Автор Тема: Какво означава държанието му ?  (Прочетена 938 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Гадател
  • Публикации: 161
Какво означава държанието му ?
« -: Юни 17, 2017, 04:54:53 pm »
Мъжът, за които съм разказвала, бившите ми, не ме търсил от седмици. Два пъти му писах, но той не отговори нищо. Не спирам да мисля за него -не минава ден да не се сетя, а съм много заета като цяло, обаче мисълта за него винаги е в главата ми.
Какво се опитва да каже с това?
Защо прави опити да се връща в живота ми и после изчезва ?

Активен Dados

• Шаман
  • Публикации: 4088
Re: Какво означава държанието му ?
« Отговор #1 -: Юни 17, 2017, 06:06:39 pm »
Съветвам Ви не правете опити да го търсите, съдбата си знае работата, чувствам че все повече се отдалечава от Вас , на моменти се пораждат някакви чувства, повече се опитва да Ви забрави. Опитва се да мисли за Вас. А Ви ене спирате и точно този човек Ви е фикс идея, не го търсете, времето ще  покаже.
https://ufoport.com/

Не отговарям на лични съобщения!

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Гадател
« Отговор #2 -: Юни 17, 2017, 06:52:16 pm »
Точно когато аз спра да мисля за него и се отдалеча, той се появява. Дори, когато съм с друг мъж, той винаги пак започва да ме търси. После се случва обратното, аз пак започвам да мисля за него, той изчезва. Един непрестанен кръговрат.
Какво с случва - все едно е някаква карма , не разбирам ?

Активен Dados

• Шаман
  • Публикации: 4088
« Отговор #3 -: Юни 17, 2017, 06:57:43 pm »
На същото ми прилича - кармична връзка.
https://ufoport.com/

Не отговарям на лични съобщения!

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Гадател
« Отговор #4 -: Юни 17, 2017, 07:03:12 pm »
Ние и двамата знаем, че това не е обикновена връзка. Понякога си мисля " не те обичам, не теб, обичам душата ти ...." което е пълна лудост, защото той е един ужасен характер. Но когато си помисля това на секундата ми се доплаква. Не знам какво да правя, толкова силно ми липсва..

Неактивен Phoenix

• Мъдрец
  • Публикации: 493
  • Не отговарям на лични съобщения.
« Отговор #5 -: Юни 18, 2017, 12:18:22 am »
СПОМНИ СИ. ВТОРИ ПЪТ ГО ПИША ТОВА. ДУШИТЕ ВИ СЕ ОБИЧАТ, РАЗВИЙ СЕТИВАТА СИ, ЩЕ ПРЕЖИВЕЕШ ГОЛЯМА ЛИЧНОСТНА ПРОМЯНА. ЩЕ ОТКРИЕШ ОТГОВОРА ЗА ВРЪЗКАТА ТИ С ТОЗИ МЪЖ, ИМАТЕ ОБЩО МИНАЛО ОТ ПРЕДИШНИ ЖИВОТИ.
Не отговарям на лични съобщения.

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Гадател
« Отговор #6 -: Юни 18, 2017, 08:14:05 am »
СПОМНИ СИ. ВТОРИ ПЪТ ГО ПИША ТОВА. ДУШИТЕ ВИ СЕ ОБИЧАТ, РАЗВИЙ СЕТИВАТА СИ, ЩЕ ПРЕЖИВЕЕШ ГОЛЯМА ЛИЧНОСТНА ПРОМЯНА. ЩЕ ОТКРИЕШ ОТГОВОРА ЗА ВРЪЗКАТА ТИ С ТОЗИ МЪЖ, ИМАТЕ ОБЩО МИНАЛО ОТ ПРЕДИШНИ ЖИВОТИ.
Не знам как да развия сетивата си, нямам около себе си човек да ми покаже. Знам какво означава, дори последната прочетена книга е именно на тази тема. Имам позната, която може да прави рвгресии, при нея съм си правила констелация. Това е еднократно действие и пак няма да развия сетивата си. Какво препоръчвате ? Аз трябва да намеря какви ме свързва с мъжа,който описвам - не намирам покой, мисля, че това ще ми пречи да вървя напред.

