Автор Тема: Алтернативна медицина - за три години 2 пъти антибиотик  (Прочетена 26 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Phoenix

• Гадател
  • Публикации: 143
  • Не отговарям на лични съобщения.
Знам,че някои от вас може да ме смъмрят, НО....
От малка моята майка си ме блъска с антибиотици още на първото кихане. Станах майка и ...и аз почнах....и горките ми деца. Да преболедувам много, докато един ден, след като бях чела за рейки и енергийно лечение, реших да опитам....върху децата си. Едната беше с лаеща кашлица, а другата с хрема и лека кашлица, началото на гриповете и настинките. Вечерта дадох рейки на малката -с лаещата кашлица, А после и на голямата....не вярвах, но на сутринта и двете бяха значително по-добре. Малката НЕ кашляше, А голямата нямаше хрема. Е, и така започнах да ги лекувам, така минаха шарката, така минават рани и белези...
Разбира се, не винаги се получава,тъй като не винаги е въпрос на енергия, А на мутирал вирус и тогава прибягвам към лекарствата. Вече три години, децата са с по-силен имунитет. Аз също рядко се разболявам, но и в момента в който се почувствам зле- си казвам"здрав дух здраво тяло" А щом тялото ми боледува, значи и духа ми страда.....
Не отговарям на лични съобщения.

* Нови постове

Re: Раздвоена и объркана от coolgirl11
[Юни 23, 2017, 11:06:44 pm]

Връзка на мама от dulce98
[Юни 23, 2017, 11:04:47 pm]

Re: Раздвоена и объркана от Dados
[Юни 23, 2017, 10:39:41 pm]

Re: Раздвоена и объркана от coolgirl11
[Юни 23, 2017, 10:32:02 pm]

Re: Какво ме очаква през юли до септември от В.Стоянова
[Юни 23, 2017, 10:30:35 pm]