Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква през юли до септември

Започната от mail_11, Юни 20, 2017, 06:51:10 PM

« назад - напред »

mail_11

Имам въпрос към хората, които могат да гледат във форума. Какво ме очаква идващите 3 месеца, имам проблеми в работата, които се задълбочават  и нерешени проблеми със здравето, да не говорим изобщо пък за връзката ми с човека, с когото живея. В тези 3 направления ще има ли промяна? В.Стоянова - ако може да кажеш твоето мнение.

mail_11

Ще си намеря ли нов мъж за този период, защото връзката ми е пред разпадане...

В.Стоянова

Цитат на: mail_11 - Юни 20, 2017, 06:51:10 PM
Имам въпрос към хората, които могат да гледат във форума. Какво ме очаква идващите 3 месеца, имам проблеми в работата, които се задълбочават  и нерешени проблеми със здравето, да не говорим изобщо пък за връзката ми с човека, с когото живея. В тези 3 направления ще има ли промяна? В.Стоянова - ако може да кажеш твоето мнение.
Ще започна с работата...В момента се показва мъж...Строг,властен,който е от важно значение за фирмата.Той те подкрепя,не виждам заплаха.Той е твоето рамо,но отстрани има много завист...Завиждат на отношенията ви.Дава се нов член в колектива до края на м. Септември.Мъж,с който ще се разбирате и ще си помагате.
Здравето...Хора,които са много добри специалисти ти помагат усърдно.Не трябва да ги подценяваш.Възможно е някакво предложение от мъж,свързан със здравето.Но не приемай...Всичко ще се нареди без негова намеса.
В любовта..Още този месец ще получиш новина от някой...Новина отдалеч,която ще те зарадва.Каквото и решение да вземеш,всичко ще е в твоя полза,така че действай смело...Направи това,което ти казва сърцето.Нещо ми се върти в главата работа,служебен ангажимент.. Нещо,което с нетърпение очакваш.До края на другия месец трябва да е изпълнено.☺
Не отговарям на лични съобщения !

mail_11

Благодаря за подробния отговор! Много съвети ми даде, имах нужда от тях! По отношение на здравето си права- няма да приема предложението от мъжа, то не е най - доброто, ще изчакам жена- спецуалист, която е в болнични, трябва да чакам 3 месеца, ще чакам.
За работата - изненадана съм че имам нвкаква подкрепа изобщо, завистта си я има, дано този човек не знам кой продължи да ме подкрепя.
За любовта- пак ми е странно този месец да очаквам нещо да се случи..дали обаче ще се разделя с мъба, с който съм в монента?
Да чакам отговор и за работата и за любовта, дано да имам поне за работата, защото финансово съм зле...

mail_11

Цитат на: В.Стоянова - Юни 21, 2017, 08:43:47 PM
Цитат на: mail_11 - Юни 20, 2017, 06:51:10 PM
Имам въпрос към хората, които могат да гледат във форума. Какво ме очаква идващите 3 месеца, имам проблеми в работата, които се задълбочават  и нерешени проблеми със здравето, да не говорим изобщо пък за връзката ми с човека, с когото живея. В тези 3 направления ще има ли промяна? В.Стоянова - ако може да кажеш твоето мнение.
Ще започна с работата...В момента се показва мъж...Строг,властен,който е от важно значение за фирмата.Той те подкрепя,не виждам заплаха.Той е твоето рамо,но отстрани има много завист...Завиждат на отношенията ви.Дава се нов член в колектива до края на м. Септември.Мъж,с който ще се разбирате и ще си помагате.
Здравето...Хора,които са много добри специалисти ти помагат усърдно.Не трябва да ги подценяваш.Възможно е някакво предложение от мъж,свързан със здравето.Но не приемай...Всичко ще се нареди без негова намеса.
В любовта..Още този месец ще получиш новина от някой...Новина отдалеч,която ще те зарадва.Каквото и решение да вземеш,всичко ще е в твоя полза,така че действай смело...Направи това,което ти казва сърцето.Нещо ми се върти в главата работа,служебен ангажимент.. Нещо,което с нетърпение очакваш.До края на другия месец трябва да е изпълнено.☺
В.Стоянова, ще остана ли с мъжа, с когото живея или ще се разделим с него?

В.Стоянова

Ако ти се върти друг мъж в главата...Не се заблуждавай.Мислиш за човек,който е далеч от теб,но не е там щастието...Постарай се да заздравиш отношенията си с човекът до теб,не търси щастието другаде.Защото то е пред теб...Вложи цялата си енергия...Ти си силна..Можеш да го направиш.Опитай се да изчистиш връзката ви...
Не отговарям на лични съобщения !

mail_11

Цитат на: В.Стоянова - Юни 23, 2017, 08:31:12 PM
Ако ти се върти друг мъж в главата...Не се заблуждавай.Мислиш за човек,който е далеч от теб,но не е там щастието...Постарай се да заздравиш отношенията си с човекът до теб,не търси щастието другаде.Защото то е пред теб...Вложи цялата си енергия...Ти си силна..Можеш да го направиш.Опитай се да изчистиш връзката ви...
Благодаря В.Стоянова, опитвам се, но не се получава, този мъж до мен  като че ли не се интересува от нищо, дори и от мен, така ми се струва, аз не съм щастлива с него и ако имам друг шанс в живота, дано да имам....ще опитам. Аз нямам карти, но след 5 години не се виждам с него...

mail_11

За момента нямам никой мъж впредвид, особено далеч от мен. Просто търся нещо по-добро за семейството.

В.Стоянова

Това са рисковете на нас,помагащите...Проблеми в личния живот.Но трябва да сме силни,за да продължаваме да израстваме.Не се предавай...
Не отговарям на лични съобщения !

Phoenix

Не е задължително това с личния живот. Да, плаща се цена, но ние избираме каква е тя, и понеже семейството е най-скъпото за нас, то цената става личния ни живот. Така може" да излъжем" ...  аз обичам да шофирам, но щом се кача и почна да шофирам изпадам в див ужас, че ще се блъсна, А не бях такава...бях добър шофьор, бях изключително добър шофьор. Личния ми живот е такъв по други причини, външни фактори....
Не отговарям на лични съобщения.

В.Стоянова

Цитат на: Phoenix - Юни 24, 2017, 08:55:25 AM
Не е задължително това с личния живот. Да, плаща се цена, но ние избираме каква е тя, и понеже семейството е най-скъпото за нас, то цената става личния ни живот. Така може" да излъжем" ...  аз обичам да шофирам, но щом се кача и почна да шофирам изпадам в див ужас, че ще се блъсна, А не бях такава...бях добър шофьор, бях изключително добър шофьор. Личния ми живот е такъв по други причини, външни фактори....
Като става въпрос за шофиране...Аз отскоро съм шофьор...Имах много голямо желание да стана.Изпита с листовките го взех без проблем,още когато и понятие си нямах от ясновидството.Но в момента,в който започнах да помагам на хората и започнаха интензивните сънища,нещо постепенно започна да ме дърпа назад.Предстоеше ми изпит по кормуване.Аз се чувствах отпаднала и с една дума "неадекватна".Започна едно сърцебиене и страх да се кача в колата...Скъсаха ме на изпита...След известно време отново се явих...И отново бях скъсана...Много бях стресирана.Уплаших се,бях много зле.Явих се трети път,исках да преборя страховете си.Опитах се да дам всичко от себе си,и от третия път го взех.И сега като се кача да карам,все още изпитвам известен страх,но се опитвам да контролирам енергията си...Страховете се преодоляват,стига да вярваме,че можем да ги победим.☺
Не отговарям на лични съобщения !

Phoenix

Да,така е. Минавало ми е през ум,че това със заплащането на някаква цена,че помагаме, може да бъде преброено.
Не отговарям на лични съобщения.

veroni

Имам въпрос към хората, които могат да гледат във форума. Какво ме очаква идващите 3 месеца. За работа /ще успея ли да се преместя на работа във видин, като държавен служител/ , семейството ми / мъжът ми и детето / и брат ми / той се започне ли работа . Много ви благодаря. Искам да изкажа благодарности на всички в този форум  .

Nom

Няма да си на работа като държавен служител, там нямаш никакъв шанс. Има много по добри кандидати а ти разчиташ на случайност , не те виждам подготена по никакъв начин. За мъжа и детето ти те са добре и двамата, за брат ти не виждам нищо. Съжолявам за прогнозата,  имаш много малък шанс.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Виждам нещо хубаво, пак е работа, не като дъжавен служител, но ще успееш.
Не отговарям на лични съобщения!