Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Извиненние към В.Стоянова и въпрос

Започната от bianka, Юни 19, 2017, 05:06:36 PM

« назад - напред »

bianka

Здравейте В.Стоянова преди време получих отговор който не ми хареса за един мъж и мен и реагирах лошо срещу Вас и се извинявам за което, излязохте права че няма да се получат отношенията ни и бяхте казала че ще срещна друг и така стана.Надявам се да ми простите и ако може да ми кажете отношенията ми с мъжът с когото съм сега дали ще бъдат дълготрайни, той живее в друг град има и дете и това о.усложнява донякъде отношенията защото е по трудно да се виждаме. Има ли вероятност на някакъв етап да се преместя при него да живея, защото той го е споменавал като вариант. Имам ме ли бъдеще заедно? Благодаря Ви и отново се извинявам за държанието си преди бяхте права за всичко!

bianka

Моля Ви В.Стоянова, ако имате желание и възможност да ми отговорите. Питам за този мъж Александър защото той има вече дете, разделен е от години с майка му, но аз също искам да имам дете което да родя и не знам дали той ще иска друго дете и как ще се развият отношенията ни. Разбираме се и е мил и добър и се надявам да се получи между нас. 

В.Стоянова

Цитат на: bianka - Юни 19, 2017, 05:06:36 PM
Здравейте В.Стоянова преди време получих отговор който не ми хареса за един мъж и мен и реагирах лошо срещу Вас и се извинявам за което, излязохте права че няма да се получат отношенията ни и бяхте казала че ще срещна друг и така стана.Надявам се да ми простите и ако може да ми кажете отношенията ми с мъжът с когото съм сега дали ще бъдат дълготрайни, той живее в друг град има и дете и това о.усложнява донякъде отношенията защото е по трудно да се виждаме. Има ли вероятност на някакъв етап да се преместя при него да живея, защото той го е споменавал като вариант. Имам ме ли бъдеще заедно? Благодаря Ви и отново се извинявам за държанието си преди бяхте права за всичко!
Всички сме хора,за да си прощаваме.Вашето отношение е цвете пред отношението на други потребители на форума,които многократно обиждат,след което винаги съжаляват.За тях обаче прошката ще си я запазя,защото дори и капчица внимание не заслужават...
Отношенията с въпросният мъж са на ниво...Успешни взаимоотношения и разбирателство.Много още сте в началото на връзката си,за да се задълбавате толкова сериозно,що се отнася до дете и семейство.Но защо ли ми се показват на по-късен етап проблеми,не за друго,а за среща между теб и друг мъж?Мъж,който ще ти завърти главата още от пръв поглед...Изненадващо ще го срещнеш....
Не отговарям на лични съобщения !

bianka


Nom

bianka ти изобщо знаеш ли че нямаш право да пускаш теми с обръщение към конкретен маг. И че си в нарушение на правилата.
Не отговарям на лични съобщения!

В.Стоянова

Цитат на: Dados - Юни 19, 2017, 07:23:02 PM
bianka ти изобщо знаеш ли че нямаш право да пускаш теми с обръщение към конкретен маг. И че си в нарушение на правилата,
А ти Дадос,след като публикуваш теми към конкретен Маг,да не би да си мислиш,че не си в нарушение?Не критикувай хората,защото ти също правиш много повече нарушения.Човешкото отношение е най-важната ценност,която ти не познаваш...
Не отговарям на лични съобщения !

Nom

Извинявай, В.Стоянова, не трябваше изобщо да взимам отношение.
Не отговарям на лични съобщения!

bianka

Здравейте, вълнува ме нещо, мъжът с когото имам връзка ме кани да ида с него до Кърджали средата на месец юли , но има време до тогава и не знам дали ще имам тази възможност, а искам да ида с него. Дали ще отидем заедно? Благодаря Ви!

bianka

Здравейте, въпросът ми е за по дългосрочен период, не знам дали е възможна такава прогноза, но ако можете да видите в по далечното бъдеще бих се радвала, въпросът ми е дали виждате брак като предначертано събитие в живота ми?
Благодаря Ви!

Nom

Има вероятност да заминете заедно. Човекът се колебае относно заминаването си и не е сигурен. Може би всичко ще се реши в последният момент.
Не отговарям на лични съобщения!

bianka

Снощи говорихме с него за въпросното пътуване другия месец и останах с впечатление, че той вече не иска да ида с него, а и аз вече не искам да се тикам където не съм желана.

В.Стоянова

Не е този мъжът,с който ще бъдете за напред.Друг ще е...
Не отговарям на лични съобщения !

bianka

Здравейте, а познавам ли мъжът с когото ще бъда и ли тепърва ще го срещна? Благодаря!

bianka

Искам да попитам за предишния мъж с когото имах кратка връзка Веселин, тъй като продължавам да мисля за него има ли шанс отново за нещо между нас?

Nom

Бианка спри да тормозиш всички.
Не отговарям на лични съобщения!