Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Имам нужда от помощ

Започната от В.Стоянова, Януари 18, 2017, 08:52:29 PM

« назад - напред »

В.Стоянова

Здравейте,имам нужда от помощ за разгадаването за истината.Реших да гледам на себе си с картите,дали ще взема изпита по кормуване третия път.Днес ме скъсаха за втори път.Отново влязох в насрещно движение.Първата карта,която изтеглих,беше че има около мен нещастно влюбен мъж.Свързвам го с инструктора ми.Останалите ми показаха,че имам зъл враг и предварителен заговор.В миналото ми излезе,че имам загуба на пари и някаква влюбена жена,която е свързана с тази история.Миналото приемам времето,което е изминало от започването на шофьорските курсове.Тази жена свързах с жената,която ми водеше теорията и записва датите за изпитите.Трудно ми е да разгадая обаче дали те с инструктора ми са влюбени един в друг,дали инструктора ми е влюбен в мен и правят заговор за да бъда скъсана и да ме вижда още известно време, или те двамата са влюбени в парите и искат да печелят още "мръсни" пари.Заговора си излезе между тях,но с какво е свързан?Настроили са сигурно изпитвача да ме подведе...
В бъдеще картите ми показаха,че ще имам изненада и дългоочаквана вест.Ще ми помогне мъж,по-голям от мен.Но и някаква тъга излезе.Дали инструктора ще е този ,който ще тъжи или аз ,не знам...
Изрично му казах,че не искам да карам първа,защото това ме притеснява.Първия път отново бях първа и ме скъсаха.Макар,че ми обеща да не съм първа,мисля че са се наговорили с изпитвача,и отново карах първа.Другото което е,инструктора знае,че се притеснявам на кръгово движение.Знаел е маршрута предварително и е очаквал да сгафя на кръговото.Аз обаче още в самото начало бях скъсана,на 10тата минута.Прехвърлих се на задната седалка и инструктора се качи да кара.Минахме после през кръговото.Когато изпитвача слезе,инструктора ми каза ,че това ми е бил маршрута.Сега като се замислям,инструктора си е мислил,че ще сгафя на кръговото и затова са се наговорили да минем оттам,но аз се издъних по-рано.Заговор ли е това?Моля за помощ..
Не отговарям на лични съобщения !

Newport

Защо да е заговор? След като не можеш да минеш през кръгово по време на изпит с учебен автомобил, как би минала кръкого с цивилен автомобил? Правилно е да не се дава шофьорска книжка на не добре обучени шофьори, не готови да излезнат на пътя. Практикуват повече и ще успееш следващият път. Не забравяй, че по-важното е ти самата да си уверена на пътя, отколкото представянето ти пред изпитващия.

В.Стоянова

Предполагам,че е заговор....не знам....Отново първа,а и маршрут по който не бях минавала изобщо с кръгово.Някой който гледа може да ми помогне с отговора.
Не отговарям на лични съобщения !

Nom

Според мен е заговор,  вие сте добре подготвена и можете да  се справите, това което картите са Ви показали е абсолютната реалност, вие ще тъжите заради невзетия изпит , дспоред мен жента от теорията на изпита Ви има нещо общо с вашия инструктур и е възможно да са се наговорили Вас да  скъсат , и именно някъдетук се крие и злият враг от картите. Не се явявайте повече при този човек, може би жената от теорията Ви е врат , може би тя е усетила нещо ако той наистина е влюбен във Вас , а тя не иска да го допусне до Вас и го кара да Ви къса за пореден път. Нещо такова усещам. Не се явявайте повече при този човек, ако трябва започнете курсовете на ново , в друга фирма.
Не отговарям на лични съобщения!

В.Стоянова

Цитат на: dados - Януари 19, 2017, 11:00:52 AM
Според мен е заговор,  вие сте добре подготвена и можете да  се справите, това което картите са Ви показали е абсолютната реалност, вие ще тъжите заради невзетия изпит , дспоред мен жента от теорията на изпита Ви има нещо общо с вашия инструктур и е възможно да са се наговорили Вас да  скъсат , и именно някъдетук се крие и злият враг от картите. Не се явявайте повече при този човек, може би жената от теорията Ви е врат , може би тя е усетила нещо ако той наистина е влюбен във Вас , а тя не иска да го допусне до Вас и го кара да Ви къса за пореден път. Нещо такова усещам. Не се явявайте повече при този човек, ако трябва започнете курсовете на ново , в друга фирма.
Не е толкова лесно обаче за мен да започна наново курсовете при друг инструктор.Въпроса е там,че в момента нямам необходимите парични средства,за да го  направя.С него вчера се разбрахме да му платя необходимата сума по-късно.До средата на другия месец,дори може и на части макар и след изпита.Вчера на мъжа ми нищо не му казах че съм скъсана за пореден път.Ще се ядоса много.Знам го.Той се ядоса първия път,да не говором за втория.Казах му че съм се отказала заради лошото време и снега по пътя и сега чакаме нова дата за изпит.
За изпит бяхме 8 човека в залата.Само аз бях от този учебен център.Единствена от колектива курсисти,които сме при въпросния инструктор.Другите бяха с техните инструктори.Аз добре се справям...Подготвена съм,но инструктора явно знае какво ще ме притесни.Първа кола,която се явява,и кръгово движение.Ако картите и интуицуята ми,ме водят правилно...третия път ще им докажа на него и на изпитвача,че няма как да си правят шега с мен и че мога да ги "надвия".Няма да ме притеснят вече и първо явяване и маршрут.Ще им го докажа...
Не отговарям на лични съобщения !

Nom

Трябва да сме силни пред дилемите на живота,  а сме жени В.Стоянова недабравяйте женската си природа така че смело, и жените могат да са шофьори и то какви  ::)
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Това ми напомня на изпита по Висша математика 2 като студентка, взех го в 4 курс след като си смених преподавателя .Вярвам във вашия успех и сте близо.
Не отговарям на лични съобщения!

В.Стоянова

Отново моля за помощ хората,които могат да видят какво се случва.Заговор ли е?     Благодаря на Дадос, за оказаното съдействие☺!
Не отговарям на лични съобщения !

Странен

Цитат на: В.Стоянова - Януари 19, 2017, 07:33:40 PM
Отново моля за помощ хората,които могат да видят какво се случва.Заговор ли е?     Благодаря на Дадос, за оказаното съдействие☺!
Внимавайте през следващата седмица се пада предшествие пред Вас. Може да се избегне...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

В.Стоянова

Цитат на: Странен - Януари 19, 2017, 07:49:46 PM
Цитат на: В.Стоянова - Януари 19, 2017, 07:33:40 PM
Отново моля за помощ хората,които могат да видят какво се случва.Заговор ли е?     Благодаря на Дадос, за оказаното съдействие☺!
За какво става въпрос Странен?Моля да ми изясните!
Внимавайте през следващата седмица се пада предшествие пред Вас. Може да се избегне...
Не отговарям на лични съобщения !

В.Стоянова

Сега си мисля дали да не споделя на колежката ми за случая и не й кажа да се обади на инструктора,при който тя е карала курсовете,за да разбера как стоят нещата със заплащането и допълнителните часове.Тя ще пази тайна,сигурна съм.Мога да й имам пълно доверие.Трябва мисля да сменя фирмата.
Не отговарям на лични съобщения !

mail_11

Странен, имам нужда от помощ за здравето ми.
Винаги давате правилни съвети. В края на месеца ми предстои процедура.ю
Опитах се да обясня на компетентните специалисти проблем, обаче не се получи, това което съм чувствала преди година и половина....
Аз си мисля,че не е направено всичко за здравето ми и трябват още изследвания ? Моята интуиция и Картика ми дадоха същинското име на проблема . Вярно ли е насочена интуицията ми? Знам,че не се очаква от вас компетентно мнение, просто чисто интуитивно - това, което мисля за здравето - въобразявам ли си го или наистина съществува проблема?

Странен

Цитат на: mail_11 - Януари 19, 2017, 09:01:12 PM
Странен, имам нужда от помощ за здравето ми.
Винаги давате правилни съвети. В края на месеца ми предстои процедура.ю
Опитах се да обясня на компетентните специалисти проблем, обаче не се получи, това което съм чувствала преди година и половина....
Аз си мисля,че не е направено всичко за здравето ми и трябват още изследвания ? Моята интуиция и Картика ми дадоха същинското име на проблема . Вярно ли е насочена интуицията ми? Знам,че не се очаква от вас компетентно мнение, просто чисто интуитивно - това, което мисля за здравето - въобразявам ли си го или наистина съществува проблема?
Знаете че не обичам да давам съвети за здравето. Вие не си навивайте на пръста разни неща, ще ви помогнат, така или иначе скоро проблема ще е минало.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

mail_11

Странен, благодаря за съвета. Знам,че не обичате. Казвате, проблема ще е минало....но в учебниците пише друго....
Радвам се ако стане така,Вие написахте,че ще имам и второ дете. Да обаче специалистите не ми препоръчват да имам. Тук логиката и теорията се сблъскват със останалото. Не знам къде е истината. Ще спра да мисля, защото явно няма да я намеря.

Странен

Цитат на: mail_11 - Януари 19, 2017, 09:12:08 PM
Странен, благодаря за съвета. Знам,че не обичате. Казвате, проблема ще е минало....но в учебниците пише друго....
Радвам се ако стане така,Вие написахте,че ще имам и второ дете. Да обаче специалистите не ми препоръчват да имам. Тук логиката и теорията се сблъскват със останалото. Не знам къде е истината. Ще спра да мисля, защото явно няма да я намеря.
Всичко ще отмине, до  другата година ще се оправят нещата, всички сме хора всички можем да сбъркаме... Вие решете на кого да се доверите...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог