Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Бившият ми приятел ме тормози!

Започната от Nom, Февруари 16, 2017, 07:35:24 PM

« назад - напред »

Nom

Мили приятели, ще Ви разкажа какво се случва -имам нова връзка , от 7 месеца, много го обичам и сме една зодия, има една тема за това и няма да се впустам в подробности.  Имах връзк с човек,  имена няма да споменавам, вече е без родители, прибра един негов съученик от улицата , който е бил замесван в лихварство, наркотици, спал е  по входове , и една ужасна история, която ще разказва с най малките детайли. Връзката ни беше от студенти поне 9-10 години, като той се уреди на добро място за работа чрез майка си. Знае че имам друг, не го обича и ме излъга с много пари, обаче този човек какво да правя и аз незнам защото звъни ми от скрити номера, чужди номера, прави ми прозвънявания по няколко пъти на друг мой телефон - аз имам 2 мобилни,  дал ми е номера на мъж, бил говорил с някакъв,  аз да съм ами платена. Дано ме разберете в какъв смисъл, а когато му се обадих , се оказва че и крие номера, но пордължава, идва в едно кафе близо до в къщи само и само за да ме види. Сега и това, продължава, аз не искам да го виждам, нито да имам нещо общо но той продължава. Обръщам се към Вас, поста ми стана дълъг за това ще Ви пиша в следващите.  Пак ще ми звънне знам го.  :(
Не отговарям на лични съобщения!

kika

Като за начало по дай жалба в полицията. Смени си номера , а междувременно записвай всички разговоли. Ако нямаш опция на телефона има много приложения за теглене.
Не причинявайте на другите това, което не искате на вас да ви се случи!

Nom

Същия човек, кото вчера ми писа смс за едни неприятни неща, тоест аз да съм му платеа - в истинския смисъл на думата казвам всичко,  пак ми звъня току що, защото другият чийто номер е скрит му е дал оя. Искал да си поговорим, не и с мен. :-\
Ясновидец не  се ядосва защото, последствията са непредвидени, а това вече стана  8)
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Странен тази тема може  да се изтрие.
Не отговарям на лични съобщения!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: Dados - Февруари 17, 2017, 11:07:58 AM
Същия човек, кото вчера ми писа смс за едни неприятни неща, тоест аз да съм му платеа - в истинския смисъл на думата казвам всичко,  пак ми звъня току що, защото другият чийто номер е скрит му е дал оя. Искал да си поговорим, не и с мен. :-\
Ясновидец не  се ядосва защото, последствията са непредвидени, а това вече стана  8)
:)) А защо да не се ядосва ясновидец..виж ако беше казала маг да се съглася:)
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Днес той се свърза отново ,но нямам желание да разговаря с него, не чувствам нищо към него, не го чувствам като тормоз. Не мога да разбере това какво означава.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Не ме е забравил, знам го, но не мога. Миналото ме преследва.
Не отговарям на лични съобщения!

Phoenix

Аз още не съм се определила с точност, но май като гледам съм си Маг, щото като ме ядосат, наказвам.... ама без да го осъзнавам, разбира се...
Скъпа Додос, господина ще спре да те тормози. Ще ядоса някой неопитен Маг и може да си получи урока. Прави се на много наперен, а всъщност е невероятен страхливец. Постъпките са му долни и присъщи за дребна душица, без грам чувство за самосъхранение.... Във Вселената нищо не остава ненаказано.
Не отговарям на лични съобщения.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Чакай сега..Магове не са Темида.Точно обратното е за да си Маг трябва да си над нещата и дребните житейски проблеми да ги подминаваш с насмешка
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Иначе си права млади те търсещи магове се докаЗват и по последния начин
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Направиш ли лошо то ти се връща. Всеки рано или късно, получава това което заслужава.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Тоьи човек ми прати чаалга клип с смс, какво да напраея, не го обичам, лъга ме много!
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Аз не харесвам този човек, той ме лъга, много. СТудентска любов, но аз не го искам да себе си, нищо не чувствам към него,  нищо. Ама нищо, Искам той да разбере, ,че не го обичам, направо го мразя. Звъни ми търси ме, прави всички опити да ме върне, но аз не. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Сътрунта ми звънна - Здрасти, исках да видя какво правиш, след това аз му затворих, на  второто  прозвъняване също.  Страх ме е че идва до в къщи в еднокафене на 2 крачки от вратата, и прави опити да ме види. Аз не го обичам, просто го чувствам, отдавна нямам чувства към Н.К, не съжалявам че е сирак - бог да ги прости родителите му. Но вече се чудя какво да направя, просто не искам да ме търси. Страх ме, е че ще намери начин да ме търси и като му блокирам номерата, той не иска да разбере, че нямам чувства и всичко е свършило.
Не отговарям на лични съобщения!