Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Струва ли си

Започната от Maslinka, Юни 18, 2017, 07:19:24 PM

« назад - напред »

Maslinka

Здравейте много ми е важен отговора ви! Напоследък си падам по един съсед Мартин се казва много красив и сложен е но знам че винаги красивите мъже са... леки или в моята глава такава е представата ми. Та той ми беше писал преди 3 месеца а аз от страх че е много готин и вървежен го отрязах, но напоследък доста мисля за него и една позната се опитва да ни събере , говорила с майка му, тя много ме харесала но той оттогава не ме е закачал и не знам да му пиша ли .. въпроса ми към вас е дали го виждате да става в смисъл за сериозна връзка и ако му пиша и излезем ще се получи ли защото не си падам по неангажиращи връзки а не съм много сигурна в него , може и да съм се настроила грешно просто съм си патила доста и вече съм предпазлива към всеки мъж....

Nom

По скоро той сам трябва да Ви потърис, и то това ще стане с помощта на майка му, която ще го убеди да ви потърси. Дали ще е сериозна връзката зависи от Вас.
Не отговарям на лични съобщения!

Maslinka

така ли смятате? ами тогава ще чакам той да ме потърси.. смятате ли че е човек за връзка и на когото може да се разчита? с една година е по-малък от мен

Nom

Времето ще покаже, можете и вие  да опитате, но изчакайте. За сега още не ми е ясно, може би ще се стигне до връзка, не мога да кажа каква. Няма да е ден-два обаче.
Не отговарям на лични съобщения!

Maslinka

Добре ще чакам да видя дали ще пише ако има развръзка ще пиша за по нататък да видим ще станат ли нещата . надявам се да не е поредният playboy

Phoenix

Извинявай, но ако продължаваш да имаш такова мнение за себе си, едва ли ще върже. Защо жените в днешно време имат тоооолкова ниска самооценка? Ами, мила, ако ще да е принца на белия кон, ти бъди горда,уверена..... ами ако е сериозно момче, с правилни приоритети, стабилно мислене.... защо закодираш поведение на плейбой, още преди да си имала близост, макар и вербално.... според мен, това,че е красив не го прави градинка, въпреки,че не е изключено,предвид заобикалящата го среда.... най-вероятно жени с кофти ценности.... не му показвай,че си готова в краката му да паднеш само Щото е красавец  .... А си представи, че е грозник, който те сваля много упорито....
Така де... малко по-разчупено. Аз мисля,че ще му е малко трудно, защото мъжете не обичат"сватосвания" от приятели, майки... бляк! гледай да изчистиш наличието на трети и петнайсти лица от взаимоотношенията ви....някак си
Не отговарям на лични съобщения.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Браво :) С В .Стоянова ме карате да вярвам че младите момичета имат разум и ценности
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Phoenix

Не отговарям на лични съобщения.

Nom

Те имат ама доколко мислят с главата си, не е ясно.
Не отговарям на лични съобщения!

В.Стоянова

Цитат на: Dados - Юни 19, 2017, 01:42:31 PM
Те имат ама доколко мислят с главата си, не е ясно.
Трезво мислещи сме Дадос...Това,че аз нямам висше образование,не ме прави по-нисша от теб...Поне в повече неща съм много по-напред с материала от теб,независимо дипломата или възрастта ...И не се жалвам постоянно...А ти пишеш какво ти дойде на ум,без дори да го обмислиш,и после съжаляваш и се извиняваш.Действията говорят...Трябва да знаеш,че веднъж обидила ли си някой,вече си гледана с други очи,дори и да съжаляваш след това...
Не отговарям на лични съобщения !

Phoenix

Съжалявам, но съм съгласна с В.Стоянова. И не разбирам, защо е това заяждане, пишеш по форума с нотка на завист. Нямаш колективно мислене,възможно е проблемите, които имаш да са наистина изключително тежки за теб, но смятам,че е малко грозно да пускаш такива изказвания, особено, за хора,които не познаваш(поне мен), за хора,които ти изпращат подкрепата си.... Извинявай,ако съм те нагрубила, но от мен не очаквай съчувствие. Враждебността ти няма да ти помогне за нищо, което захванеш.
Не отговарям на лични съобщения.

Maslinka

А ме смятам че трябва да ме кротикувате какво самочувствие имам и така нататък аз съм влязла с въпрос а не някой да обижда или да влиза в конфликти... Не смятам че е нужно :) искам да помоля В.Стоянова да ми хвърли карти за въпросносто момче Мартин дали ще ми пише отново дали има интерес към мен и смята ли че може да се получи сериозна връзка? Моля критилуващите да не вземат отношение, мерси :)

Maslinka

Съжалявам за грешките имам проблем с клавиатурата ... Ще очаквам отговора на В.Стоянова с интерес

Phoenix

Съжалявам,че моето мнение ти звучи като критика.
Успех
????
Не отговарям на лични съобщения.

Maslinka

Ами така звучи аз просто несъм от днешния тип жени надувки който могат да мислят че имат всеки мъж нямам такова изявено самочувствие и затова съм по притеснителна но това е моят характер няма как да го променя...