба, чашата казва че ще имате подобряване на материалното положение и двамата.
Не отговарям на лични съобщения!

Мариана

Здравейте ще погледнете ли и моята чаша.Благодаря!

Nom

@Мариана ти си човек с добро и  отзивчиво сърце, привличаш положителното, към себе си.
Има хора около теб, който ти завиждат за това което си постигнала, зли очи има около теб.
Но има хора около теб, който ще те омолят за помощ, а ти трябва да прецениш дали да им я дадеш.
Възможно е скорошно пътуване, по скоро увлекателно.
Имаш склонност към разхищения,  пази това което имаш, и недей да бъдеш безгрижна, защото са
възможни материални затруднения. Като че ли  водиш монотонен живот.

Не отговарям на лични съобщения!

Мариана

Цитат на: Nom - Февруари 22, 2019, 03:37:34 PM
@Мариана ти си човек с добро и  отзивчиво сърце, привличаш положителното, към себе си.
Има хора около теб, който ти завиждат за това което си постигнала, зли очи има около теб.
Но има хора около теб, който ще те омолят за помощ, а ти трябва да прецениш дали да им я дадеш.
Възможно е скорошно пътуване, по скоро увлекателно.
Имаш склонност към разхищения,  пази това което имаш, и недей да бъдеш безгрижна, защото са
възможни материални затруднения. Като че ли  водиш монотонен живот.
Благодаря много.