Неактивен Phoenix

• Мъдрец
« Отговор #7 -: Юни 18, 2017, 08:23:12 am »
Да. Няма да те остави, защото отношенията са ви кармични и са до такава степен обтегнати,че е времето да се разплете. Т.е. реално той те е оставил,но душите ви не са се пуснали.Направи регресия, но смятам,че след време ще си спомниш всичко сама без чужда помощ. също съм на мнение,че съвсем скоро ще успееш да усетиш и сетивата си. Аз също нямах никого до себе си да ми помага,но почнах.

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Гадател
« Отговор #8 -: Юни 18, 2017, 04:52:07 pm »
Да. Няма да те остави, защото отношенията са ви кармични и са до такава степен обтегнати,че е времето да се разплете. Т.е. реално той те е оставил,но душите ви не са се пуснали.Направи регресия, но смятам,че след време ще си спомниш всичко сама без чужда помощ. също съм на мнение,че съвсем скоро ще успееш да усетиш и сетивата си. Аз също нямах никого до себе си да ми помага,но почнах.

Мисля, че знам, в кой момент трябваше да отработим тази карма , но ние не успяхме, всичко се провали. Повече няма да има шанс да я отработим и ще живеем с нея и всичко ще се повтаря и ще ни измъчва ...

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Гадател
« Отговор #9 -: Юни 18, 2017, 10:09:17 pm »
Записах си час за регресия след няколко седмици. Не мога да живея в тази неяснота, силно вярвам, че ще намеря отговорите ....

Неактивен Phoenix

• Мъдрец
« Отговор #10 -: Юни 19, 2017, 12:03:41 am »
Стискам палци, да кажеш дали си открила отговор. За това треперих като ти писах.... и пак пиша за втори път, телефона ми пак блокира на твоя пост. Бъди внимателна.пази се и се подготви добре за регресията. Това не е обикновена хипноза все пак.... търси начин да отпушиш сетивата си, ще успееш. Може би след регресията ще намериш себе си освен отговора.... успех

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Гадател
« Отговор #11 -: Юни 19, 2017, 04:39:13 pm »
Стискам палци, да кажеш дали си открила отговор. За това треперих като ти писах.... и пак пиша за втори път, телефона ми пак блокира на твоя пост. Бъди внимателна.пази се и се подготви добре за регресията. Това не е обикновена хипноза все пак.... търси начин да отпушиш сетивата си, ще успееш. Може би след регресията ще намериш себе си освен отговора.... успех

Благодаря мила за подкрепата. От вчера има странни логически връзки, които правя. До регресията стигнах чрез знаци, след като прочетох една книга, в която героинята си прави регресия, а ден по-късно попаднах и на един филм The Dog's purpose, в който кучето се преражда 5 пъти и помни всичко от всеки свой живот. Спомних си и за три мои съня от преди време, които може би са преживелици от минали животи. Межудвременно ти ми каза кармата и твоите усещания - стигнах до извода да си направя регресия. От тогава имам усещането,че тази регресия, ще донесе много по мащабни резултати от замислените. Имам усещането,че съм била някаква магьосница в предишни животи и са ме убивали неведнъж - виждала съм го в сънищата си.

Неактивен Phoenix

• Мъдрец
« Отговор #12 -: Юни 19, 2017, 04:43:25 pm »
Ти СИ силна, много! Не напразно ти казах да СИ СПОМНИШ, А ето и че си почнала да го правиш. Гледай знаците,скоро ще можеш да бъдеш НАБЛЮДАТЕЛ,не само участник в собствения си живот -ще можеш да виждаш нещата които ти се случват от друг ъгъл! Предстои ти доста силна метаморфоза, съвсем скоро.

Активен Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
  • Публикации: 1128
« Отговор #13 -: Юни 19, 2017, 07:47:41 pm »
Ще намериш учител..мъж
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Неактивен Phoenix

• Мъдрец
« Отговор #14 -: Юни 19, 2017, 07:51:22 pm »
Просто още не са се разкрили....

А аз няма ли да имам учител....?😞 Сама ли трябва да се уча....

loading...

Mobile View
SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal