Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Алтернативна медицина - за три години 2 пъти антибиотик

Започната от Phoenix, Юни 18, 2017, 11:22:08 PM

« назад - напред »

Phoenix

Знам,че някои от вас може да ме смъмрят, НО....
От малка моята майка си ме блъска с антибиотици още на първото кихане. Станах майка и ...и аз почнах....и горките ми деца. Да преболедувам много, докато един ден, след като бях чела за рейки и енергийно лечение, реших да опитам....върху децата си. Едната беше с лаеща кашлица, а другата с хрема и лека кашлица, началото на гриповете и настинките. Вечерта дадох рейки на малката -с лаещата кашлица, А после и на голямата....не вярвах, но на сутринта и двете бяха значително по-добре. Малката НЕ кашляше, А голямата нямаше хрема. Е, и така започнах да ги лекувам, така минаха шарката, така минават рани и белези...
Разбира се, не винаги се получава,тъй като не винаги е въпрос на енергия, А на мутирал вирус и тогава прибягвам към лекарствата. Вече три години, децата са с по-силен имунитет. Аз също рядко се разболявам, но и в момента в който се почувствам зле- си казвам"здрав дух здраво тяло" А щом тялото ми боледува, значи и духа ми страда.....
Не отговарям на лични съобщения.