Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Колебание около предстоящо пътуване

Започната от izgybena, Юни 23, 2017, 12:59:59 PM

« назад - напред »

izgybena

Здравейте имам колебания за предстоящо пътуване, което отдавна съм си наумила да осъществя, но ме мъчат тревоги свързано с него и всъщност то е доста рисково за мен.Моля, ясновидците да се включат и да ми кажат как би протекло то и ще има ли някакви неблагоприятни последици за мен ако го осъществя.Благодаря ви предварително! Желая ви хубав и усмихнат ден!
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Nom

По добре е да не пътувате. Възможни са инциденти.
Не отговарям на лични съобщения!

izgybena

Благодаря Дадос, някой друг има ли по-различно мнение по въпроса?
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

В.Стоянова

Показват ми се спорове,мъж или мъже са намесени.Някой не е съгласен..Може би един е съгласен,друг не е...Не предприемай нищо за сега.Проблеми се показват,ако това се осъществи.На по-късен етап ще ти се отдаде добра възножност да го направиш....
Не отговарям на лични съобщения !

izgybena

 Това пътуване ще даде отговор на много важен за мен въпрос и е свързан с решение, което се колебая да взема от дълго време.Освен това очаквам същото да ми отвори по някакъв начин очите за нещо много важно за мен.От друга страна е изключително рисковано и както винаги В.Стоянова удари в десятката и ми отговори изключително точно какви ще бъдат проблемите ако пътувам.Ако се откажа от това пътуване ще получа ли по друг начин отговора на въпроса ми в скоро време?
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

В.Стоянова

Да...Дава се връзка от разстояние с човек...Новината ще е добра за теб...Но момента не е подходящ,за да предприемеш пътуване сега.
Не отговарям на лични съобщения !

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Аз също бих ти препоръчал да отложим..Не му е времето
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Опасност дебне и е доста рисковано.
Не отговарям на лични съобщения!

izgybena

Благодаря ви за отговорите, приятели, макар, че с тях нацяло ме отказахте, а в момента имам нуждата точно от нещо подобно, но все пак ще ви послушам.И моята интуиция това ми казва...да изчакам, макар че удобни моменти за подобни пътувания никога няма:)
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.