Автор Тема: Любов  (Прочетена 441 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Цветомила Цекова

• Потребител
  • *
  • Публикации: 6
Любов
« -: Юни 18, 2017, 10:24:38 am »
Здравейте,искам да попитам ще имам ли интимна връзка с един мой колега.Аз се казвам Цветомила Цекова,родена съм на 29
01.1978,той се казва Евгени Жеков и е роден на 01.03.1977,аз съм лудо влюбена в него.Той също призна че съм му влезла под кожата,но го е страх ,бил е нараняван .Играем си на котка и мишка вече 5 мес.Два дни си говорим,десет не говори с мен,сърдит е а аз дори не знам защо.Вече не издържам.Ще има ли светлина в тунела?Хем ме иска,хем не му стиска.Моля ви кажете има ли смисъл да се боря за тази любов.Виждате ли ни като двойка?

Активен Маг Alex

• Шаман
  • Публикации: 2515
Re: Любов
« Отговор #1 -: Юни 18, 2017, 11:04:32 am »
Не, този човек си играе така с Вас, а всъщност до него има дурга жена, той само се опитва да Ви покаже някакви чувства, но реално ги няма. Опитва се да Ви заобкине, но го тегли другаде. Не ви виждам като двойка.
https://ufoport.com/

Не отговарям на лични съобщения!

Активен Phoenix

• Мъдрец
  • Публикации: 434
  • Не отговарям на лични съобщения.
« Отговор #2 -: Юни 18, 2017, 11:05:58 am »
Додос, днес сме в синхрон!
Не отговарям на лични съобщения.

Неактивен Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
  • Публикации: 795
« Отговор #3 -: Юни 18, 2017, 12:34:16 pm »
Ти да видиш и ако В се вклучи с със същото тълкуване :)..ще станете трио Мистика :)))))))))
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Активен В.Стоянова

• Шаман
  • Публикации: 1361
« Отговор #4 -: Юни 18, 2017, 12:44:54 pm »
Връзката между вас двамата е непосилна...Измъчвате се по този начин,а не трябва...Поведението му говори.. А всъщност Ви  каазва :"Бягай далече...Бягай и не се обръщай назад,защото ще страдаш!". ..
Не отговарям на лични съобщения !

• Потребител
  • *
« Отговор #5 -: Юни 19, 2017, 02:35:22 am »
Благодаря ви за отговорите,но съм сигурна че няма друга жена.Просто го е страх от обвързване ,на 40 г.и е ерген.Сподели ,че не е имал интимна връзка с жена от една година.Той е зодия риби и е голям инат.

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
« Отговор #6 -: Юни 19, 2017, 11:15:10 am »
От мои наблюдения точно пък риби са една от най...как да го кажа семейни зодии и представители те и обичат стабилните връзки и с лекота се нагласят с други хора
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Активен Phoenix

• Мъдрец
  • Публикации: 434
  • Не отговарям на лични съобщения.
« Отговор #7 -: Юни 19, 2017, 11:20:21 am »
И асцендента също много влияе. Особено след 30та година. Но в случая съм съгласна,с другите,че нямат много общо... т.е. може да има някаква симпатия, но нищо сериозно
Не отговарям на лични съобщения.

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
« Отговор #8 -: Юни 19, 2017, 11:25:10 am »
Така е..права си..нямат..коментирах единствено зодия та

Активен В.Стоянова

• Шаман
« Отговор #9 -: Юни 19, 2017, 11:57:27 am »
Аз,като човек от тази зодия,ще кажа...Ние сме по-скоро мечтатели.Живеем в свой собствен свят.Живеем по-скоро в своите мечти,отколкото в реалността.Много често сме неразбрани от околните,винаги обаче част от нас ще остане загадка за околните.Част,която разбираме само ние самите и никой друг не може да разбере...Предпочитаме през по-голямата част от времето да се усамотяваме и да оставаме сами със себе си...Защото нашите мечти са си само наши и знаем,че ние сме тези,които предпочитаме сами да се борим за тяхното осъществяване.А когато осъществим една,след нея идват и втора и трета...Ние сме си едни големи мечтатели ☺...

• Потребител
  • *
« Отговор #10 -: Юни 19, 2017, 12:21:59 pm »
Здравейте отново ,той е точно това което пише В.Стоянова,живее в свой свят,на защо ме обърква толкова.Прави ми непрекъснато забележки за облеклото ,за поведението ми.Когато вижда мъже до мен побеснява,и не ми говори с дни.Казва ,че дори да сме скарани съм под непрекъснат контрол.Обърква ме с това негово поведение

Активен В.Стоянова

• Шаман
« Отговор #11 -: Юни 19, 2017, 12:47:18 pm »
Здравейте отново ,той е точно това което пише В.Стоянова,живее в свой свят,на защо ме обърква толкова.Прави ми непрекъснато забележки за облеклото ,за поведението ми.Когато вижда мъже до мен побеснява,и не ми говори с дни.Казва ,че дори да сме скарани съм под непрекъснат контрол.Обърква ме с това негово поведение

Аз лично не вярвам прекалено много в зодиите и не им оказвам значение,защото всеки човек си е индивидуален за себе си.Но напоследък все повече се уверявам във факта,че хора от една и съща зодия имат едни и същи възгледи и разбирания.Специално за зодия риби,ако съдя по себе си и други хора от същата зодия,разбрах с течение на времето,че чувството за притежание и собственост,било то за човек или предмет,надделява...Това е заложено просто в човека и никой и нищо не може да го промени.Колкото и да се стараем да не е така,толкова повече,дори неосъзнато го правим.Това плаши околните и ги подтиква да се отдалечават от нас,защото това ги "задушава".Другото което е,обичаме да доминираме...Мислим,че нашето собствено мнение е най-доброто и обичаме да даваме съвети на околните,и точно заради това се получава едно огромно разминаване в светогледа между нас и другите хора.Не обичаме да ни противоречат,дори сме сколонни да се караме или да се сърдим,само защото не ни разбират,но пък бързо ни минава.Не обичаме да нараняваме нито пък да ни нараняват.. Особено хора,които чувстваме като сродни души.Наранят ли ни веднъж,мнението ни за този човек коренно се променя,и вече го гледаме с други очи.Скоконни сме към отмъщение...Бавно,но добре замислено...и никой и нищо не би ни спрял да го направим...Който се подиграва с нас,ще му се върне задължително...☺

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
« Отговор #12 -: Юни 19, 2017, 05:15:16 pm »
Абе знаех си аз че рибка рибка..ама то има питани ;))))

Активен В.Стоянова

• Шаман
« Отговор #13 -: Юни 19, 2017, 05:19:07 pm »
Абе знаех си аз че рибка рибка..ама то има питани ;))))
То, отговор може да се намери в определението...😄

• Потребител
  • *
« Отговор #14 -: Юни 19, 2017, 07:27:54 pm »
Значи сроред вас,няма да имаме връзка така ли?Никаква?Защо е тогава тази ревност?Без да знаят другите колеги за отношенията ни,казват че нжй е влюбен в мен.Усеща се напрежението между двама ни.Когато си засечем погледите сякаш другите не съществуват,не можем да откъснем очи един от друг.Аз също съм голям инат,флиртувам за да му правя на яд.Дали това го оталичава от мен?Ще се побъркам?

loading...

Mobile View
SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal